Jump to content

Dawid6237

Users
 • Content Count

  1546
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

About Dawid6237

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 06/27/1995

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Trzcianka
 • Hobby
  Muzyka,Telewizja Satelitarna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 23 grudnia do oferty platformy Canal+ zostanie dołączony kanał Golf Channel Polska. Pojawi się od pakiety extra+ lub wyższych pakietów. Kanał zamelduje się na 125 pozycji.
 2. Od roku 2021/2022 w Niemczech kanały Sky Sport tracą prawa na rzecz DAZN oraz Amazon. Widać, że DAZN i Amazon jeszcze mocniej konkurują. https://www.dwdl.de/nachrichten/75350/amazon__dazn_stechen_sky_bei_der_champions_league_aus/
 3. Warto dodać, że współkompozytorem golfa jest także Andrzej Person
 4. Ciekawa i zarazem dziwna sytuacja z Golfem w Canal+. Komentator Jacek Person napisał na swoim profilu, że jutro (5.12.2019) będzie transmisja turniej Mauritius Open będzie transmitowany w Canal+ sport. Raczej to jednorazowa sytuacja.
 5. W ostatnich miesiącach Canal+ traci coraz więcej praw sportowch - European Tour w Golfie i szykuje się utrata SGP ze względu na zmianę promotora BSI na Eurosport. Niedługo ruszy przetarg do Ligi Mistrzów więc fajnie by były gdyby Canal+ znowu odzyskał te prawa sportowe bo coraz mniej wydarzeń sportowych na ich kanałach.
 6. Od sezonu 2020 Golf Channel będzie transmitował PGA TOUR i European Tour - pewnie Canal + Sport straci prawa do European Tour http://golfchannel.pl/?news=pga-tour-i-european-tour-w-golf-channel-polska&fbclid=IwAR3Rh_HAa2qApoLX4PEV94oosKyamCeuF4ozxMr2ojTH_DgqIS7zFm4ZPL8
 7. Nie wiem od jak dawna ta sytuacja trwa, ale kanały muzyczne z 28.2 E z transpondera 11.626 V: - Box Upfront - Box Hits - The Box - KISS TV (UK) - Magic (UK) Są zakodowane w NDS - na dzień dzisiejszy zostały tylko praktycznie 4 stacje muzyczne i ta pozycja satelitarna jeszcze bardziej zmarniała.
 8. Na Ukraińskim kanale NTN z 4,8 E emitowany jest polski serial z TVN "SZPITAL".
 9. O 22:00 na kanale BBC4 lub na przekazie który aktualnie realizowany jest z 23.5 E (11524 H 14400 - sygnał bardzo silny i dosył niekodowany) będzie transmitowany koncert Jazz 625 Live: For One Night Only
 10. Od najbliższego weekendu GP Azerbejdżanu w F2 Polsat Sport Extra nie tylko będzie transmitował 2 wyścigi, ale także po raz pierwszy będą transmitowane piątkowe kwalifikacje.
 11. Nie wiem czy ktoś spotkał się z takim problem, ale u mnie od jakiegoś czasu jest problem z przesyłaniem obrazu i dźwięku przez HDMI. Sygnał z HDMI czasem potrafi włączać i wyłączać się kilka razy i wtedy nie ma w ogóle obrazu na TV. Zdarzają się momenty kiedy całkowicie obraz nie może być całkowicie odtworzony na TV. Wtedy jedyną opcją jest wyłącznie dekodera z wtyczki i ponowne uruchomienie go. Sprawdzałem 3 różne kable HDMI i sytuacja wszędzie jest taka sama. Może to też być wina mojego TV, który ma też już swoje lata. Ma ktoś może pomysł co to może być za problem?
×
×
 • Create New...