Skocz do zawartości

Ramirez

Użytkownicy
 • Zawartość

  125
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Neutralna

O Ramirez

 • Tytuł
  Amator

Ostatnie wizyty

180 wyświetleń profilu
 1. Ramirez

  TVP Sport

  A znasz pojęcie oglądalność stacji i przechwalanie się każdej stacji że to oni są na pierwszym miejscu?? By nie było sportu na tvp1,2 to by był spadek. Nie podoba się, nie oglądaj.
 2. Ramirez

  Sygnał z anteny PRZECIĄŻONY

  Takie to trochę nietypowe. Bo np jak by to był tuner telewizji naziemnej DVBT to taki komunikat prawdopodobnie byś miał przy próbie włączenia zasilania wzmacniacza napięciem 5V z tunera lub z zewnętrznego zasilacza. Ten drugi kabel co wychodzi do TV nie ma żadnych wzmacniaczy, zasilaczy, rozdzielaczy z wzmacniaczem i zasilaniem????
 3. Ramirez

  Sygnał z anteny PRZECIĄŻONY

  Hmm. Przeciążony czyli zwarcie?? Dobrze mi się wydaje?? Prawdopodobnie niechlujnie zamontowane złącza F, czy tam wtyczki. Tutaj szukaj problemu w pierwszej kolejności.
 4. Ramirez

  MUX VIII

  Od strony technicznej nie będę się wypowiadał dlaczego jest w rożnych polaryzacjach bo się na tym nie znam. Ale jest jak jest i nikt tego nie zmieni raczej. To już nie róbmy z siebie dziadów. Antenę za 60-70 zł jak ktoś będzie zainteresowany to sobie kupi. Nie ma przecież obowiązku tego robić.
 5. Ramirez

  MUX VIII

  Artur912, ale nie trzeba dwóch anten. Kupujesz sobie antene VHF/UHF i montujesz antenę na potrzebne polaryzację. Np coś w stylu anteny Emme Esse DVB-T Uni Line LOG 560HVD VHF UHF/ Ja mam np mux8 w V i UHF w H i wszystko ładnie chodzi.
 6. Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z infoliniami nc+? Ostatnio przez tydzień uporczywie dzwonili z Krakowa. Nie odbierałem. A od dzisiaj zmiana - z Kielc. To jest jakaś różnica w praktyce jeśli chodzi o ceny pakietów? To jakiś inny dział czy coś podobnego?? Bo samemu dzwoniąc na infolinie to usiłowali mi sprzedać dodatkowe pakiety drożej niż mam na stronie 😎
 7. Ramirez

  MUX VIII

  A w czym przeszkadza ci polaryzacja pionowa?? Przecież masz anteny gdzie ustawiasz sobie polaryzację dowolną. Szukanie problemów na siłę.
 8. Ramirez

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  CBeebies na 12475 H działa normalnie w nc+
 9. Ramirez

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  Ogólnie częstotliwość 11508 jest podatna na zakłócenia jeśli antena jest kiepsko ustawiona. Może istotnie od tego wiatru coś się zruszyło - antena, konwerter zmienił skręt, może złącza były źle porobione. Ja bym zmienił konwerter na nowy ale jak już człowieka z miernikiem zamówiłeś to może dojdzie co jest nie tak.
 10. Ramirez

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  Nie masz znajomych gdzie można by było ten tuner do testów podłączyć? Tak byłoby najprościej. A może masz jakiś modem LTE? Szczególnie blisko tego tunera? Bo rożne były dziwne przypadki zakłócania przez inne urządzenie.
 11. Ramirez

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  To nie są te same częstotliwości. Ale maja wspólną polaryzację V. Może konwerter zaczyna wysiadać? A jakie masz wartości siły i jakości? Nie ma skoków?
 12. Ramirez

  niedrogi tuner do odbioru NC+ z gniazdem CI+

  Cryptobox 752 ale na ostatnim sofcie FW V1.14.20092 752HD_V1.14.20092_23-11-2018.rar
 13. Ramirez

  TVP Sport

  Nie da się ręcznie w tunerach cyfrowego polsatu recznie dodac stacji?
 14. Ramirez

  TVP Sport

  MUX8 nie ma słąbego zasięgu tylko większość z uporem maniaka próbuję odbierać tego MUX8 antenami na pasmo UHF albo antenami VHF w innej polaryzacji niż jest nadawane. Wystarczy poczytać co ludzie w internecie wypisują. Zal im na antenę VHF 50 zł plus 30 na zwrotnicę a nie żal na inne głupoty.
 15. Ramirez

  Instalacja Zbiorcza Modyfikacja Unicable

  Mogą być osoby co nie maja tunerów unicable. Założy taki konwerter i będzie krzyk bo kogoś od satelity odłączysz 😎 Dodatkowo każdy tuner w sieci będzie trzeba ustawić. Myślisz że wszyscy to zrobią? Zapomnij. Połowa ludzi nie ogarnia pilota do końca.
×