Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

o fajnie. Szkoda tylko, że nie mam PolsatNews. Ale dla Karola duuuużo zdrowia życzę.

A propos uważam, że kanały informacyjne, jakiekolwiek powinne być FTA, dlatego żeby odbiorca mógł korzystać z informacji jakich chce, a nie tylko takich, które operator udostępnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj pozwolę sobie skrytykować Polsat News. Co będę krytykował? Ano cha.mskie (cenzura na chama to lekka przesada :wink: ), bezczelne dopominanie się Polsatu News o zdjęcie z miejsc, gdzie dzieją się nieprzyjemne rzeczy, jak np. powódź.

Poniżej pozwolę sobie to zobrazować.

polsatnews.png

 

polsatnews2.png

Jak wiadomo tam, gdzie jest powódź to powodzianie raczej nie mają czasu na bieganie z telefonami czy aparatami i pstrykać, jak to im woda zalewa dobytek całego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie mam tego kanału, ale jak dzisiaj przeglądałem program TV w internecie to wpadła mi w oko nazwa pewnej audycji - "flesh informacje" - i mocno się zastanawiałem co jest treścią tej audycji: ceny skupu wieprzowiny ? :D (dla mniej obeznanych językowo - flesh to po angielsku mięso).

 

Zaznaczyłem że znalazłem to w internecie, bo choć dostaję papierowy program z CP (tv2tygodnik) to tam nie ma nawet pełnego programu stacji Polsatu (np. powyższej audycji nie znajdziecie). Niezła promocja, nie ma co :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajna literówka. Powinni jednak sprawdzać dwa razy, co na stronę wrzucają.;) Odnośnie samego rzeczownika flesh: flesh tłumaczy się przede wszystkim jako ciało, a w odniesieniu do mięsa w zastosowaniu spożywczym znacznie powszechniejsze i częstsze jest użycie rzeczownika meat. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie straaaasznie denerwuje ten glupi zaslaniajacy 40% ekranu pasek informacji. Polsat moim zdaniem ma najgorszy. Nie dość, że czasami jest tak, że po prostu nie zmiesci się tekst w tym pasku i ucina go to do tego jest najgorsze ulozony ze wszystkich stacji. Dlaczego nie może byc on tak maly jak w TVP Info czy TVN24 czy CNN/BBC? Tak maja po prostu logo+MAŁY pasek informacyjny. w Polsacie News nie dosc, że jest wpierony tych pasków ( informacyjny, zegarowy, logo, skad pochodza informacje, odnosniki do ekranu ... ) to jeszcze napisy na nich sa na 50% pojemnosci! :crazy: Pozostale 50% jest puste i tylko zajmuje miejsce! DO tego te 2 pomaranczowe pasy po srodku, na ktorych NIC NIE MA. Po kiego one tam sa?! Dlatego wlasnie nie ogladam tego poszmatowskiego programu, gdyż same paski zajmuje polowe ekranu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coraz lepsze zdanie o Polsat News, jest wg.mnie bardziej obiektywny /widać to tzw. "gołym okiem"/niż inni w Polsce w tej grupie, jest tematycznie szerszy niż TVN 24 / ma np.lepszą strone międzynarodową / , podoba mi się i zaczyna być u mnie podział tak z grubsza TVN 24-45%,Polsat News - 40 %, TVP Info 15 % ... A co do grafiki kanału , to nie jest najlepsza , wymaga normalnego zawężenia pasków , większej lekkości tych informacji ,... coś powinni z tym wreszcie zrobić .. Ogólnie b.dobry program informacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam.Tak się zastanawiam,kiedy wrócą do programu na żywo do północy.Tak to podoba mi się Polsat News.Gdy jednak wracam z pracy po 23 chciałbym jeszcze zobaczyć jakieś wiadomości na żywo na tym kanale.Mogłoby być coś takiego jak na TVN 24,czyli podsumowanie dnia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News z większą widownią :D

Według danych Nielsen Audience Measurement, średni miesięczny udział stacji TVP Info w grupie osób w wieku 4+ w maju br. wyniósł 4,32 proc. i był o 22 pkt proc. niższy niż w maju 2010 r. Główny konkurent tej stacji - TVN24 - odnotował w tym czasie nieco większy spadek udziałów, osiągając w maju br. 3,05 proc. udziału w rynku (mniej o 23 pkt proc.). Na trzecim miejscu uplasował się Polsat News, który uzyskał 0,79 proc. udziału w rynku (3,1 pkt proc. więcej niż w analogicznym okresie 2010 r.).

 

Kolejne lokaty zajęły: Superstacja - 0,26 proc. udziału w rynku (2,6 pkt proc. mniej), TVN Meteo - 0,12 proc. udziału (mniej o 17,8 pkt proc.), TVN CNBC - 0,05 proc. udziału w rynku (1,9 pkt proc. mniej) oraz TV Biznes - 0,02 proc. udziału w rynku (o 65,3 pkt proc. mniej niż przed rokiem).

 

Dane: Nielsen Audience Measurement, w grupie wszyscy 4+, udostępnione dzięki uprzejmości firmy At Media.

 

Źródło: Nielsen/Medialink

źródło: spam.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed chwilą podczas transmisji z wypadku na pikniku lotniczym, Polsat News pokazywał bardzo szczegółowe zbliżenia z akcji reanimacyjnej pilota, który miał wypadek. Według mnie to bardzo nie ładnie by pokazywać takie zbliżenia z walki o ludzkie życie, co rodzina może poczuć oglądając to, zwykła pogoń za sensacją, chcą zaszpanować że mają helikopter na miejscu a Tvn 24 nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

TVN 24 po prostu ma gorszy sprzęt. Jakby mieli taki, jak Polsat News to też by pokazywali na takim zbliżeniu.

Co nie zmienia faktu, że według mnie ani jedna, ani druga stacja nie powinna pokazywać takich rzeczy przede wszystkim ze względu na rodzinę, ale czymś te stacje muszą się żywić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...