Skocz do zawartości

Narzekamy na Polsat Box


J.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa,

 

dzisiaj chciałem przedłużyć umowę z CP. Obecnie korzystam z pakietu Familijny Max HD + Cinemax + Filmbox + Sport. Chciałem przedłużyć ten pakiet na kolejny okres, tym bardziej, że mam u nich Internet LTE w ramach SmartDOM.

Wszystko ok: nowy dekoder EvoBOX PVR, pakiet taki jak wyżej, 2 miesiące VOD za free + umowa na 15 miesięcy.

Tylko jedno ALE. Opłata za dekoder (aktywacja 49 zł - ok, rozumiem) + 15 zł za kuriera! (słucham?)  :crazy:

 

Miarka się przebrała:

1) IPLA za 99 zł na EURO2016 nie działa (na szczęście jej nie brałem)

2) Wycięli niemieckie kanały, które transmitowały mecze

3) LTE w porywach dochodzi do 4 Mb/s  :sciana:

4) Próbowali zarobić / pokryć sobie koszty kuriera, czego nie było wcześniej przy wymianie sprzętu internetowego u nich.

 

Składam wypowiedzenie i idę do NC+  :locked:

Zapewne wśród Państwa pojawią się głosy, jakobym rzucał się o 15 zł. Chodzi o zasady proszę Państwa.

 

Pozdrawiam wakacyjnie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat usunięcia kanałów ARD i ZDF został zamknięty więc piszę tutaj.Cyfrowy Polsat poza wycofaniem tych kanałów na swojej stronie zmanipulował program TV ARD i ZDF usuwając z niego transmisje z meczów wpisując w ich miejsce jakieś seriale.Sprawdziłem programy tych stacji nadawanych z Astry i tam te transmisje figurują.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@henryk1944, Niczego nie zmanipulowali. W To&Owo również zamiast meczów są wpisane jakieś seriale. Najwyraźniej taką ramówkę dostali (EPG CP opiera się na danych dostarczonych od AKPY, z której korzystają m.in. gazety z programem TV).

Edytowane przez Vernon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat usunięcia kanałów ARD i ZDF został zamknięty więc piszę tutaj.Cyfrowy Polsat poza wycofaniem tych kanałów na swojej stronie zmanipulował program TV ARD i ZDF usuwając z niego transmisje z meczów wpisując w ich miejsce jakieś seriale.Sprawdziłem programy tych stacji nadawanych z Astry i tam te transmisje figurują.Pozdrawiam!

 

Tak, tak, bo Cyfrowy Polsat to taki gracz na rynku europejskim, że aż zmienia ramówkę publicznej telewizji w Niemczech. Większych bzdur dawno nie czytałem. Owszem, Polsat to wyzyskiwacze, ale nie twórzcie już takich chorych teorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem Euro a [...] przestał transmitować Francja Irlandia z powodów zakłóceń. Teraz prezentuje gadki ekspertów a w tle leci mecz z transmisji do czasu zakłóceń. Jeszcze ludzie pomyślą że to transmisja na żywo, podczas gdy pierwsza połowa już minęła. Na szczęście jest ZDF...Dramat.

Edytowane przez Barti
Nie obrażamy na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyli mnie teraz naprawdę. Rzecz się tyczy polsatowskiego dysku DTU 320. Wchodzę sobie dziś w nagrania, a tu PUSTO, choć dysk jest zajęty ponoć w 60%! Miałem nagrane około 30 materiałów, bardzo ważnych dla mnie, które zajmowały ponad 70%. A tu taka "niespodzianka". Muszę przyznać, że to już druga taka sytuacja. Rok czy dwa temu było podobnie, także ok. 80% nagrań na dysku nagle zniknęło. Przecież to jakiś cyrk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę dziś na stronę CP, program TV.

Pozycje Das Erste i ZDF dziś, tj. gdy odbywa się mecz, nie uwzględniają tego. Jest wpisany jakiś film, czy inne guano.

Ja nie twierdzę, że oni to sfałszowali celowo. :)

Ale jeśli dodać do tego usunięcie/przesunięcie tych programów (co nic nie dało), aby tylko ludziom utrudnić odbiór... 

Cisną się najmocniejsze wyrazy. ale chciwość i [beep]ość master level. brak słów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wyżej juz opisałem ten problem:

 

@henryk1944, Niczego nie zmanipulowali. W To&Owo również zamiast meczów są wpisane jakieś seriale. Najwyraźniej taką ramówkę dostali (EPG CP opiera się na danych dostarczonych od AKPY, z której korzystają m.in. gazety z programem TV).

Przed chwilą sprawdziłem i ponownie w To&Owo kanały Das Erste i ZDF nie mają wpisanych dziś żadnych transmisji meczów (w kolejnym numerze również brak transmisji) . Nie należy szukać tu teorii spiskowych. Edytowane przez Vernon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usprawiedliwianie CP jest, moim zdaniem, nie na miejscu. Operator posiadający najwięcej abonentów powinien korzystać z wiarygodnych źródeł, ewentualne zmiany programowe na bieżąco uaktualniać, a tego nie robi. Przykładów jest mnóstwo, choćby EPG mijające się często z aktualnym programem, tak samo słynna Strefa Abonenta bez aktualizacji z rocznymi opóźnieniami itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. Napiszę wam jaka spotkała mnie przygoda z CP która dalej trwa. Jakiś ponad miesiąc temu podpisałem aneks do umowy zawarty na odległość. Niestety musiałem odstąpić do aneksu gdyż wzięty wtedy modół CAM nie współpracował dobrze z moim TV . Od tamtej pory nie mogę podnieść pakietu na wyższy i wziąść multirom. Najpierw jak dzwonie to ddostaję info że po okresie rozliczeniowym będę mogł wziąść. Dzwonie i nic dalej problem. W icok ciągle trwa aktualizacja danych. Następny konsultant zgłasza problem z system czy jakoś tak. Następny konsultant mówi że moja umowa przeszła. Na czas nieokreślony gdzie faktycznie powinno mi zostać jeszcze z 15mieś. do końca umowy,konsultant coś tam kombinuje ale ostatecznie nie da rady. Dzwoń za tydzień. Po tygodniu wybrałem prośbę o kontakt bo ileż to można wydać kasy na połączenia które nic nie dają. Zadzwonił kolejny konsultant ,jaki był zdziwiony gdy okazało się że mam umowę bo w systemie jej nie ma. W icok ciągle aktualizacja danych. Szkoda tylko że skoro nie mam umowy ;) to nie zapomnieli w icok wykasować informacji o opłaceniu abonamentu. ;). Minoł już już miesiąc od odstąpienia i znów prośba o kontakt. Tym razem dalej nie mogę wziąć wyższego pakietu i kazał czekać 2 tyg. Normalnie to woła o pomste do nieba. Tym bardziej że mieszkam w bloku a antena jest na dachu i chcę ją zmienić na tą z konwenterem unicable. Spadnie śnieg i będę miał problem. Wniosek jest taki że CP ma chyba informatyk wziętych z przedszkola. I lepiej nie odstąpywać od aneksu bo CP się mści. Skoro odstąpiłeś to nie dostaniesz nowej propozycji. Porażka na całej lini.

Edytowane przez swojadroga
Wpisów proszę dokonywać w odpowiednich tematach. Przeniosłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jeden z konsultantów, który stwierdził problem z systemem to mówił, że zgłosi to jako reklamację. A taką reklamację, o której piszesz to trzeba złożyć pisemnie, czy można mailowo? Odstąpienia od aneksu nie wysyłałem, tylko zeskanowałem i wysłałem na maila.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...