Skocz do zawartości

Narzekamy na Polsat Box


J.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...

Ale to nie jest temat do tego wątku.

 

Owszem. To tylko w moim przypadku rozst[beep] sprawę - rozwód z CP. Dali ciała z BBC, dali ciała z Ligą Europy (bezsensowne zamawianie darmowych meczów i w dodatku nie zawsze działające) ale teraz mi się przelało.

 

Czuwaj

 

Edyta:

CP ma sygnał słabszy i tyle. Gadajcie co chcecie. W piątek chciałem obejrzeć mecz Bundesligi na Eurosport2. Trochę wiało. Na CP rwało sygnał tak, że nie dało się nic zobaczyć. Zamiast meczu były migawki przedzielone czarną planszą pt "szukam sygnału". W drugim pokoju mam n i tam obejrzałem mecz bez większych problemów.

 

W miejsce CP wpiąłem dekoder TNK i było gorzej niż na n a lepiej niż na CP. Dzisiaj już tak nie wieje, zamiast CP jest czarna dziura a TNK odbiera sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy polsat puka w dno od spodu. Od dwóch dni nie mam sygnału. Kompletnie nic, zero. Na tej samej antenie mam n i sygnał jest (konwerter twin).

To nie wina CP tylko ich a raczej Twojego dekodera.

Wyjmij wtyczkę z prądu na chwilę i powinno pomóc a jak nie to wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

czy komuś udało się zamówić za pomocą VOD transmisję Ligi Europy na dzisiejszą (17 marca) kolejkę? Logowałem się przed chwilą i nie ma w ofercie.

 

Nie podoba mi się to, że mam komuś kabzę nabijać smsami :(

 

Dziś przynajmniej udało mi się sms uzyskać dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamawiałem przed meczem.

 

A dziś to samo. "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie". Chociaż postęp był, bo mecze pojawiły się w VOD, nawet udało mi się je wybrać, zrobiłem to wcześniej, ok. 19.00 (mecze od 21.05). I co z tego, jak efekt ten sam. To jakaś kpina jest...

 

 

Czy komuś udało się zamówić mecz poprzez VOD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, poprzez centrum abonenta złożyłem drugą już reklamację. Język był bardziej parlamentarny (choć to określenie się już zdezawuowało, niestety), odczucia podobne.

 

Na pół mojej pierwszej reklamacji dostałem odpowiedź, że popełniłem błąd w numerze karty, ponieważ w smsie podałem numer karty ze spacjami, zamiast ciurkiem. Ok. Uznaję, że błąd leżał po mojej stronie.

 

Natomiast na pytanie, dlaczego nie mogłem zamówić LE za pomocą VOD satysfakcjonującej mnie odpowiedzi nie uzyskałem. Przypomnę pytanie - dlaczego nie było możliwe zamówienie meczów LE za pomocą strony internetowej. Mecze po prostu nie były dostępne w VOD.

 

W drugim przypadku (czyli wczoraj) mecze były dostępne, udało się je zamówić "Dodaj do koszyka" > "Przejdź dalej" > "Powrót". O 21.05 obejrzałem znany mi komunikat o niedostępnym kanale.

 

Ponawiam pytanie - czy komuś udało się zamówić mecze poprzez VOD? Jestem ciekaw, bo zamierzam popchnąć sprawę dalej, w kierunku kodeksowej niezgodności towaru z umową :)

 

Od teraz będę robił print screeny dla sądu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...