Jump to content

Ramirez

Users
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Dobra

About Ramirez

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

1372 profile views
 1. W zasadzie na tym się nie znam ale może to jakaś nowsza odmiana modułu / karty dekodującej???? Bo u mnie to działało z 2-3 miesiące temu jak sprawdzałem. Teraz już nie mam tego tunera. Jak chcesz to napisz jakie masz wersje softu modułu/karty to porównam z moim modułem.
 2. Moim zdaniem bardzo dobre. Chyba że ten tuner ma jakiś oszukany parametr SNR.
 3. EPG zawsze źle działało. Z naziemnych normalnie pobiera. Z satelity, mając moduł NC+ nawet jak gra stacja z godzinę , dwie to pobierze tylko epg z dziurami w programie. Dla mnie to ogromne rozczarowanie. Na moim module nagravision z karta cayman na ostatnich softach nagrywało obraz. Teraz nie mam jak sprawdzić bo oddałem tuner w rodzinie.
 4. Jest coś zepsute. Nie ma dźwięku. Obraz stoi zatrzymany, raz na kilka sekund się zmienia.
 5. W h7s można odłączyć kabelek od logo. Mnie też wkurzał. Na podstawie tych zdjęć znalezionych w internecie u siebie odłączyłem. A co do szybkości zmiany stacji to i tak lepiej chodzi niż na moim tv Lg. Druga sprawa to tez trochę zależy od softu. Sprzedawcy wgrywają modyfikowane OpenATV z dodatkami który chodzi dosyć wolno.
 6. Tylko tu jest trochę zabawy. Na zgemma h7s ciplushelper istnieje tylko na openAtv, OpenPli, oraz PKT Hyperion którego nie polecam bo źle na nim działa EPG. Do openATV jest inny ciplushelper, do openpli też i to jeszcze zależy jaka wersja. Co inna wersja openpli to inny plik ciplushelpera jest potrzebny.
 7. Na h7s trzeba dograć wtyczkę Ciplushelper, która trzeba poszukać we własnym zakresie.
 8. Nie wiem co to za wartość bo nagranie ma 62 sekundy i zajmuje 74,1 Mb To mało bo bitrate tego fashion Tv wynosi tylko ok 9500 kb/s Ale jest takie same, niezmienione.
 9. Może takie okrojone ale chyba wystarczy?
 10. Zaraz nagram minute nagrania 4K na h7s i wkleję parametry pliku Wszystko będzie jasne.
 11. A ja sobie ponarzekam na Cyfrowy Polsat i obsługę fanpage Cyfrowego Polsatu na Facebooku. Nieładnie Cyfrowy Polsacie ukrywać posty osób, które grzecznie piszą, ale nie słodzą platformie. I jeszcze napiszę tutaj częstotliwość 11508, gdzie są TVN-y. Nie jest słabsza, tylko wymaga prawidłowego ustawienia anteny, bo podejrzewam, że zostałem zablokowany za podważanie tego stwierdzenia. 😎
 12. Ja miałem ten tuner i moduł CI+ i karta Caymana i na tym 20433 było nagrywanie. Czarny ekran na nagrywaniu był na wcześniejszych softach. Od FW 1.14.20062 w górę z tego co pamiętam to było to naprawione.Chyba że jakaś nowa odmiana modułu wyszła i znowu są problemy. Może zrób ustawienia fabryczne i ponownie przeinstaluj ten soft.
 13. Nie wiem, co w tym LG mają na myśli, ale masz w opisie na stronie: Kodek HEVC 2K/60p To chyba raczej tak.
 14. Czyli nasze telefony nie mają wiele wspólnego Masz Androida 9 i telefon na procesorze Mediatek a ja Sony xz2 compact na Androidzie 10 i Snapdragonie 845. Jakaś inna przyczyna niż wersja Androida.
×
×
 • Create New...