Jump to content

Ramirez

Users
 • Content Count

  342
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Świetna

About Ramirez

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

2039 profile views
 1. Ramirez

  Abonament RTV

  Nie wyskakuj mi z stacjami kodowanymi. 🤣 Takie coś trzeba odnosić do stacji nadawanych w DVBT.
 2. Ramirez

  Abonament RTV

  A jak w TVP rządziła inna opcja polityczna to nie zauważałeś prorządowej propagandy i oszczerstw? Ja widziałem. Może bardziej wyrafinowana była, mniej bezpośrednia, ale była. Druga sprawa porównaj zawartość programową tych stacji. Poza typową komercją z TVP 1 i TVP 2 masz też TVP Kulturę, Historię, ABC, Sport. Gdzie takie coś masz w typowo komercyjnych stacjach? Jeśli coś jest to w śladowych ilościach. Chciałbyś, aby TVP dołączyła się do produkcji durnych programów w stylu "Trudne sprawy", "Szkoła", "Szpital" i inne bzdury?
 3. Z kartą Smart HD+ można przejść na abonament? Pytałem się w salonie, kobieta mówiła, że niby nie, ale nie sprawiała wrażenia, że wie o czym mówi.
 4. HDMI CEC działa na ostatnim sofcie, jak jest całkowicie wyłączony. Nie działa, jak jest w trybie uśpienia. Trzeba w ustawieniach zmienić i zobaczyć, czy coś się zmieniło.
 5. A u mnie nareszcie zaczęło działać normalnie HDMI CEC na 21821. Pozostałe softy mają funkcję tylko wyłączenie. A ten ostatni, jako jedyny, ma działająca opcję "włącz" i "wyłącz". Widać, kwestia telewizora. Mój to LG z 2017 roku na systemie WEBOS 3.8.
 6. Tylko te HDMI CEC i tak jest biedne. Z moim Tv, a nawet dwoma działa tylko przy wyłączaniu. Przy włączaniu nie działa. Mam 3 inne urządzenia i w nich normalnie ta funkcja działa.
 7. To rób ustawienia fabryczne po każdym wgraniu softu. Ja tak robiłem i nie widziałem żeby coś źle działało. Chyba że istnieją jakieś rożne wersje tego cryptoboxa 752. Mój kupiony był w lipcu 2018. Może ten co masz to jakiś późniejszy i ma jakieś zmiany konstrukcyjne co do pierwszych modeli???
 8. Karta nc+ ??? Ale co na tej karcie pisze? Może zwyczajnie nc+ zablokował te stacje na tej karcie dekodującej. Teraz o ile się nie mylę to wymusza się na ludziach wymianę starych, słabo zabezpieczonych kart na nowe karty z modułem CI+
 9. Tylko co z tego jak te Hbb to działa jak chce albo wcale nie działa. Oczekiwałbym 99,99% niezawodności i kompatybilności. Stare Hbb tvp mi działało. Nowe już nie.
 10. Tylko tam ciągle coś się psuje. Albo EPG albo zacinanie obrazu przez kilka dni. Puszczone i nikt tego nie nadzoruje
 11. Halloooo, ktoś pilnuje nadawanie tego MUX L4 we Wrocławiu? Nie ma EPG.
 12. Nie wiesz co robią z modułami? Próbują wyjąć lub włożyć moduł do niedorobionych wejść w tunerach satelitarnych. Mam takiego. Żeby włożyć moduł lub wyjąć to trzeba użyć siły bo się nie mieści. Wyjęcie polega na rozkręceniu tunera i wypychaniu od środka przy pomocy silnych palców lub śrubokręta. Tragedia. I tak sam przy próbie wyjęcia zarysowałem naklejkę na module.
 13. Mam umowę do końca sierpnia. Da się oddać sprzęt wcześniej? Np 28 sierpnia? Czy zostanę spławiony?
 14. Na Astrze 23,5 jest taka kodowana stacja muzyczna z koncertami iConcert. To kwestia chęci operatorów załatwienia takiej stacji. Prtzykładowy program na dzisiaj https://programtv.onet.pl/program-tv/stingray-iconcert-601
 15. Tylko że w TVP Kultura są reklamy. Jak nikt nie będzie oglądalności to nie będzie wpływów z nich. A wiemy jakie są realia. Załóżmy że likwidujemy reklamy w TVP , finansujemy wszystko z budżetu państwa. Wtedy nikt by nie ścigał się na oglądalność, bo ich by to nie dotyczyło.
×
×
 • Create New...