Jump to content

raffde

Users
 • Content Count

  275
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About raffde

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ponawiam prośbę abyś odebrał moja wiadomość prywatna do Ciebie.
 2. Przedłużyłem umowę w marcu. Obecnie Comfort za 22,50. Z końcem kwietnia skończył się okres darmowego dopełniania do Extra. Dzwoniłem wczoraj na infolinię i człowiek z nc+ twierdzi ,że nie może dać w cenie 10 zł. Stąd moje pytanie. Czy ktoś dostał ostatnio dopełnienie do Extra właśnie w cenie 10 zł ?
 3. Dziwne,bo mam najnowszego samsunga z serii premium i nie mogę odpalić w wbudowanej przeglądarce kanałów vectry online. Kręci się tylko kółko ładowania kanału-obrazu.
 4. Kiedy dostałeś Comfort za 22.50, w ostatnim tygodniu czy już po zakończeniu umowy ? Ja też mam taką sytuację. Obecnie mam Extra a chce zejść na Comfort. PS Ma ktoś aktualny nr do DUK ? Bo ten podany na forum 12 22947879 chyba jest błędny.
 5. Pytanie do wtajemniczonych w pakiecie comfort za 22,50 zł . Obecnie mam Extra z HBO i MR. Wszystko za 64,99 zł - umowa do końca lutego, wypowiedzenie złożone. Planuje zejść na pakiet Comfort za 22,50 zł Jak wcześniej pisaliście dostanę go w ostatnim tygodniu końca umowy lub już po zakończeniu umowy. I tu rodzi się w mojej głowie pytanie. Kiedy będę mógł poprosić o dopełnienie za 10 zł do Extra . Podczas tej samej rozmowy z konsultantem kiedy ewentualnie dostanę comfort czy następnego dnia ?
 6. No właśnie mówiłem jej ,że to chce ( comfort za 22,50 ) ale twierdzi kobietka mówiąca z rosyjskim akcentem na infolinii ,że już takich ofert nie ma.
 7. Obecnie Extra z HBO z dwoma dekoderami PRV i HD. Karta cameleon. Umowa do końca lutego. Płatność 64,99 zł Propozycja z dziś Cena i pakiet jak wyżej . Dodatkowo chcą dodać dwa C+ ( seriale i Discovery ) Cena 64,99 zł Pytanie. Czy da się zejść niżej na comfort i dobrać po miesiącu dopełnienie aby rachunek wynosił poniże 40 zł ? Czy za opcję z Extra można uzyskać niższa cenę jak 64,99 zł ( może być bez HBO ) ?
 8. Niestety kumulacja zobowiązania o dodatkowe 12 m-cy. Czyli jak ktoś dopiero podpisał umowę na np 100Mb na 24 m-ce to upgradując za 7 zeta do wyższej prędkości dochodzi mu dodatkowy rok zobowiązania. Czyli razem umowa na 3 lata. Czarno to widzę jak tą całą kiepską czarno - piątkową promocje. Czy nie macie wrażenia, że internet od Vectry bardzo słabo wypada na tle konkurencji?
 9. Typuję. 1. Radio Capital. Włoska stacja TV oraz radiowa. Nadaje bardzo dużo muzyki z małą ilością reklam. Co ciekawe, lecą kawałki, które znamy, lubimy, a które nigdzie indziej nie zobaczymy. Szczerze polecam. Dostępny przez satelitę na platformie SKY Włochy oraz na link do strony: https://www.capital.it/tv/
×
×
 • Create New...