Skocz do zawartości

Narzekamy na Polsat Box


J.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przemyślałem to sobie i nie będę składał żadnych reklamacji. Skoro CP jest takie obrażalskie to po weekendzie idę do operatora od którego mam internet. Też mają w ofercie TV. Przynajmniej nie będę musiał zakładać drugiej anteny do multiromu. A jak nie to NC+. A po zakończeniu umowy z CP sie pożegnam.  Sami od siebie odpychają ale to już nie mój problem . 

 

Panowie a nie wiecie czy ostatnio nie było może jakiś zmian w regulaminie które dały by podstawę do zerwania umowy bez ponoszenia kary??? 

Edytowane przez Davvvi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem...

Nie chcesz zlozyc reklamacji i dostac jeszcze lepsze warunki bo wina(choc wedlug mnie polowiczna) jest po stronie CP ?

Oczywiscie ze zaplacisz kare za zerwanie umowy wczesniej, nie bylo zadnych zmian obecnie.

Druga antena do multiroomu? Mozesz zamontowac konwerter ktory bedzie miec wiecej wejsc. 

 

Napisz dokladnie kiedy "podpisales aneks", kiedy odstapiles od umowy i ile to trwa.

Jest cos takiego jak przetwarzanie systemowe(w kazdej firmie) i musi minac pewien czas(glownie chodzi tu o moment Twojego okresu rozliczeniowego) nim bedziesz mogl zawrzec nowa umowe.
Po prostu musisz poczekac, bo to nie jest takie hop siup. 

Napisz kiedy masz okres rozliczeniowy,  kiedy "podpisales aneks", kiedy odstapiles od umowy i ile to trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak aneks do umowy został podpisany 28.09.2016r. Odstąpienie zostało wysłane 7.10.2016. Następnego dnia dostałem informację że aneks został przyjęty i że wracam na stare warunki no i żebym odesłał sprzęt. Sprzęt odesłałem następnego dnia bodajże. Mój okres rozliczeniowy kończy się zawsze 22 każdego miesiąca.

 

A jeśli chodzi o multiroom to niestety muszę mieć drugą antenę, z tego względu że mieszkam w bloku a pokoje są na przeciw siebie. Mieszkam na parterze a antena jest na dachu i to po tej stronie gdzie aktualnie jest główny dekoder. Musiałbym ciągnąć kabel przez cały dach i puścić po elewacji na której nie ma balkonu więc kabel wisiał by luźno. znów zakładając antenę w drugim pokoju nie mam możliwości przeciągnięcia drugiego kabla do pierwszego pokoju. Usytuowanie pomieszczeń mi to niestety uniemożliwia. 

 

Pisząc że nie wyślę reklamacji to miałem na myśli że zostanę na pakiecie jaki mam a zamiast multiromu pójdę do operatora od którego mam internet czyli w tym przypadku TOYA i podłącze sobie TV kablową. Ale chyba jednak multiroom wyjdzie taniej.

 

Aktualnie mam pakiet rodzinny HD ,a chciałem wziąć Familijny Max HD wraz z dekoderem EVOBOX i zestawem satelitarnym z konwerterem Unicable. Do tego multiroom. Oczywiście też z nowym dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Mam jedno pytanie bo jak pisałem, że konsultant przyjął niby reklamację i przypomniało mi  się że przez telefon podał mi wtedy numer zgłoszenia. Niestety akurat wtedy byłem w sklepie i nie mialem go na czym zapisać. Czy mogę to uznać jako zgłoszenie reklmacyjne? Czy lepiej wysłać jeszcze jedno meilowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem według Twojej podpowiedzi kyczniker i zadzwoniłem przed chwilą BOK. Jednak reklamacja którą przyjął konsultant złożoną 23.10.2016 jest u nich w systemie. Konsultant dzisiaj powiedział mi żostała odłożona na 14.11.2016 czyli na jutro. Mowił że jutro powinień ktoś zadzwonić właśnie w tej sprawie. Pozostaje mi poczekać i zobaczymy co się stanie. Jutro dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszło Ci do głowy że większość kanałów HD jest tu i tu taka sama :?:

CP i nc+ pobierają je z tych samych pozycji na TP (poza tymi na wyłączność).

Więc jak możesz mieć np. gorszą jakość TVNu, czy HBO, skoro jeden i drugi odbieramy z tych samych transponderów?

Jak Evobox Ci się wiesza to idź go wymień, a nie jęcz, a jak nc+ wprowadzi UHD to uciekaj - daleko nie masz. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja narzekam na bardzo słabą jakość kanałów pseudo HD :( oraz na EvoBox zawieszający bubel , jak NC+ wprowadzi UHD, uciekam z CP.

 

Jakoś ja tam nie widzę różnicy, a posiadam obie platformy (a mam jeden telewizor dla obu  :mrgreen:) . A co do dekodera - chyba to jest pierwsza krytyczna opinia... jak się zwiesza nie ma problemu - wymień na nowy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ja tam nie widzę różnicy, a posiadam obie platformy ( a mam jeden telewizor dla obu  :mrgreen: ) . A co do dekodera - chyba to jest pierwsza krytyczna opinia... jak się zwiesza nie ma problemu - wymień na nowy !

Chyba nie czytasz wątku o tym dekoderze.Co prawda nie ma ich wiele ale od czasu do czasu ktoś ma jakieś problemy z tym sprzętem.

Edytowane przez Barti
Usunięto obraźliwą część postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista ulubionych i problemu nie ma. :)

Oj problem jest, podchodziłem do tematu, po godzinie sobie odpuściłem, układanie listy ulubionych na Evoiboxie to jakaś porażka.

Ogólnie do listy nie mam większych zastrzeżeń (do każdej da się przyzwyczaić), żeby nie te duble w SD na początku listy, normalnie tragedia, znowu jak usunę duble SD to by się przydało przesunąć HD do odpowiednich pozycji, ale robi się problem jak trzeba kanał z pozycji 130 przenieść na 40, nie da się tego szybko zrobić.

 

W nc+ lista była zdecydowanie lepsza (tam gdzie możliwe tylko kanały HD), no, ale ceny mają zdecydowanie za duże :P EvoBox ma taką samą jakość obrazu co nBoxy, telewizor mam ten sam to by było widać różnicę.

Edytowane przez Kojak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. dekodery z serii HDXX00 przłączają kanały koszmarnie wolno.

2. nie można odtwarzać filmów z dysku na dekoderze, które zostały nagrane na dysk z komputera. (najtańsze dekodery dvb-t za 70 zł mają port usb i można na nich odtwarzać wiele formatów wideo).

3. jakość kanałów HD pozostawia wiele do życzenia, czególnie dla tych co mają telewizory 50 cali i więcej.

 

Nie ma tego aż tak dużo, ale to poważne uniedogodnienia. Kolejność też nieprzypadkowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...