Jump to content

jerrybordelais

Users
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About jerrybordelais

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Mysłowice
 1. U mnie też to występuje. Jedyna opcja to chyba nie używać. Nie znalazłem rozwiązania.
 2. Poniżej to co przekazał konsultant podczas rozmowy. Dla pakietu Rodzinnego w cenie 5zł, nie ma możliwości wymiany dekodera. Wymiana wiąże się z wzrostem ceny za pakiet. Dla Familijnego w cenie 20zł dostępny jest tylko Lite z Evoboxów. O pozostałe pakiety nie pytałem bo dostałem to na czym mi najbardziej zależało.
 3. Przedłużyłem, sami do mnie zadzwonili. Familijny HD za 20zł, umowa na 24 miesiące bez darmowych miesięcy. On the go w cenie, 1 miesiąc gratis Eleven i HBO. Wymiana dekodera na Evobox Lite. Aktywacja dekodera 29zł.
 4. Nowi dostają Familijny Max + pakiety sport, film i Cinemax za 60zł/miesiąc. Do tego Evobox PVR bez czynszu. Umowa na 24 miesiące w tym 3 gratis. Czy przy przedłużeniu można dostać powyższy pakiet z wymianą dekodera na Evoboxa PVR w umowie 15/1 lub 12/1?
 5. Dzwoniłem do CP i wymiana z obecnego dekodera na Evobox PVR jest możliwa dopiero od pakietu Familijnego MAX HD. Prawda to? Evobox HD dostanę bez problemu ale cena 40zł za pakiet Familijny. Umowa 24 mies. i 4 miesięcy gratis.
 6. Już ostatnie pytanie. Czy przy wymianie dekodera cena za Familijny będzie nadal w wysokości 20zł?
 7. Czyli standard. Dziwne jest teraz wyświetlanie tych kanałów na stronie CP. W poprzedniej wersji było to bardziej czytelne. Masz ten kanał w HD czy SD? Dodatkowe pytanie czy wymieniając dekoder obniży się tylko ilość darmowych miesięcy? Które dekodery Evobox mogę dobrać i czy będzie doliczony czynsz?
 8. Posiadam obecnie pakiet Rodzinny, umowa już wypowiedziana. Zależy mi głównie na kanale Eurosport 1. Kiedyś był dostępny w wersji SD w pakiecie Familijnym. Dodatkowo chciałbym pakiet Eleven i on the go. Brał ktoś podobny zestaw? Ile płacicie?
 9. Obecnie mam Rodzinny za 4,99zł + dekoder HD3000. Czy ktoś brał Rodzinny + HBO lub Familijny + HBO? Z tego co doczytałem to wymiana dekodera na nowszy model odpada.
 10. Dostałem odpowiedź z [email protected] Można dobrać kolejną (nowa aktywacja) umowę z tym voucherem.
 11. Kod na 30dni: X33M5J2CM3 Orientuje się ktoś czy będąc abonentem CP, można podpisać kolejną umowę z kodem graliga? Czy jest to tylko dla nowych? Gdzie są dostępne warunki promocji o których wspomina regulamin? Nie mogę tego znaleźć ani na stronie CP ani Plusa wśród regulaminów.
×
×
 • Create New...