Skocz do zawartości

Narzekamy na Polsat Box


J.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrowy polsat chyba po raz pierwszy tak zaspał na święta. Nieudana promocja trzy miej i nic więcej. W nc+ dodali 15 kanałów (które wcześniej sami usunęli:-) ) ale mimo wszystko coś się dzieje. W polsaciku cisza. Pewnie o trans urban i o n sport możemy zapomieć chociaż te dwa kanały idealnie by wpisały się w pakiety cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że wymyśli :D

Przecież udostępnienie nc+ kanałów własnych CP nie odbyło się za darmo (tak myśle)

Może była to "sprzedaż wiązana"? My (CP) dajemy wam na święta własne ale wicie-rozumicie wasze np. alekino z plusem w HD i planete poprawiło by nastroje przedświąteczne naszych "drogich" abo :brawo:

 

Oczywiście to czyste spekulacje ale bomba z dołączeniem do nc+ Polsat Film i Romans też eksplodowała znienacka.

 

Chociaż z drugiej strony, czy dołączenie AŻ tylu kanałów w jednym czasie, nie będzie dla nceplusowców skutkowało podwyżką abo po trzech królach tego to już chyba nikt nie wie :>

ale to nie wątek o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moryl, święta racja ale jest jedno "ale"

Kanały ze stajni TVN pozostały bodajże dwa (TVN24 HD i TVN Style HD). Jeśli ten drugi może być jeszcze pożądany w CP przez określoną część abo :) to już ten pierwszy w lepszej jakości chyba tylko dla "kolekcjonerów kanałów HD". Przecież to kanał czysto informacyjny i w serwisie trudno się doszukać przekazów w wyższej rozdzielczości.

Tak że lepiej poczekajmy na ruch CP i oby było to dla nas miłym zaskoczeniem.

 

@marceli8866, dzięki

mea culpa, zapomniałem o TVN Turbo HD (przydałby się :brawo: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Święta święta i po świętach. . . Cp całkowice zawalił sprawę. Zero dobrych promocji dla nowych abonentów. A jako stary abonent też się czuje jakoś niedopieszczony przez moją platformę:-(. Wydaje nie się że cp zaczyna przegrzać z nc+ w wcale o abonenta. Ja na dzień dzisiejszy nie zamierzam przedłużać umowny a udać się do konkurencji. Jednak moja umowa kończy się dopiero za rok więc może się coś zmieni w tym temacie:-) . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

a ja narzekam z kolei na ich badziewiaste i jak chwalą "nowoczesne" dekodery, które nie obsługują teletekstu z poziomu pilota do dekodera, co za szajs, poradzili mi, abym połączył dekoder z telewizorem zamiast kablem HDMI to kablem SCART, wtedy będę miał teletekst z poziomu telewizora, co za złom. mogą takie dekodery wsadzić sobie wiadomo gdzie.. przy najbliższej okazji zrywam umowę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja narzekam z kolei na ich badziewiaste i jak chwalą "nowoczesne" dekodery, które nie obsługują teletekstu z poziomu pilota do dekodera, co za szajs, poradzili mi, abym połączył dekoder z telewizorem zamiast kablem HDMI to kablem SCART, wtedy będę miał teletekst z poziomu telewizora, co za złom. mogą takie dekodery wsadzić sobie wiadomo gdzie.. przy najbliższej okazji zrywam umowę..

Hmm, zamiast tak zaraz zrywać umowę, proponuję ci kupno własnego tunera ze złączem na moduł CAM i wymianę tego polsatowskiego szajsu na polsatowski moduł CAM CI+ i zastosowanie go we własnym tunerze. :) Rozwiązanie o niebo lepsze, większa swoboda, "wolność" od operatora no i też w pełni działająca telegazeta. :D Jeśli z jakichś powodów nie chcesz własnego, niezależnego tunera to przy przedłużaniu umowy możesz jeszcze powalczyć o wymianę obecnie posiadanego dekodera na Sagemcom'a ESI-88, który to bez problemów obsługuje też telegazetę. :)

 

 

Moja ariva 250 przesyła telegazetę przez HDMI.

Tak, tyle tylko, że telegazetę musisz wywoływać pilotem od tunera, a nie od telewizora. Sam telewizor telegazety już ci nie wyświetli, bo kabel HDMI "nie przepuszcza" odpowiedniego dla telegazety sygnału. Dlatego właśnie dostęp do telegazety masz, bo twoja Ariva ją obsługuje. :) Natomiast dekodery produkcji CPT już nie, co dla mnie jest kompletnie niezrozumiałe i nie do przyjęcia! Jedynym dekoderem Cyfrowego Polsatu obsługującym telegazetę jest chyba Sagemcom ESI-88.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na przedwojennym modelu fergusona, (nazwy dokładnej nie pamiętam, było to na początku poprzedniej dekady) szło mieć kilka list kanałów i dowolnie je edytować.

 

Aktualnie na "nowoczesnym" dekoderze HD 5000 jest tylko jedna lista i w dodatku nie idzie przesuwać w niej kanałów. :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta święta i po świętach. . . Cp całkowice zawalił sprawę. Zero dobrych promocji dla nowych abonentów. A jako stary abonent też się czuje jakoś niedopieszczony przez moją platformę:-(. Wydaje nie się że cp zaczyna przegrzać z nc+ w wcale o abonenta. Ja na dzień dzisiejszy nie zamierzam przedłużać umowny a udać się do konkurencji. Jednak moja umowa kończy się dopiero za rok więc może się coś zmieni w tym temacie:-) . . .

 

CP zawiódł na wielu płaszczyznach. Ogromnie się rozczarowałem, a tymczasem konkurencja z nc+ się wzmacnia i to porządnie. Wczoraj włączyli kolejny kanał.

 

Miałem nadzieję, że CP na Święta jeszcze jakiś kanał nam sprawi, jakimiś promocjami zaskoczy. A tu nic, nic i... nic :roll:

 

Liczę, że nie będą robić problemów nam - abonentom i w niedługim czasie dołączą TVP Sport HD, oby przed Igrzyskami i bez zbędnych ceregieli. Bo w przeciwnym razie będzie to ich całkowita porażka.

 

Libicki do roboty! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta święta i po świętach. . . Cp całkowice zawalił sprawę. Zero dobrych promocji dla nowych abonentów. A jako stary abonent też się czuje jakoś niedopieszczony przez moją platformę:-(. Wydaje nie się że cp zaczyna przegrzać z nc+ w wcale o abonenta. Ja na dzień dzisiejszy nie zamierzam przedłużać umowny a udać się do konkurencji. Jednak moja umowa kończy się dopiero za rok więc może się coś zmieni w tym temacie:-) . . .

 

Zero? A promocja: Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD w cenie 59,90 zł/mies. wraz z Sagemcomem 500 GB za 1 zł jednorazowo to nie była dobra oferta? Fakt, limitowana, ale to naprawdę dobra propozycja - była dostępna przed świętami i nawet po nich, do 2 stycznia. Zdarzają się często oferty dla stałych abonentów - bez wymiany sprzętu - 12 miesięcy/5 gratis a to już wychodzi prawie pół umowy gratis ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na przedwojennym modelu fergusona, (nazwy dokładnej nie pamiętam, było to na początku poprzedniej dekady) szło mieć kilka list kanałów i dowolnie je edytować.

 

Aktualnie na "nowoczesnym" dekoderze HD 5000 jest tylko jedna lista i w dodatku nie idzie przesuwać w niej kanałów. :censored:

Należy tutaj pamiętać, że Ferguson to tzw. tuner niezależny i całkowicie "wolny" od operatora, natomiast HD5000 i inne mu pokrewne modele produkcji CPT to dekodery dedykowane Cyfrowego Polsatu i w pełni zależne od tego właśnie operatora. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Już na przedwojennym modelu fergusona, (nazwy dokładnej nie pamiętam, było to na początku poprzedniej dekady) szło mieć kilka list kanałów i dowolnie je edytować.

 

Aktualnie na "nowoczesnym" dekoderze HD 5000 jest tylko jedna lista i w dodatku nie idzie przesuwać w niej kanałów. :censored:

 

Na HD 5000 jest 8 list ulubionych. Fakt nie da się przesuwać kanałów, też mnie to denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP dalej oszukuje mam pakiet ipla mix pisze tam jak byk-"co tydzień nowe tytuły",przez miesiąc nie zmienił się zaden

 

Jest tam gwiadka:

Ilość i zakres Materiałów Audiowizualnych dostępnych w pakiecie IPLA MIX może podlegać zmianom, minimalna liczba: 30. Aktualna lista filmów znajduje się na stronie www.ipla.tv/pakiet/MIX.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ale mnie szlag dzisiaj trafił! Mam internet Polsatu już 3-ci rok, od 2 miesięcy mam nową umowę - najwyższy pakiet 30 GB i nielimitowane youtube/ vimeo ..itd... Od 3 dni drastycznie spadła mi prędkość internetu, właściwie zwykłe strony przestały się ładować, nie mówiąc już o oglądaniu wideo czy zdjęć! Zadzwoniłam dzisiaj do Polsatu z prośbą o sprawdzenie co się dzieje? Usłyszałam, że zużyłam już ponad 100 GB transferu danych i prędkość mojego łącza została zablokowana aż do końca mojego okresu rozliczeniowego czyli do 12-go Marca!

Dosłownie szczęka mi opadła!!! Mówię, że kiedy 3 dni temu sprawdzałam swój limit to miałam jeszcze 21 GB do wykorzystania! Ale miły pan powołał się na jakiś paragraf w regulaminie, który niczego nie WYJAŚNIA!!!

" W celu eliminowania nadużyć - dla zapewnienia powszechnej dostępności oraz wysokiej jakości działania sieci, Cyfrowy Polsat zastrzega sobie możliwość czasowej zmiany parametrów technicznych transmisji danych"

 

Ten paragraf to KPINA ! Polsat nie ma prawa limitować mojego łącza bo oglądam "ZA DUŻO" filmików na YOU TUBE, który według mojej umowy mam NIELIMITOWANY - nie zużywa transferu z wykupionego pakietu! W umowie, nigdzie nie ma zastrzeżenia, że miesięcznie mogę obejrzeć tylko tyle i tyle, bo inaczej oni mnie zablokują!

 

Czy ktoś z was miał podobną sytuację? Ja chętnie napisałabym do UOKiK, że Polsat robi w balona abonentów i stosuje niedozwolone klauzule w regulaminie!

 

U mnie w domu internet używają moi rodzice, którzy lubią sobie pooglądać i posłuchać muzyki na youtube, ja potrzebuję internetu do pracy... CO mogę teraz zrobić??!!! PARANOJA!!!

 

Przestrzegam wszystkich przed Cyfrowym Polsatem!!!!! Reklamują swoje usługi - "Najszybszy internet LTE", a póżniej przykręcają Ci śrubkę bo za dużo korzystasz z internetu - "W najwyższym pakiecie oglądasz youtube bez zużycia transferu i bez limitów" ... a po przykręceniu śrubki nic już sobie nie obejrzysz mimo, że z Twojego pakietu zostało ci jeszcze 20 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...