Skocz do zawartości

Narzekamy na Polsat Box


J.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam plan:rezygnujemy z CP.Powodem:są 3 powody:

1.Marna zawartość pakietu(nie ma Tvp Sport w Familijnym).

2.Odstawienie na dalszy plan telewizji.

3.Żadnego dodawania nowych kanałów.

Chyba się przerzucę na Cyfra+,tylko obniżyć ceny pakietów i przerzucić niektóre programy z Komfortowego na Normalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP to najwieksze złodzieje .Podam przykład/Tesciowa miała zapłacony abonament do czerwca .Dzisiaj telefon że brakuje 1,90zł .We wrześniu otrzymała pismo że ma zapłacony abonament do pażdziernika i jeszcze na koncie ma prawie 80zł wolnych środków czyli do czerwca zapłacony cały abonament.Dzisiaj okazuje się że że wpłyneła tylko jedna kwota za pół roku druga znikła a z listu z wrzesnia wynika że te środki były na koncie,Pewno wyparowały na Cypr..Nastepnie telefon do polsatu automatyczna sekretarka głosi że rozmowa od 5 do 10 minut będzie połączenie z konsultantem następnie od 2 minut do 5 minut a póżniej poniżej dwóch minut które trwało 13 minut a czały czs na połączenie wyniósł 34 minuty plus rozmowa z drętwą sekretarką i mineła godzina i nic nie załatwiłem .Trzeba pisać reklamacje i znów dodatkowe koszty.Dobrze że z tego szajsu dawno zrezygnowałm.Czysty rozbój Najwięksi złodzieje,okradają ludzi starszych którzy nie umią się z nimi dogadać choć pewno bardziej inteligentni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP to jednak daleko w tyle jest w porównaniu do cyfry i N-ki :( Już od 1 lutego N ma wprowadzić BBC Knowledge HD, a CP NG HD dopiero od marca, co chwile N-ka nowe kanały HD dodaje - już teraz ma prawie 2 razy więcej kanałów hd niż CP. Trochę żenujące to jest dla CP , myślą, że dali zakichany FOX HD i koniec . Pozapychają jakimiś kanałami radiowymi, bajeczkami, dublami kanałów z serialami dla nastolatków - mają abonentów za idiotów. Konkurencja w krótkim czasie wprowadza po kilka wartościowych kanałów HD. Żałuję ze wybrałem CP i to na 29 miesięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, że w CP zmieniono pakiety i nowi klienci mają do wyboru Familijny HD, do którego mogą sobie dobrać Ekstra HD, Sport HD i VOD, więc jeśli ktoś jest zainteresowany tylko sportem to zapłaci 39,90 +20,00, ale jeśli chciałby coś podobnego do dzisiejszego relax-mix to już nie będzie 57,80 (37,90 +19,90), tylko 79,90 (39,90 +20,00 + 20,00) !!! Owszem w tym kilka HD, ale cena powala. Różnorodność kanałów w tanim (37,90) pakiecie familijnym i niedrogie (19,90) jego poszerzenie o 2-3 kanały z każdego rodzaju (muzyka, bajeczka, film, sport) było główną siłą Cyfrowego Polsatu. Jak ktoś ma płacić tylko za to co lubi to weźmie pakietową "n", z którą aktualnie CP nie ma szans ani sprzętem, ani ofertą, ani nawet ceną. Tak to chytry 2 razy traci.

Jedyna nadzieja w tym, że jak CP będzie słabo się sprzedawał, a do tego polecą wypowiedzenia za sprawą braku BBC, to Solorz zmieni władze spółki i zamiast znajomych królika pojawią się tam osoby myślące i rozumiejące rynek i potrzeby klientów, a my przestaniemy czytać wypowiedzi Pana Dominika i Pani Olgi jak to "działając dla dobra abonentów" i "wychodząc na przeciw ich potrzebom" robi się kolejny bałagan na liście kanałów, wymienia kanały na gorsze, a problemy z ICOK są im znane (już ponad rok), o prowadzonych rozmowach z nadawcami już nawet nie wspominam, bo mamy ostatnie przykłady z Viasatami, ReligiąTV czy Czórką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP to jednak daleko w tyle jest w porównaniu do cyfry i N-ki :( Już od 1 lutego N ma wprowadzić BBC Knowledge HD, a CP NG HD dopiero od marca, co chwile N-ka nowe kanały HD dodaje - już teraz ma prawie 2 razy więcej kanałów hd niż CP. Trochę żenujące to jest dla CP , myślą, że dali zakichany FOX HD i koniec . Pozapychają jakimiś kanałami radiowymi, bajeczkami, dublami kanałów z serialami dla nastolatków - mają abonentów za idiotów. Konkurencja w krótkim czasie wprowadza po kilka wartościowych kanałów HD. Żałuję ze wybrałem CP i to na 29 miesięcy...

 

Skoro żałujesz to masz okazję do wypowiedzenia umowy ze względu na zmianę oferty programowej od 01.02.2011r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oni w umowie mają zaznaczone, że mogą zmieniać kanały więc raczej co do tych wypowiedzeń to wątpliwe - to tak samo jakby dodali nowe kanały to oferta programowa też się zmienia i dlaczego wtedy nie dawać wypowiedzenia. W miejsce tych które usuwają dają też 4 a że duble i wychodzi w sumie 2 kanały to już inna sprawa czyli olewające podchodzenie do klienta. Cóż zrobić mała nadzieja że do ich oferty programowej dołącza jakieś ciekawe kanały w rodzaju viasatów czy jakieś HD oprócz NG HD. Jeśli cudem daliby viasaty to pewnie będzie ok 30 zł płatności kto będzie chciał je mieć Już teraz testują badziewny TV 6 - dadzą jeszcze ze 2 lub 3 kanały tego typu i spokój na kolejne 2 lata posucha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Cyfrowy Polsat zastrzega sobie prawo zastępowania programów telewizyjnych i/lub radiowych

w ramach Pakietu Programów przez inne programy lub zmniejszenie ich liczby, jeżeli

wynika to z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych.

W szczególności zalicza się do nich: utratę przez Cyfrowy Polsat uprawnień do rozprowadzania

programów, zaprzestanie nadawania programu przez nadawcę, zmianę satelity lub systemu nadawania,

zakończenie rozprowadzania z powodu zbyt niskiego poziomu oglądalności. O zmianach

takich Abonenci/Użytkownicy będą uprzednio informowani, w szczególności poprzez emisję stosownego

komunikatu tekstowego na ekranie odbiornika telewizyjnego Abonenta/Użytkownika

lub poprzez emisję w trakcie odbioru programów przez Abonenta scrolla (przewijanego tekstu)

informacyjnego dotyczącego zmiany, lub poprzez zamieszczenie informacji o takiej zmianie na

stronie internetowej Cyfrowego Polsatu i w programie dla Abonentów. W takim przypadku Abonentowi

przysługuje prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej bez zachowania terminu wypowiedzenia,

jednakże nie później niż 30 dni od dokonania takiej zmiany, ze skutkiem na koniec Okresu

Rozliczeniowego, w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy Abonenckiej

bez zachowania okresu wypowiedzenia.

 

bez problemu możesz wypowiadać umowę.

Zobacz jeszcze tutaj: viewtopic.php?f=7&t=13382&start=480#p441085

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to CP jest na obecną chwilę najlepszą platformą cyfrową w kraju, jednak w ofercie można znaleźć dużo wad:

1)Wycofanie kanałów BBC z oferty i brak niektórych kanałów.

2)Nieczytelna lista kanałów.

3)Zbyt wysokie ceny pakietów.

4)Niektóre kanały powinny znajdować się w niższych pakietach.

5)Niedostępne dekodery z twardym dyskiem w niższych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to CP jest na obecną chwilę najlepszą platformą cyfrową w kraju, jednak w ofercie można znaleźć dużo wad:

1)Wycofanie kanałów BBC z oferty i brak niektórych kanałów.

2)Nieczytelna lista kanałów.

3)Zbyt wysokie ceny pakietów.

4)Niektóre kanały powinny znajdować się w niższych pakietach.

5)Niedostępne dekodery z twardym dyskiem w niższych pakietach.

 

To coś sporo wad w tej najlepszej platformie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pmusz93

A co Ty widzisz takiego dobrego w platformie C-Polsatu ???. Układ kanałów jest tragiczny , tunery CP są marne (żeby nie powiedzieć że są beznadziejne) , obsługa Icok jest tragiczna , dział reklamacji odpowiada po 30 dniach ( przez miesiąc nie mam możliwości odbioru kanałów z ich winy ), jakość techniczna kanałów jest bardzo mizerna , oferta VOD to już prawdziwa tragedia , itd. itp.

Wymieniać można jeszcze dużo , ale czy to ma jakiś sens ? . Zarząd CP ma w d---ie wszelkie sugestie od abonentów .

Ach , szkoda słów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP przynajmniej dla mnie jest najlepszą platformą cyfrową w kraju, ponieważ oferuje jak dla mnie najlepszy sport, w miarę dobre filmy i rozrywkę. Można także układać własne listy kanałów i dodawać własne kanały FTA z różnych satelitów. Dlatego między innymi rezygnuję z N-ki :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP przynajmniej dla mnie jest najlepszą platformą cyfrową w kraju, ponieważ oferuje jak dla mnie najlepszy sport, w miarę dobre filmy i rozrywkę. Można także układać własne listy kanałów i dodawać własne kanały FTA z różnych satelitów. Dlatego między innymi rezygnuję z N-ki :jupi:

 

 

Jak pójdziesz do cyfry i weźmiesz standardowy dekoder bez twardego Dysku za 1 złoty STRONG sie nazywa to będziesz sobie układac i dodawac kanały do woli bo w nim nie ma konieczności polegania tylko na liście kanałów narzuconej przez operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy polsat puka w dno od spodu. Od dwóch dni nie mam sygnału. Kompletnie nic, zero. Na tej samej antenie mam n i sygnał jest (konwerter twin). Jak w miejsce CP podłączę Telewizję na Kartę to sygnał również jest. Wnerwiało mnie to zawsze, że byle wiatr i CP rwał sygnał ale cisza przez 2 dni to dla mnie nowość. Jakoś n odbieram prawie bez zakłóceń (czasami obraz się zmrozi przy mocniejszym wietrze).

 

Po wycofaniu BBC z CP miałem zamiar przejść na n a CP zostawić sobie w jakimś skromnym pakiecie. Ale widzę, że nie ma sensu - po prostu nie przedłużę umowy z tymi ********

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Wnerwiało mnie to zawsze, że byle wiatr i CP rwał sygnał ale cisza przez 2 dni to dla mnie nowość. Jakoś n odbieram prawie bez zakłóceń (czasami obraz się zmrozi przy mocniejszym wietrze). ...

Na początek proponowałbym porządnie ustawić antenę :wink: Przynajmniej ta rzecz już Cię nie będzie wnerwiać :) Co do kanałów BBC, to podzielam Twoje zdanie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...