Skocz do zawartości

Narzekamy na Polsat Box


J.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam problem.

Moja siostra brała w CP i Plusie laptop z internetem i niestety straciła pracę i przez trzy miesiące nie miała z czego zapłacić. Problem polega na tym że od CP przyszło pismo że trzeba zapłacić całość lub zapłacić nieopłacone raty i do tego mam pytanie czy takową datę można zmienić bo ma czas do 27 marca. A drugi problem to CP i Plus zaczęły pobierać z jej konta pieniądze bez poinformowania kogokolwiek o tym. Poradzi ktoś co trzeba zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat spłat i ewentualnej zmiany harmonogramu trzeba rozmawiać z CP, nie z nami.

 

W samowolne pobieranie pieniędzy przez operatora nie wierzę - raz: jakim cudem miałby to robić? Dwa: takie coś to kryminał. Zgaduję, że pewnie siostra włączyła polecenie zapłaty bądź upoważniła do obciążania karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komornik powinien pojawić się w domu z żądaniami lub iść na ugodę a dopiero później ew. sprawa trafia do sądu. Ale to taka osoba jest o tym poinformowana. W tym przypadku podejrzewam, że siostra zgodziła się,  nawet nie świadomie na obciążenie rachunku.Należało by to sprawdzić w dokumentach które dostała i podpisała. Powinna mieć kopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, zuchowskaja.darija napisał:

CP i Plus zaczęły pobierać z jej konta pieniądze bez poinformowania kogokolwiek o tym

CP i Plus nie mają prawa pobierania z czyjegoś konta żadnych środków. Nie może tego robić też firma windykacyjna. Może tylko komornik, ale wierzyciel musi dysponować prawomocnym orzeczeniem sądowym.

 

1 godzinę temu, wuzel napisał:

Komornik powinien pojawić się w domu z żądaniami lub iść na ugodę a dopiero później ew. sprawa trafia do sądu

To nie jest prawdą. Komornik to nie windykator. Komornik nie podejmuje żadnych działań bez wyroku sądu, bo nie może. Komornik to osoba egzekwująca postanowienia sądowe. Poza tym komornik nie musi pojawić się w domu. Komornik robi to, co mu każe wierzyciel. Jeśli nie każe zająć ruchomości a jedynie rachunek bankowy, to bez sensu wizyta.

 

20 godzin temu, zuchowskaja.darija napisał:

czy takową datę można zmienić bo ma czas do 27 marca

Wszelkie negocjacje należy prowadzić z wierzycielem (Polsatem lub firmą, która odkupiła dług).

20 godzin temu, zuchowskaja.darija napisał:

przez trzy miesiące nie miała z czego zapłacić

Coś mi się wydaję, że zadłużenie jest starsze niż 3 miesiące. Tak szybko sprawa nie trafi do sądu i kancelarii komorniczej. Do tego jest długa droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu nie wyłączyli usługi? Ciekawa sprawa, jeśli chodzi o telewizję, to pojawiają się komunikaty na ekranie telewizora.  Jeśli nie miała stałego zlecenia, to zaskakujące że sami pobierają opłatę z konta. A historii przelewów masz informację, że przelewu dokonano na rachunek CP? Nie kogoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że kanał jest dostępny bezpłatnie drogą naziemną, także co stoi na przeszkodzie aktywować go w Darmowym pakiecie. Gdyby był zakodowany tak jak do nie dawna, to sprawy by nie było.

Dodatkowo w związku z obecną sytuacją platformy dają za darmo dostęp do pełnej swojej oferty a u nas jest to stopniowane, nie mówiąc o udostępnieniu jednego kanału.

https://satkurier.pl/news/190308/ntv-plus-dla-wszystkich-bez-oplat.html

Do 30 kwietnia 2020 r. aż 190 kanałów TV będzie dostępnych bez opłat dla wszystkich mieszkańców Rosji, także tych nie będących abonentami. Kanały zostaną też udostępnione dla byłych klientów, którzy zachowali zestawy odbiorcze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, wuzel napisał:

Zauważ, że kanał jest dostępny bezpłatnie drogą naziemną, także co stoi na przeszkodzie aktywować go w Darmowym pakiecie. Gdyby był zakodowany tak jak do nie dawna, to sprawy by nie było.

Dodatkowo w związku z obecną sytuacją platformy dają za darmo dostęp do pełnej swojej oferty a u nas jest to stopniowane, nie mówiąc o udostępnieniu jednego kanału.

https://satkurier.pl/news/190308/ntv-plus-dla-wszystkich-bez-oplat.html

Do 30 kwietnia 2020 r. aż 190 kanałów TV będzie dostępnych bez opłat dla wszystkich mieszkańców Rosji, także tych nie będących abonentami. Kanały zostaną też udostępnione dla byłych klientów, którzy zachowali zestawy odbiorcze.

 

 

poczekaj zobaczymy co będzie w kwietniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Polsacie och Polsacie.

Dlaczego dajesz używane camy?

 

Idę w klientem do APS, bo obiecałem pomóc, a gość się nie zna, czułem że będę potrzebny i on też.

APS 1: nie wiedzą co to moduły, ale raczej nie ma, bo jakby były, to by wiedzieli co to. najpierw facet chciał mi dać modem lte, bo podobny z nazwy i myślał, że ja się przejęzyczyłem - no comment [facepalm]

APS 2: cam jest. Jeden. chcemy prepaid. Nie da się. ok no to abo, ale cam na własność. Nie da się. mogę albo cam na użyczenie z abo, albo mogę też spadać na drzewo. wow. czekałem na tak elastyczną ofertę latami.

 

no trudno bierzemy. otwieram pudełko i mym oczom okazuje się obraz nędzy i rozpaczy. cam jest używany i widać, że w swoim camowym życiu przeszedł wiele (co ludzie robią z tymi camami to nie wiem, rzucają o ściany, czy co? u mnie zawsze siedziały w tunerach).

 

pytam: czemu dostajemy używany. nie dość, że nie mogę pre-paid, to jeszcze mi wyciągają sztukę z elektrośmieci. trochę zagotowałem.

odpowiedź: bo innych nie ma, takie przychodzą, albo bierzemy albo alternatywnie mogę np spadać na drzewo. pani zaczęła się niecierpliwić, bo śmiemy wybrzydzać i kontestować wygląd jedynej dostępnej sztuki użyczanego sprzętu.

 

trudno, wzięliśmy i oby się aktywował, bo karta też wy-ru-chana.

 

naprawdę wstyd, żeby nie można było chociaż dla przyzwoitości wymienić tą naklejkę na froncie i dać nową kartę, tylko takie zdemolowane wciskać? może i nie widać gdy siedzi w TV, ale niesmak pozostaje.

 

ale przynajmniej rozumiem czemu nie dają camów na własność - ktoś oddaje, to leci dalej do innego abo, w coraz gorszym stanie, aż za parę lat będą dawać sklejane taśmą klejącą i butaprenem :D

 

wstyd, c+ camy ma nawet dwa modele do wyboru, nowe, w pudełeczkach, pachną świeżym zapachem drobnych chińskich rączek, oferta dowolna albo prepaid albo abo; a tu polsat jak zawsze po taniości.

 

temat od narzekania, to narzekam, proszę się poprawić i zamówić nowe pachnące camy albo chociaż przyłożyć się do odświeżaia.

Edytowane przez catnip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, catnip napisał:

Polsacie och Polsacie.

Dlaczego dajesz używane camy?

 

Idę w klientem do APS, bo obiecałem pomóc, a gość się nie zna, czułem że będę potrzebny i on też.

APS 1: nie wiedzą co to moduły, ale raczej nie ma, bo jakby były, to by wiedzieli co to. najpierw facet chciał mi dać modem lte, bo podobny z nazwy i myślał, że ja się przejęzyczyłem - no comment [facepalm]

APS 2: cam jest. Jeden. chcemy prepaid. Nie da się. ok no to abo, ale cam na własność. Nie da się. mogę albo cam na użyczenie z abo, albo mogę też spadać na drzewo. wow. czekałem na tak elastyczną ofertę latami.

 

no trudno bierzemy. otwieram pudełko i mym oczom okazuje się obraz nędzy i rozpaczy. cam jest używany i widać, że w swoim camowym życiu przeszedł wiele (co ludzie robią z tymi camami to nie wiem, rzucają o ściany, czy co? u mnie zawsze siedziały w tunerach).

 

pytam: czemu dostajemy używany. nie dość, że nie mogę pre-paid, to jeszcze mi wyciągają sztukę z elektrośmieci. trochę zagotowałem.

odpowiedź: bo innych nie ma, takie przychodzą, albo bierzemy albo alternatywnie mogę np spadać na drzewo. pani zaczęła się niecierpliwić, bo śmiemy wybrzydzać i kontestować wygląd jedynej dostępnej sztuki użyczanego sprzętu.

 

trudno, wzięliśmy i oby się aktywował, bo karta też wy-ru-chana.

 

naprawdę wstyd, żeby nie można było chociaż dla przyzwoitości wymienić tą naklejkę na froncie i dać nową kartę, tylko takie zdemolowane wciskać? może i nie widać gdy siedzi w TV, ale niesmak pozostaje.

 

ale przynajmniej rozumiem czemu nie dają camów na własność - ktoś oddaje, to leci dalej do innego abo, w coraz gorszym stanie, aż za parę lat będą dawać sklejane taśmą klejącą i butaprenem :D

 

wstyd, c+ camy ma nawet dwa modele do wyboru, nowe, w pudełeczkach, pachną świeżym zapachem drobnych chińskich rączek, oferta dowolna albo prepaid albo abo; a tu polsat jak zawsze po taniości.

 

temat od narzekania, to narzekam, proszę się poprawić i zamówić nowe pachnące camy albo chociaż przyłożyć się do odświeżaia.

Nie wiesz co robią z modułami? Próbują wyjąć lub włożyć moduł do niedorobionych wejść w tunerach satelitarnych. Mam takiego. Żeby włożyć moduł lub wyjąć to trzeba użyć siły bo się nie mieści. Wyjęcie polega na rozkręceniu tunera i wypychaniu od środka przy pomocy silnych palców lub śrubokręta. Tragedia. I tak sam przy próbie wyjęcia zarysowałem naklejkę na module.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dla mnie powodem do narzekania na Polsat Box jest brak dodania nSport+ bo skoro chcą oni dodać kanały Canal+ które nie są premium to powinny być to wszystkie stacje a nie jakieś 90 procent. Dodatkowo siłowe utrzymanie starej listy kanałów też jest powodem do negatywnej oceny. Jak już tak bardzo chcą taką listę utrzymac to powinni wgrać przenieść ją na dodatkową listę która to nie byłaby domyślna.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie powodem do narzekania jest stopniowa likwidacja starych pakietów, likwidacja satelitarnego pre-paid (C+ nadal go trzyma) oraz porzucenie nagrywania na dysk w dekoderach i dekoderów kartowych z Nagra MA od 2018 roku. I oczywiście lista wołająca o pomstę do nieba (pomiędzy 0 a 99 powinny być kanały naziemne, a 100-199 informacyjne, bądź od 100 naziemne+informacje i lista by się zaczynała od 100 jak w włoskim Sky)

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest powód do narzekania..bo Canal+ nie udostępnił nSport+  satelitarnemu konkurentowi...

4 minuty temu, Poland napisał:

Dla mnie powodem do narzekania na Polsat Box jest brak dodania nSport+ bo skoro chcą oni dodać kanały Canal+ które nie są premium to powinny być to wszystkie stacje a nie jakieś 90 procent. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...