Jump to content

raffde

Users
 • Content Count

  272
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About raffde

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziwne,bo mam najnowszego samsunga z serii premium i nie mogę odpalić w wbudowanej przeglądarce kanałów vectry online. Kręci się tylko kółko ładowania kanału-obrazu.
 2. Dzięki. Dzwoniłem, ale są nieugięci. Chcieli dać comfort ale coś około 35 zł .
 3. Kiedy dostałeś Comfort za 22.50, w ostatnim tygodniu czy już po zakończeniu umowy ? Ja też mam taką sytuację. Obecnie mam Extra a chce zejść na Comfort. PS Ma ktoś aktualny nr do DUK ? Bo ten podany na forum 12 22947879 chyba jest błędny.
 4. Pytanie do wtajemniczonych w pakiecie comfort za 22,50 zł . Obecnie mam Extra z HBO i MR. Wszystko za 64,99 zł - umowa do końca lutego, wypowiedzenie złożone. Planuje zejść na pakiet Comfort za 22,50 zł Jak wcześniej pisaliście dostanę go w ostatnim tygodniu końca umowy lub już po zakończeniu umowy. I tu rodzi się w mojej głowie pytanie. Kiedy będę mógł poprosić o dopełnienie za 10 zł do Extra . Podczas tej samej rozmowy z konsultantem kiedy ewentualnie dostanę comfort czy następnego dnia ?
 5. No właśnie mówiłem jej ,że to chce ( comfort za 22,50 ) ale twierdzi kobietka mówiąca z rosyjskim akcentem na infolinii ,że już takich ofert nie ma.
 6. Obecnie Extra z HBO z dwoma dekoderami PRV i HD. Karta cameleon. Umowa do końca lutego. Płatność 64,99 zł Propozycja z dziś Cena i pakiet jak wyżej . Dodatkowo chcą dodać dwa C+ ( seriale i Discovery ) Cena 64,99 zł Pytanie. Czy da się zejść niżej na comfort i dobrać po miesiącu dopełnienie aby rachunek wynosił poniże 40 zł ? Czy za opcję z Extra można uzyskać niższa cenę jak 64,99 zł ( może być bez HBO ) ?
 7. raffde

  Vectra

  Niestety kumulacja zobowiązania o dodatkowe 12 m-cy. Czyli jak ktoś dopiero podpisał umowę na np 100Mb na 24 m-ce to upgradując za 7 zeta do wyższej prędkości dochodzi mu dodatkowy rok zobowiązania. Czyli razem umowa na 3 lata. Czarno to widzę jak tą całą kiepską czarno - piątkową promocje. Czy nie macie wrażenia, że internet od Vectry bardzo słabo wypada na tle konkurencji?
 8. raffde

  Vectra

  Oby. W Inei zrobili prezent w postaci łącza symetrycznego dla posiadaczy umowy na net 1Gb/s.
 9. raffde

  Vectra

  Zawsze możesz zgłosić awarię modem i poprosić ładnie technika aby ci załatwił dwuzakresowy.
 10. raffde

  Vectra

  Pamiętaj aby wyłączyć przed upływem 2 miesiecy. Moja znajoma nie wyłączyła i płaci teraz 120 zł platynę z kanałami C+ i HBO
 11. raffde

  Vectra

  Teoretycznie niewiele poniżej 80 zł za dwa dekodery. Jeden PVR a drugi zwykły HD
 12. raffde

  Vectra

  Przedłużona umową na net. 150mb za 35 zł na 12 miesięcy.
 13. raffde

  Vectra

  Cześć. Jaką macie najniższą ceną za net 150 mb ? Kończy mi się umowa na 100mb i będę przedłużał. Zależy mi na najniższej cenie. Może być 100Mb. Obecnie płacę 39,90 zł . Chciałbym zejść niżej z ceną ale i podwyższyć prędkość.
 14. Typuję. 1. Radio Capital. Włoska stacja TV oraz radiowa. Nadaje bardzo dużo muzyki z małą ilością reklam. Co ciekawe, lecą kawałki, które znamy, lubimy, a które nigdzie indziej nie zobaczymy. Szczerze polecam. Dostępny przez satelitę na platformie SKY Włochy oraz na link do strony: https://www.capital.it/tv/
 15. Posiadam ten modem i nie mam problemów jakie opisałeś. Może miałeś coś zle ustawione ?
×