Skocz do zawartości

Narzekamy na Polsat Box


J.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja dałbym im te 5 złotych za aplikację, jeśli byłaby warta tego, jednakże nie mam możliwości, bez przedłużeniu umowy. A CP wygrywa ceną, bo niestety, kontent w porównaniu z NC+ wypada blado. No, chyba, że dla kogoś priorytetem są pamiętniki z wakacji lub jest mniej wymagającym telemaniakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógł byś z łaski swojej przełożyć ten wywód na bardziej polski język :?: bo fakt do gorszego sortu się zaliczam,ale że jestem tak ciemny to nie wiedziałem

 

Tyle ze u konkurencji na chama nie wciskaja evoboxa

Po pierwsze nc+ takim ustrojstwem nie dysponuje :)

Po drugie

 

na co mi premium bez dekodera z nagrywarka

To Ty chcesz premium czy nie :?:

jeśli tak to nie ma problemu,jeśli chcesz to z nagrywarką -to masz taką w Evoboxie,jeśli ten Ci nie odpowiada to możesz dobrać inny HD XXXX i ewentualnie dopnij twardy dysk,ale tak szczerze to nie mam pojęcia o co Ci chodzi :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP jest [beep]e na kasę.

Abonent który już jest się nie liczy.

 

No żeż... Rewelacyjne przedłużeniówki, SmartDom, PlusBank - a takie jeszcze przylezie i miauczy o [beep]ości.

Nie miauczy,trochę kultury,cha...e.

Chodziło mi o to że do końca umowy mam 7 miesięcy,a żeby mieć ON THE GO , to umowę muszę przedłużyć na kolejne 15 miesięcy,więc kto na tym skorzysta?Kto zarobi więcej kasy?Nie mogą mi tego dać w ramach obowiązującej umowy a nie zmuszać do pozostania u nich dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi ze nie chce evoboxa

 

Kazda inna z mila checia

 

Tak mam premium wysiadla mi stacjonarna nagrywarka to chcialem od polsatu ale maja tylko evo[beep]o zadnego innego

 

HdXxxx mam ale z jakiejbracji mam sobie dysk kupowac i ponosic koszty

 

 

A mógł byś z łaski swojej przełożyć ten wywód na bardziej polski język :?: bo fakt do gorszego sortu się zaliczam,ale że jestem tak ciemny to nie wiedziałem

Po pierwsze nc+ takim ustrojstwem nie dysponuje :)

Po drugie

To Ty chcesz premium czy nie :?:

jeśli tak to nie ma problemu,jeśli chcesz to z nagrywarką -to masz taką w Evoboxie,jeśli ten Ci nie odpowiada to możesz dobrać inny HD XXXX i ewentualnie dopnij twardy dysk,ale tak szczerze to nie mam pojęcia o co Ci chodzi :-|

Edytowane przez plast2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miauczy,trochę kultury,cha...e.

Chodziło mi o to że do końca umowy mam 7 miesięcy,a żeby mieć ON THE GO , to umowę muszę przedłużyć na kolejne 15 miesięcy,więc kto na tym skorzysta?Kto zarobi więcej kasy?Nie mogą mi tego dać w ramach obowiązującej umowy a nie zmuszać do pozostania u nich dłużej.

Ty jesteś po prostu śmieszny do końca umowy masz 7 miesiecy, a możesz przecież z nowych ofert skorzystać 6 miesięcy wcześniej wielkie mi kurcze halo poczekać jeden dzień.

MAŁO TEGO CYFROWY POLSAT umożliwia przedłużenie umowy już teraz jeśli chcesz mieć to ON THE GO czy ta usługę CP GO i nie zapłacisz kary umownej ale wymagane jest przedłużenie umowy.

Nie rozumiem z czego wielkie halo. Podpisywałeś umowę i godziłeś się na to co dostałeś, teraz to wygląda jak żądanie. Skoro chcesz z tego korzystać, to znów się zobowiąż umową dla mnie sprawa jest prosta i logiczna ale widze niektórym się już od dobrobytu w tyłkach poprzewracało

O to chodzi ze nie chce evoboxa

 

Kazda inna z mila checia

 

Tak mam premium wysiadla mi stacjonarna nagrywarka to chcialem od polsatu ale maja tylko evo[beep]o zadnego innego

 

HdXxxx mam ale z jakiejbracji mam sobie dysk kupowac i ponosic koszty

 

 

 

To w takim razie wypowiedz umowę i zakończ współpracę, każdy klient zadowolony że jest już, w końcu lepszy znacznie dekoder niż to co ma nc+ ale zawsze znajdzie sie jeden co powie że nie chce i tyle, nie bo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cyt.

To w takim razie wypowiedz umowę i zakończ współpracę, każdy klient zadowolony że jest już, w końcu lepszy znacznie dekoder niż to co ma nc+ ale zawsze znajdzie sie jeden co powie że nie chce i tyle, nie bo nie.                                                                                                                                                                             A co on takiego ma znacznie lepszego od tych z NC+?Bo czytam wątek i nie widzę żeby był aż tak znacznie lepszy.A nawet jak jest to co w nim oglądać a tym bardziej nagrywać?Oferta filmowa w porównaniu do konkurencji słaba sportowa również.Dzieciaki też bardziej będą zadowolone z kanałów konkurencji podobnie z kanałami muzycznymi.Kanały własne w słabej jakości technicznej dodatkowo reklama goni reklamę.Na pocieszenie dali nowy dekoder którym tak się szczycą  a abonenci konkurencji podobnej klasy sprzęt mają od lat.Chyba w CP powinni w końcu zrozumieć że abonament za pół darmo to nie wszystko bo nie dla każdego głównym kryterium przy wyborze tv sat jest cena.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie dali nowy dekoder którym tak się szczycą  a abonenci konkurencji podobnej klasy sprzęt mają od lat.Chyba w CP powinni w końcu zrozumieć że abonament za pół darmo to nie wszystko bo nie dla każdego głównym kryterium przy wyborze tv sat jest cena.

Pewnie. Dla niektórych poza ceną liczy się stabilność oferty, nie robienie sobie z gęby cholewy, nie robienie z klienta idioty nie umiejącego liczyć, nie otrzymywanie propozycji podwyżki o 25-75% jako jedynej niepowtarzalnej okazji. Takie tam drobiazgi - ale dla niektórych bardzo istotne.

 

Jak ktoś nie chce, żeby dzieci gapiły się w TV, a sport woli uprawiać, niż oglądać, to nc+ na chwilę obecną może przekonywać jedynie usługą multiroom premium, której brakuje w CP. Cała reszta, od dekoderów, przez obsługę przed i po sprzedażową, załatwianie reklamacji (zdarzyło mi się to u obu operatorów), aż po ceny przemawia na rzecz CP. Mówimy o sytuacji na teraz, a nie o tym co było wczoraj.

 

nc+ jako "wannabe premium" nie ma z premium prócz ceny nic wspólnego. Od usług premium wymagam pewnego minimum przyzwoitości, a oni nawet nie mogą się zbliżyć do poziomu CP. Więc pytam, wtf?

 

Ale zgodzę się, że jeśli ktoś chce mieć sport w TV, to wybierze raczej nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy napiszą że znowu "miauczę" ale nich będzie.

Dla Cp liczy się tylko kasa.

Jak dla każdego przedsiębiorstwa założonego w celu zarabiania pieniędzy, miauczku. Tyle że jakoś zadowala się mniejszą kasą, niż tzw. konkurencja.

 

Umcus wyżej ładnie podsumował temat, mogę się podpisać pod jego słowami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. Dla niektórych poza ceną liczy się stabilność oferty, nie robienie sobie z gęby cholewy, nie robienie z klienta idioty nie umiejącego liczyć, nie otrzymywanie propozycji podwyżki o 25-75% jako jedynej niepowtarzalnej okazji. Takie tam drobiazgi - ale dla niektórych bardzo istotne.

 

Jak ktoś nie chce, żeby dzieci gapiły się w TV, a sport woli uprawiać, niż oglądać, to nc+ na chwilę obecną może przekonywać jedynie usługą multiroom premium, której brakuje w CP. Cała reszta, od dekoderów, przez obsługę przed i po sprzedażową, załatwianie reklamacji (zdarzyło mi się to u obu operatorów), aż po ceny przemawia na rzecz CP. Mówimy o sytuacji na teraz, a nie o tym co było wczoraj.

 

nc+ jako "wannabe premium" nie ma z premium prócz ceny nic wspólnego. Od usług premium wymagam pewnego minimum przyzwoitości, a oni nawet nie mogą się zbliżyć do poziomu CP. Więc pytam, wtf?

 

Ale zgodzę się, że jeśli ktoś chce mieć sport w TV, to wybierze raczej nc+.

A o jakiej to niestabilności oferty niby piszesz bo nie mam zielonego pojęcia.Jak negocjujesz tak masz nie potrafisz negocjować pretensje do siebie.Mam dekoder CP jak i konkurencji i piszesz bzdury odnośnie obsługi jak i reklamacji tak samo.A jakie to wspaniałe usługi posiada CP bo miałem kilkanaście lat i nie za bardzo wiem o czym piszesz?Rozumiem że do filmu ktoś wybierze CP?A jakie to prawa filmowe lub kanały filmowe posiada ten operator których nie ma konkurencja?Bo w drugą stronę to różnice masz w innym wątku.Już nie wspominam o załatwianiu bezpośrednim problemów z konsultantem poprzez internet.Istnieje coś takiego w CP jak np.E-obsługa czy doradca z forum konkurencji?Porównaj ilość reklam w kanałach własnych gdzie kanałów Polsatu nie da się oglądać.Porównaj jakość kanałów nadawanych z częstotliwości jednego i drugiego operatora jak i szybkość dodawania nowych kanałów.Ile już abonenci pytają o Eleven który wszyscy liczący się gracze dodali nie wspominając o TVP ABC czy Puls2?Komu oni łaskę robią?Chyba zapominają kto ich utrzymuje i dzięki komu są na rynku.Ja powiedziałem jakiś czas temu dość do czasu aż nie poprawią sprzętu i znacznie oferty.I nawet ich 12/5 nie było mnie w stanie zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli operator zaczyna negocjacje od zaproponowania wyższej niż dotąd ceny za ten sam pakiet, to już na wstępie dostaje sporo punktów ujemnych. Owszem, finalnie da się ugrać coś sensownego, ale początek rozmów jest tragiczny. Gdyby sprawa dotyczyła mnie, zakończyłbym rozmowy i umowę, ale że kumpel "musi" mieć nc+, musiałem kontynuować temat.

 

W telewizji oglądam niemal wyłącznie filmy, i wybrałem CP. Tak, nc+ ma więcej kanałów - mam do nich dostęp, bo kumpel zgodził się, bym zarejestrował swojego iPada w jego nc+ go. I co? I szału jakiegoś nie ma. Czasem trafi się względnie szybko jakiś nowy film, ale ogólnie przewaga nie jest powalająca, a najczęściej jest to samo, co wszędzie - powtórka powtórki.

 

Obsługa przez internet - mail przez ICOK mnie urządza i działa dobrze.

 

Reklamy - filmy oglądam nagrane, w czasie kiedy mogę spokojnie włączyć kino domowe i nikogo nie budzić. Bloki reklamowe oglądane z prędkością x64 są akceptowalne.

 

O tym, kto ich utrzymuje, wiedzą bardzo dobrze, sądząc po wynikach finansowych.

 

Argument o Eleven, gdy poprzednik napisał wyraźnie, że dla oglądaczy sportu inne oferty są lepsze, jest nietrafiony. Tu nikt nikomu nie robi łaski, Solorz nie ma ochoty płacić dużo nadawcom i Eleveny dojdą, gdy nadawca dogada się z CP.

 

W sumie - tyle, i tak rozmowa maniaka telewizyjnego z kimś bardziej sceptycznie podchodzącym do takiej formy spędzania wolnego czasu, nie ma większego sensu. Dobrze, że jest konkurencja i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość użytkownik100

Nie rozumiem marudzenia niektórych. CP na głowę bije nc+ w którym numeracji w kolejności kanałów nie można ustawić. TVP 1 pod 11? Brawo.. hehehe. Dla mnie to przekreśla operatora na dzień dobry.

Poza tym sport to się uprawia więc jak ktoś tego nie ogląda, nc+ nie ma nic do zaoferowania.

W dodatku abonament woła o pomstę do nieba. Jak się ma 180 ZŁ nc+  DO 40 ??? Bo za tyle w promocji można mieć najdroższy pakiet w CP.

W Polsacie na połączenie z BOK nigdy nie czekałem dużej niż minutę. w nc+ od 10 minut do 1,5 godziny (tak 90 minut!!).

Nie narzekajcie więc, a jak komuś coś nie pasuje, to niech idzie do konkurencji..

Edytowane przez użytkownik100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat zwiększa zyski http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/wyniki-roczne-spolek-z-wig20-ranking,59,0,2042683.html , ale jakoś nie przekłada się to na lepszą ofertę dla "nowych", brak ostatnio HH, promocji świątecznej. Co o tym myślicie ?

Edytowane przez Mr. Orbita
To nie jest oferta, przenoszę do innego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszesz że konkurencja nie ma nic do zaoferowania to co ma CP?W CP jest tylko 8 kanałów których brak w konkurencji a w odwrotną stronę 28 w tym wiele kanałów filmowych w których są filmy które w CP zobaczysz za rok lub dwa.Piszesz że abonament w CP najdroższy za 40 zł a co do tego trzeba dobrać inne usługi z których musisz korzystać.Czyli np.Internet bez limitów z limitami lub abonament telefoniczny z 24 miesięcznym zobowiązaniem gdzie taniej jest na kartę i to bez zobowiązania.Co do połączeń do BOK to bzdury wypisujesz u jednego i drugiego operatora możesz się połączyć natychmiast jak i możesz czekać kilka lub nawet kilkanaście minut.U jednego operatora staż kilkanaście lat u drugiego jakieś 3-4 i zdarzało mi się nie raz dzwonić.

 

Jeśli operator zaczyna negocjacje od zaproponowania wyższej niż dotąd ceny za ten sam pakiet, to już na wstępie dostaje sporo punktów ujemnych. Owszem, finalnie da się ugrać coś sensownego, ale początek rozmów jest tragiczny. Gdyby sprawa dotyczyła mnie, zakończyłbym rozmowy i umowę, ale że kumpel "musi" mieć nc+, musiałem kontynuować temat.

W telewizji oglądam niemal wyłącznie filmy, i wybrałem CP. Tak, nc+ ma więcej kanałów - mam do nich dostęp, bo kumpel zgodził się, bym zarejestrował swojego iPada w jego nc+ go. I co? I szału jakiegoś nie ma. Czasem trafi się względnie szybko jakiś nowy film, ale ogólnie przewaga nie jest powalająca, a najczęściej jest to samo, co wszędzie - powtórka powtórki.

Obsługa przez internet - mail przez ICOK mnie urządza i działa dobrze.

Reklamy - filmy oglądam nagrane, w czasie kiedy mogę spokojnie włączyć kino domowe i nikogo nie budzić. Bloki reklamowe oglądane z prędkością x64 są akceptowalne.

O tym, kto ich utrzymuje, wiedzą bardzo dobrze, sądząc po wynikach finansowych.

Argument o Eleven, gdy poprzednik napisał wyraźnie, że dla oglądaczy sportu inne oferty są lepsze, jest nietrafiony. Tu nikt nikomu nie robi łaski, Solorz nie ma ochoty płacić dużo nadawcom i Eleveny dojdą, gdy nadawca dogada się z CP.

W sumie - tyle, i tak rozmowa maniaka telewizyjnego z kimś bardziej sceptycznie podchodzącym do takiej formy spędzania wolnego czasu, nie ma większego sensu. Dobrze, że jest konkurencja i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Solorz niech nie decyduje co i ile będzie płacił bo ze swoich tego nie robi.O tym niech zdecydują abonenci  nikt nie wymaga by dodali te kanały do pakietów ale niech dadzą wybór że kto chce to wykupi.Po bardzo długim czasie jest duża szansa by mocno poprawić ofertę operatora a oni z tego nie korzystają.Bo na kanał filmowy z prawdziwego zdarzenia nie ma co liczyć.Kiedyś mieli z filmami klasy B lub nawet C od 21 ale szybko z niego zrezygnowali bo było dużo powtórek więc i oglądalność zapewne mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...