Skocz do zawartości

Narzekamy na Polsat Box


J.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja znam kolesia z Węgorzewa, który nie jest takim naciągaczem, ale faktycznie dzwoniąc na Infolinię jeden koleś wkręcił nas z ofertą, bo nie przedłużono nam promocji VODów. Trzeba na takich uważać. Ale słyszałem, że w takim nc+ jest po stokroć gorzej, także to i tak pół biedy z tym co się wyrabia w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem problemy z fedexem firma kurierska od cp. Chciałem przesunąć dostawę o jeden dzień. Dodzwonić się na infolinie nie idzie. Czeka się 20 min bo jest 12 oczekujących po czym nikt nie podnosi słuchawki lub sygnał jest zajęty. Próbowałem 4 razy i zawsze było 12 oczekujących. To zadzwoniłem z 3 telefonów równocześnie i też byłem 12 trzy razy nawet jak zwolniłem 2 linie.

Kurier przyjechał pod moją nieobecność , awiza nie został.

Dzwonię do lokalnego oddziału żeby mi go jeszcze raz podwieźli. Ustaliłem termin na piątek przed świętami z zaznaczeniem że jeżeli by sie nie udało ponownie dostarczyć pączki to będzie czekać we wtorek na odbiór osobisty w magazynie bo to ostatni dzień. Oczywiście nikt w piątek nie przyjechał. Dzwonię w poniedziałek rano, telefonu nikt nie odbiera. to jadę do magazynu 20 km. Paczka jest oczywiście w doręczeniu. Telefonu do kuriera nie dostanę, Pani sama zadzwoniła do kuriera i poinformowała mnie o której będzie. Pytam się czy mają moje upoważnienie na żonę które specjalnie wysłałem na taki wypadek do cp. Niewiadomo to problem cp.

Dzwonię po południu do żony. Kurier dotarł do domu , zostawił jej dekoder, podpisała dokumenty. Na pudełku informacj "klient prosi aby przesyłki nie dostarczać we wtorek" i dodane długopisem ignorować prośbę klienta - biuro.

Za dwa dni dzwonek. Pan kurier z dokumentami które odesłał cp bo podpis jest inny niż na umowie.

Ja zrobiłem 40 km i 3 godziny stracone. Kurier zrobił 2 niepotrzebne kursy, moje dokumenty przejechał się 1600 km po Polsce. Ale jak ignorować to ignorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wyścig Motogp 2015 Grand Prix Katalonii(powtórka) miał rozpocząć się dziś o godzinie 16.50.(kanał Polsat Sport News)

Kilka minut przed rozpoczęciem nadano blok reklam, który trwał do godziny 17.00.

Po czym jak gdyby nic, odtworzono wyścig...który właśnie trwał w najlepsze od kilku okrążeń(megawydarzenie, bo MM wypadł na początku, czego oczywiście nie pokazano).

Bezczelnie ucięto początek wyścigu(kilkanaście minut), tylko po to, by nadać blok reklamowy.

To najbezczelniejsza zagrywka, jakiej można doświadczyć ze strony nadawcy telewizyjnego.

Absolutny brak jakiejś elementarnej przyzwoitości.

Brak najmniejszego szacunku do abonenta, widza, kibica.

Tylko dlatego, by nadać kilkunastominutowy blok reklam.

Posiadam abonament CP + pakiet film hd, + pakiet sport hd.

I po co/za co płacić, się pytam?...

Jak nigdy nie narzekałem na CP, tak teraz stwierdzam, że Cyfrowy Polsat to szambo totalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Ja mimo, iż jestem abonentem Cyfrowego Polsatu to w ogóle nie oglądam... kanałów Polsatu! Nawet tego głównego. 8) Te kanały dla mnie po prostu nie istnieją. ;)

Platformę tę mam dla zupełnie innych kanałów, które mnie interesują i które są też obecne na platformie Cyfrowy Polsat. Przeszedłem do niej z dawnej CYFRY+ na skutek jej fuzji z dawną n'ką.

Tak więc, ja, póki co, na Cyfrowy Polsat nie narzekam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o tym, czego nie oglądamy, to ja dodam tylko, że dla mnie nie istnieją od kilku lat kanały Discovery.

Jak kiedyś(naście lat temu) były pewnym symbolem i gwarantem fajnego dokumentu, tak teraz to jakaś idiotyczna papka.

Pseudofabularyzowanedoku, utkane reklamami. O ile pamiętam, rekord jeśli chodzi o nadanie pierwszej paczki reklam, to 6 minut.

Od rozpoczęcia audycji. Żenada.

Dla mnie CP istnieje tylko dla F1, boksu, UFC, i motogp. ;P

Reszty nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig Motogp 2015 Grand Prix Katalonii(powtórka) miał rozpocząć się dziś o godzinie 16.50.(kanał Polsat Sport News)

Kilka minut przed rozpoczęciem nadano blok reklam, który trwał do godziny 17.00.

Po czym jak gdyby nic, odtworzono wyścig...który właśnie trwał w najlepsze od kilku okrążeń(megawydarzenie, bo MM wypadł na początku, czego oczywiście nie pokazano).

Bezczelnie ucięto początek wyścigu(kilkanaście minut), tylko po to, by nadać blok reklamowy.

To najbezczelniejsza zagrywka, jakiej można doświadczyć ze strony nadawcy telewizyjnego.

Absolutny brak jakiejś elementarnej przyzwoitości.

Brak najmniejszego szacunku do abonenta, widza, kibica.

Tylko dlatego, by nadać kilkunastominutowy blok reklam.

Posiadam abonament CP + pakiet film hd, + pakiet sport hd.

I po co/za co płacić, się pytam?...

Jak nigdy nie narzekałem na CP, tak teraz stwierdzam, że Cyfrowy Polsat to szambo totalne.

No cóż, można się było tego spodziewać. Analogiczna sytuacja miała miejsce dzisiaj, z transmisją F1.

Siakiś pingpong z ułan bator :D i reklamka, o godz. 10.07 łaskawie zaczęli relację z treningu, która trwała już w najlepsze.

Robią wszystko, by tracić klientów, że o plus banku już nie wspomnę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę, że mnie stracą jako klienta.

Nie twierdzę też, że przez to tracą klientów.

A już z pewnością nie będę biadolił, jak tysiące idiotów, że zaraz/natychmiast/już lecę rozwiązywać umowę!

Bo to akurat mnie tylko śmieszy.

Ja twierdzę tylko, że ich polityka to jeden ze sposobów na stratę klienta w przyszłości.

Czy tak sie stanie, tego nie wiesz. Chyba że masz szklaną kulę.

Poza tym wiem doskonale, że CP to największa platforma, i wg mnie z najlepszą ofertą. Więc nie przypisuj mnie do żadnej grupy klientów.

Wyraziłem swoją opinię w odpowiednim temacie. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako ze jestem od dekady posiadaczem modułu CAM CI pre-paid, i [beep]ie doładowuje go do oglądania ważniejszych imprez sportowych na kanałach Polsat Sport i Sport Ekstra, obecnie programów sportowych w jakości SD praktycznie nie da się oglądać, jakość poniżej VHS. (mogę tak napisać ponieważ mam własne sportowe nagrania archiwalne VHS i porównywałem)

Za miesięczne doładowanie pakietu Familijnego HD płacę 44,90 zł. i aby mieć Sport w jakości HD musiałbym jeszcze dopłacić 20 zł.

Jestem stałym abonentem nc+ i tam nie ma takiego czegoś jak śmieszna dopłata za HD.

Ciekawe jak będzie po przejściu na system nadawania MPEG-4, czyżby mieli specjalnie zostawić programy sportowe dalej w jakości VHS-SD, a za HD dopłata, a może w programy HD są nadawane w jakości SD, nie miałem możliwości sprawdzić - obym się mylił?.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mój komentarz do usługi CP i Smart DOM, wypowiedziałem umowę i kończy się ona dzisiaj, wczoraj natomiast udałem się do punktu Plusa zawrzeć nową umowę jako nowy klient i:

 

- podniesiono mi abonament w Plusie o 10 zł

- dostałem promocję (pakiet Premium) na 4 miesiące

 

W Plusie abonament mam w umowie na pierwszej stronie na kwotę 49,90 PLN, na kolejnych stronach mam, że skorzystałem z e-faktury czyli 39,90 PLN. No więc facet z Plusa zadzwonił do CP i pyta się jak to ze mną zrobić no i pakiet Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD mam za 29,90 (jak wyłączę po 4 miesiącach IPLĘ) ale dowalono mi zwiększony abonament w Plusie o 10 zł

 

Trochę żałuję bo przy wypowiedzeniu zadzwonił do mnie gostek i mi oferował 9 miesięcy darmowego (ten sam pakiet), pytałem się, że mam za 49,90 ale włączoną e-fakturę a on mówił, że to nie problem, dzisiaj gościu powiedział, że trzeba zwiększyć abonament na telefon.

 

Tylko co to za różnica, przecież mogłem wyłączyć e-fakturę i płacić 49,90 a nie 59,90. Pozostaje mi niesmak, abonament kończy mi się w przyszłym roku i wezmę umowę na czas nieokreślony tylko aby spłacić CP bo nie będę mógł wziąć tańszego abonamentu na telefon bo dzisiaj zgodziłem się na 50% przy obecnej umowie Plusa więc na dwa lata dałem się ograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mojej znajomej też się zacinają Eurosporty w CP, szczególnie podczas szybkich scen. Czasami wpadam do niej na weekendową kolację ze śniadaniem ;) , włączam Bundesligę i szlag mnie trafia gdy obraz się zamraża. Próbowałem wszystkiego i [beep]a blada. Jej to lotto, bo owe Eurosporty trzyma głównie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Straszna kicha, że ten cały CP GO (czy raczej ON THE GO) jest dostępny tylko dla nowych/przedłużających abo.

w nc+ podobny serwis (może nawet lepszy, gdyz z nowości CP nie korzystałem, poza instalacja apki, nie mam porównania) dali za free no limit w fazie testów, a później przy średnim abonamencie (extra+) jest 100h w cenie abo.

CP sie tutaj nie postarał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...