Jump to content

raffde

Users
 • Content Count

  276
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About raffde

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Czy ktoś z Was ma ofertę na sam internet? Obecnie mam 150Mb/s , planuję przedłużyć umowę na 300 lub 600. W DUK twierdzą, że najniższe ceny, jakie mogą dać to te, które są na stronie, tj. 300 - 44,99zł, 600 - 54,99zł. Stąd moje pytanie do Was. Czy można coś ugrać niżej za sam net?
 2. Ponawiam prośbę abyś odebrał moja wiadomość prywatna do Ciebie.
 3. Przedłużyłem umowę w marcu. Obecnie Comfort za 22,50. Z końcem kwietnia skończył się okres darmowego dopełniania do Extra. Dzwoniłem wczoraj na infolinię i człowiek z nc+ twierdzi ,że nie może dać w cenie 10 zł. Stąd moje pytanie. Czy ktoś dostał ostatnio dopełnienie do Extra właśnie w cenie 10 zł ?
 4. Dziwne,bo mam najnowszego samsunga z serii premium i nie mogę odpalić w wbudowanej przeglądarce kanałów vectry online. Kręci się tylko kółko ładowania kanału-obrazu.
 5. Kiedy dostałeś Comfort za 22.50, w ostatnim tygodniu czy już po zakończeniu umowy ? Ja też mam taką sytuację. Obecnie mam Extra a chce zejść na Comfort. PS Ma ktoś aktualny nr do DUK ? Bo ten podany na forum 12 22947879 chyba jest błędny.
 6. Typuję. 1. Radio Capital. Włoska stacja TV oraz radiowa. Nadaje bardzo dużo muzyki z małą ilością reklam. Co ciekawe, lecą kawałki, które znamy, lubimy, a które nigdzie indziej nie zobaczymy. Szczerze polecam. Dostępny przez satelitę na platformie SKY Włochy oraz na link do strony: https://www.capital.it/tv/
×
×
 • Create New...