Skocz do zawartości

Narzekamy na Polsat Box


J.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam obecnie jeszcze ciekawszą sytuację . Otóż termin płatności mam ustalony na dzień 19 każdego miesiąca . Opłaty dokonuję przez bank ,,zleceniem stałym,, zawsze dziesiątego . Od kilku dni mam na Echostarze 400e komunikaty , ale były nieczytelne , więc zadzwoniłem do CP w sprawie zablokowania tych komunikatów ( od godz. 17,00 komunikaty co 10/ 20 minut ) , po rutynowej pogadance ( o wszystkim i o niczym ) pan zapisał zlecenie i jeden dzień był spokój . Na drugi dzień znowu to samo non-stop komunikaty , ( ale już czytelne i nakazujące mi zapłacić abonament , bo w przeciwnym razie PC będzie egzekwował swoje należności na drodze sądowej ) już całkiem podminowany dzwonię do CP i tu niespodzianka --- okazuje się mianowicie , że niby ja swój abonament za miesiąc Grudzień przerzuciłem na kogoś innego , z mojego konta w CP na konto nieznajomej osoby . Pytam się konsultanta czy żartuje sobie ?, czy mówi poważnie ?, ale On mówi całkiem serio , że dokonano takiej operacji i mam niezapłacony abonament za miesiąc Grudzień . Myślałem , że szlak mnie trafi na miejscu . Mówię mu - jakim cudem ja tego dokonałem ??? -- On nie wie , ale pieniądze są przelane na konto innego abonenta . Wściekły mówię mu , że to jest kradzież moich pieniędzy i tą sprawą powinien zainteresować się prokurator . Od wczoraj mam od godz. 18,00 co pół godziny komunikat o nie zapłaconym abonamencie . Konsultant opisał całą sprawę i mam czekać na wyjaśnienie .Tej sprawy nie podaruję CP i będę żądał zadość uczynienia , a że jestem sumienny to i tego samego wymagam od innych . Mi nie chodzi o te pieniądze , ale o zasadę i uczciwość i nawet wystąpię na drogę sądową jeżeli nie będę usatysfakcjonowany rozwiązaniem mojej sprawy .

Echostara 400e wyłączyłem do rozwiązania sprawy i oglądam na Samsungu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,czy ktoś z Was na swoim koncie w CP ma w zakładce Płatności-Opłacone Pakiety wpisane inne niż wynika to z umowy?Ja mam wpisane pakiety,na które nie zawierałem umowy,a te na które umowę zawarłem mam wpisane w taki sposób jakbym nie miał ich w umowie.Nadto mam wpisaną inną kwotę do płacenia po promocji niż ta wynikąca z umowy.Zapytałem o to e-meilem icok CP i otrzymałem odpowiedż,że wszystko zostanie uporządkowane i poprawione do czasu,kiedy zakończy mi się okres promocyjny wzw.z podpisaniem nowej umowy.Mógłbym to zrozumieć,ale co tydzień lub dwa tygodnie nazwy tych pakietów są zmieniane,tak że nie wiem,o co w tym wszystkim chodzi,bo jedne niby mam opłacone,inne nie itd.Wnioskuję,że CP ma totalny bałagan w swoim systemie informatycznym i sam nie wie jakie umowy i na co z kim podpisywał,a gdy czas promocji minie to wyłączą sygnał wogóle bo nie będą wiedzieli co komu się należy z umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, to jest CP. Ja też miałem z nimi różne nieciekawe numery, dlatego też już nie chcę mieć tego szajsu. Ostatnio, w pre-paid w promocji wakacyjnej, też denerwowały mnie komunikaty o tej ich gazetce wyskakujące wieczorem (czyli w porze największej oglądalności) nawet kilka razy! W Cyfrze+ przynajmniej mają względny porządek ze wszystkim w porównaniu do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma jeszcze inny problem a mianowicie mam dekoder Familijny F300 i doprowadza mnie do szału ten puszczany co chwilę czarny pasek z informacjami np. o VOD. Od nowego roku stało się to nie do zniesienia. Praktycznie co 5 minut puszczają ten beznadziejny pasek. Ma ktoś tak samo czy może tylko u mnie tak robią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten wątek będzie bardziej odpowiedni do tematu o Cinemax HD.

Dzwoniłem jako że jest nowy tydzień na infolinie, nie ma możliwości na przejście do nowej oferty i nie będzie, ani z wymianą dekodera ani bez. Pani kazała mi zadzwonić za kilka miesięcy. Kanał jest dostępny tylko dla nowych klientów i podobno ma się to nie zmienić. Na pytanie dlaczego?!? Uzyskałem odpowiedź " bo tak to jest zrobione" i że ona jest tylko od odbierania telefonów i przekazywania informacji. W tamtym tygodniu byli w trakcie przygotowywania oferty, w tym tygodniu mówią że przez kilka miesięcy mam się obejść bez kanału na którym mi zależy, to przekracza już wszystkie możliwe granice absurdu. Rozwiązanie umowy kosztuje mnie na dzień dzisiejszy 340zł + 3 miesiące wypowiedzenia i zastanawiam się czy z tego nie skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sprawa powinna być nagłośniona przez jakieś media, portale, jak jest cisza to olewają sprawę, a Ci pracownicy infolinii poprzyjmują trochę pretensji od abonentów na siebie i sprawa ucichnie. Grają na czas z podstawowego powodu - im dłużej nas przetrzymają tym dłuższa obejmie nas umowa, bo to będzie czas starej (który właśnie mija) + nowej (podejrzewam że 29 miesięcy). Zaczęli od oszukiwania kiedy zapewniali że oferta jest pełna a teraz zwodzą nas jak najdłużej również oszukując - bo takie mówienie że proszę zadzwonić za kilka dni / tygodni / miesięcy bez podawania konkretów to oszukiwanie, tak można w nieskończoność. Normalnie to powinno wyglądać tak że jak kanał został dodany powinno być oficjalnie podane w jakim pakiecie się będzie znajdował w nowej ofercie i na jakich zasadach w starej. A oni dodali kanał, za jakiś czas wyłączyli w starej ofercie (w grudniu), po kilku telefonach włączyli, teraz wyłączyli, powołują się na jakąś niby promocje do 3 stycznia która nigdzie oficjalnie nie została podana do wiadomości abonentów. Od tego jest strona internetowa lub głupie komunikaty żeby informować ludzi o tym co się zmienia / pojawia / znika i na jakich warunkach. A ja o tej promocji do 3 stycznia słyszę tylko przy okazji kontaktu z obsługą klienta. Jeżeli ktoś nie dzwoni to nic nie wie. Czuje się oszukany i oszukiwany dalej, najgorsze że nie można z tym zrobić porządku, bo Ci ludzie na infolinii rzeczywiście nie podejmują tych żałosnych decyzji, to że nie są kompetentni w podawaniu informacji to już inny problem a tylko na nich jesteśmy skazani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja jest prosta, po pojawieniu się nowych pakietów i kanału Cinemax HD został utworzony pakiet o tej samej nazwie, który jest dostępny tylko w nowej ofercie. Kanału Cinemax HD nie da się go dokupić osobno do starych umów. Mówiąc jaśniej, nie da się łączyć starej i nowej oferty. Nic tylko czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja jest prosta, po pojawieniu się nowych pakietów i kanału Cinemax HD został utworzony pakiet o tej samej nazwie, który jest dostępny tylko w nowej ofercie. Kanału Cinemax HD nie da się go dokupić osobno do starych umów. Mówiąc jaśniej, nie da się łączyć starej i nowej oferty. Nic tylko czekać.

Jak się nie da w którym wieku my żyjemy. Niech roześlą aneksy do umowy z możliwością przejścia na nowe premium i podwyżką 0,90 groszy. Idąc twoim tokiem myślenia to żaden nowy kanał nam się nie będzie należał bo nie podpisywaliśmy na niego umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cp to sredniowieczna platforma, ktora zamiast skupiac sie na TV wzięła się z Internet i Telefon. Wlasnie dlatego wypowiadam umowe z tym syfem w Marcu. Telewizja zeszla na 3 plan i to widać juz od ponad roku. Gdzie multiroom, Wymiana (normalna!) dekoderów na HD, rozszezenie oferty o nowe kanaly (nie marne produkcje POLSATU), wprowadzenie DOBRYCH dekoderów? Tego nie ma w tej marnej platformie, ktora zatrzymala się na poczatku 2001 roku. CP traci wszystko co może. Wylacznosc BBC i Polsatów. Teraz jedyne kanaly na wylacznosc to smiechowe kanaliki sportowe Polsatu, na ktorych NIC nie ma, bo każde ważne wydarzenie, ktore ma Polsat leci na głownej antenie. W tej niszowej platformie nic mnie juz nie trzyma i chyba innych uzytkownikow rowniez. 40zł za kompromitujący się pakiet familijny to o conajmniej 10 zł za duzo, bo za to 48zł mam wszystkie pakiety ( bez premium ) w N i do tego umowe na 13 miesiecy. W CP oferta Relax Mix, ktora jako jedyna JAKOŚ wyglada jest za 56 zł. Niestety, za środnią doplate 8zł mam pakiet Optimum+ z paczka Canal+ w Cyfrze+ na 19 miesiecy, ktory bije na glowe pakiety CP.

 

Niestety wszystko wskazuje na to, że w niedlugim czasie (3-5 lat) bedziemy swiadkami przejecia Cyfry+ przez CP, co spowoduje obnizenie się usług platfrom cyfrowych w Polsce. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kolego w zupełności rację!!! Dlatego też odpuściłem sobie Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma! po 2 latach męczenia się z tym syfem.W zeszłym roku wziąłem w promocji Cyfrę+ multiroom za 49.90 (umowa na 18 miechow) a w grudniu udało mi się załatwić N-kę pełny pakiet za 19 zeta na miesiąc z umową na 13 miechów.Nigdy więcej polsatu!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cp to sredniowieczna platforma, ktora zamiast skupiac sie na TV wzięła się z Internet i Telefon. Wlasnie dlatego wypowiadam umowe z tym syfem w Marcu. Telewizja zeszla na 3 plan i to widać juz od ponad roku. Gdzie multiroom, Wymiana (normalna!) dekoderów na HD, rozszezenie oferty o nowe kanaly (nie marne produkcje POLSATU), wprowadzenie DOBRYCH dekoderów? Tego nie ma w tej marnej platformie, ktora zatrzymala się na poczatku 2001 roku. CP traci wszystko co może. Wylacznosc BBC i Polsatów. Teraz jedyne kanaly na wylacznosc to smiechowe kanaliki sportowe Polsatu, na ktorych NIC nie ma, bo każde ważne wydarzenie, ktore ma Polsat leci na głownej antenie. W tej niszowej platformie nic mnie juz nie trzyma i chyba innych uzytkownikow rowniez. 40zł za kompromitujący się pakiet familijny to o conajmniej 10 zł za duzo, bo za to 48zł mam wszystkie pakiety ( bez premium ) w N i do tego umowe na 13 miesiecy. W CP oferta Relax Mix, ktora jako jedyna JAKOŚ wyglada jest za 56 zł. Niestety, za środnią doplate 8zł mam pakiet Optimum+ z paczka Canal+ w Cyfrze+ na 19 miesiecy, ktory bije na glowe pakiety CP.

 

Niestety wszystko wskazuje na to, że w niedlugim czasie (3-5 lat) bedziemy swiadkami przejecia Cyfry+ przez CP, co spowoduje obnizenie się usług platfrom cyfrowych w Polsce. :/

 

niby w czym sie familijny kompromituje? ludzie patrząc na cenę familijnego i kompaktu w c+ widza, ze prawie za te sama cene maja w cp maja wicej kanalow dokumentalnych/przyrodniczych czy kanalow dla dzieci, poza tym duzo osob ze sportu oglada tylko siatke, takze nie rozumiem narzekania na ps, bo i inne ciekawe rzeczy tam leca. mi wlasnie w c+ w kompakcie brakuje nat geo wild, animal planet i discovery world, cartona, bbc knowledge; plus za kino polska w kompakcie, ale tak jak ja i wiele innych osob nie bede placil prawie 20zl wiecej zeby miec te kanaly w c+, dlatego wole polsat.

fakt, ze polsat dal ciala ze stracil wylacznosc na BBC i kanaly Polsatowskie i duzy minus, ze nie ma takich promocji jak c+ czy N oraz za brak kanalow: rebel, czy tvn warszawa i z darmowa religia.tv.

no i liste mogli by zrobic normalna.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo osob oglada siatkowke? A to żeś dopiero przywalił :lol2: Siatkowka każdy Polak juz [beep]! co doskonale widać po ogladalności ostatniej LM ( niecały 1 mln widzow ) i PlusLigi. Co PS, PSextra i PF mogą zaproponowac ludziom? NIC, kompletnie NIC! F1, najwazniejsze mecze siatkowki, recznej ( chociaż i tak juz wszystko w TVP jest ), gale boksu, mecze lecha i LM -> to wszystko jest na glownym polsacie ( LE w tv4). Dla smiesznej ligi rosyjskiej, plusligi, LE, treningów F1 nie oplaca się miec Cyfrowego Polsatu - mojej ulubionej platformy!. To co maja na 3 ( !! ) kanalach sportowych spokojnie zmiesciliby na 1. Ale, przeciez w reklamach idzie " aż 3 swietne kanaly sportowe Polsatu" :crazy: Ta platforma jest zalosna i dziadowska. Zatrzymala się w 2001 roku i mysli, że klienci są glupi. O nie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z pilka w CP nie jest za dobrze. Sportkluby by dodali, to juz oferta bylaby troche lepsza... Ciekawe czy CP mysli powaznie o wykupieniu praw do ligi polskiej. To byl by duzy plus, ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc. Dobrze ze jest EUROSPORT2 i Bundesliga, bo tak to szkoda by bylo placic nawet za ten pakiet sport.

A jeszcze wracajac do polsatowskich kanalow sportowych, to tez wolal bym zeby postawili na jakosc a nie na ilosc. Bo przeciez neidlugo dolaczy oficjalnie kolejny, piąty (5!) juz kanal sportowy Polsat Sport News i poza sama zawartosc programowa chodzi mi o jakosc obrazu, bo zarowno na PS News jak i Polsat Futbol nie jest ona zbyt dobra (na LCD). Poza tym Polsat Play tez nie wyglada najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie Polsat razem z Cyfrą+ wygra przetarg na ekstraklase. Jednak Polsat bedzie spelniał takiego pieska, ktory bedzie musial dac pieniadze, a da sie mu ochłapy, czyli mecze Polonii Bytom, Cracovii itp. Chyba nie myslicie, że Cyfra da Polsatowi mecze Legii, Lecha, Wisly, :lol2: Będzie tak samo jak jest teraz tylko w miejsce Orange Sport wejdzie Polsat. 4 najlepsze mecze beda w Canal+ a 4 pozostale dziadostwa beda w Polsacie. Jednak, żeby tego było mało nie beda na Polsacie futbol, bo nie moga byc, gdyż Polsat tego kanalu nie odda do Cyfry+. Polsat bedzie MUSIAL stworzyc nowy kanal, ktory da rowniez Cyfrze+ ( tak jak teraz maja Orange Sport ). Znajac zycie CP utworzy osobny pakiet Ekstraklasa i bedzie w nim nowy kanal za dodatkowa oplata ( pewnie ok.10 zł, a ci co maja wykupiony dodatkowy pakiet Sport -> 6-7 zł ). Kanal ten zawendruje rowniez do Cyfry+, ktory bedzie w osobnym pakiecie za 10zł tak jak teraz jest Orange Sport. To jest moja teoria, ktora spelni się na 90%.

 

Nagorsze jest to, że Cp zostaje poważnie daleko w tyle. Cyfra+ ma najlepsze kanaly premium ( Canal+ i HBO ) i może sama rozgrywac karty. Do tego jest wlasnoscia francuzów -> czyli zawsze bedą mogli liczyc na dodatkowe fundusze. N polaczyla sile z Orange i juz widac tego efekty jak min. Start razem o ekstraklase, dodatkowe uslugi w TP i platformie ITI/N. CP zostaje sam bez niczyjej pomocy i nie majac zadnego asa w rekawie ( ani technologii ani kanalow ). Co prawda maja Solorza, ktory ma kasy jak lodu, jednak sami widzimy co ostatnio wyprawia. Chodzi mi tutaj o jego bredniach o kupnie Plusa, do tego jeszcze Cyfry+ :lol2: Czlowiek ma powazny problem ze swoim EGO i mysli, że majac pieniadze moze wszystko kupic :crazy: CP ma jeszcze chora wyobraznie na temt pakietu 3w1 ( TV,telefon i internet ) .... i TV zostaje na 3 planie :roll:

 

Moim zdanie CP juz sie z tego nie podniesie, gdyż NIGDY nie zrezygnuje z wycofania się z internetu i telefonu co jest ich gwozdziem do trumny. Zdecydowanie najsilniej wyglada Orange feat. ITI/N, gdyż znac francuzów po kilku latach lubią przejmowac cale interesy i doprowadzac do upadku rywali ( wykupienie Telekomunikacji polskiej w Polsce i praktycznie monopol we Francji ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu się kolegi czepiacie? Przecież napisał samą prawdę.Cyfrowy Polsat upada coraz bardziej.Słabe dekodery parowane z kartą bez możliwości podłączenia splittera,żenująca lista kanałów oraz obsługa klienta,bardzo słaba oferta piłkarska i filmowa.Wyraźne braki w kanałach,które ma konkurencja.Najlepsze atrakcje sportowe i tak są na głównym Polsacie.Skończyła się promocja,już się nie nałapie abonentów na jeden kanał.Teraz trzeba dać coś więcej bo widz z czasem robi się wymagający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...