Jump to content

Dawid6237

Users
 • Content Count

  1538
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About Dawid6237

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 06/27/1995

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Trzcianka
 • Hobby
  Muzyka,Telewizja Satelitarna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dawid6237

  Koncerty w zagranicznej TV

  O 22:00 na kanale BBC4 lub na przekazie który aktualnie realizowany jest z 23.5 E (11524 H 14400 - sygnał bardzo silny i dosył niekodowany) będzie transmitowany koncert Jazz 625 Live: For One Night Only
 2. Od najbliższego weekendu GP Azerbejdżanu w F2 Polsat Sport Extra nie tylko będzie transmitował 2 wyścigi, ale także po raz pierwszy będą transmitowane piątkowe kwalifikacje.
 3. Dawid6237

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  Nie wiem czy ktoś spotkał się z takim problem, ale u mnie od jakiegoś czasu jest problem z przesyłaniem obrazu i dźwięku przez HDMI. Sygnał z HDMI czasem potrafi włączać i wyłączać się kilka razy i wtedy nie ma w ogóle obrazu na TV. Zdarzają się momenty kiedy całkowicie obraz nie może być całkowicie odtworzony na TV. Wtedy jedyną opcją jest wyłącznie dekodera z wtyczki i ponowne uruchomienie go. Sprawdzałem 3 różne kable HDMI i sytuacja wszędzie jest taka sama. Może to też być wina mojego TV, który ma też już swoje lata. Ma ktoś może pomysł co to może być za problem?
 4. Raczej się nie zanosi na to żeby jakaś polska TV transmitowała Super Bowl. Miło wspominam transmisje z Polsatu Sport z komentarzem Pana Kostyry i Rosiaka. Jak dla mnie komentarz był o wiele ciekawszy niż ten, który był w Eleven. Rok 2019 jest trochę ubogi w różnorodne prawa sportowe bo nie ma w polskiej TV Copa Del Rey, Copa Libertatores, WRC, F2, F3 (mam nadzieję, że po powrocie Kubicy jakaś polska Tv będzie znowu chciała robić transmisję z tych serii wyścigowych).
 5. Dawid6237

  Kanały CANAL+ Sport i nSport+

  Canal+ na ten sezon nie planuje transmisji z WRC. Szkoda, bo bardzo lubiłem oglądać magazyny i relacje live z różnych odcinków rajdowych.
 6. Dawid6237

  Koncerty w zagranicznej TV

  Dziś o 20:00 odbędzie się transmisja koncertu, który realizowany jest z dosyłu głównie dla kin - Andre Rieu - New Year concert from Sydney. Dostałem jest FTA i realizowany z Thor 0,8W - 11472 V 13331. Miłego oglądania dla użytkowników obrotnic i siłowników.
 7. Przeprowadzałem rozmowę z konsultantem i dostałem informację, że karty od nr 017 i 020 mogą być stopniowo wyłączane w okresie 31.10.2019, lecz oferta może być nadal przedłużana i nie wiadomo, jak długo będzie jeszcze aktywna. Widać, że zainteresowanie tą ofertą jest coraz mniejsze, bo nc+ proponuje przejście na nowszą ofertę, a stan konta można sprawdzić tylko dzięki konsultantowi. Szkoda, bo jednak jest to sama karta i można korzystać z niej w każdym odbiorniku z czytnikiem CA.
 8. W sumie to nawet dobrze, że Showmax znika z naszego rynku, nie było tam zbyt wielu nowości, dużo starach, SNL i Egzorcysta. Przynajmniej prawa Kino świat będą w całości wolne
 9. Panowie, mam mały dylemat. Otóż dziś wymieniałem starą antenę siatkową na szerokopasmową Olympia BX 1000 we wsi pod Trzcianką (obok Piły), gdzie odbiór czegokolwiek w tym miejscu jest tragiczny ze względu na bardzo trudne ukształtowanie terenu: pagórki, doliny. Ogólnie do Rusinowa/ Piły jest około 40 km i najlepszym rozwiązaniem byłoby ustawienie anteny na te nadajniki, lecz jakakolwiek próba znalezienia kanałów z tych obiektów kończy się niepowodzeniem. Jedyną możliwością jest odbiór z Poznania i Obornik, gdzie odległość wynosi około 100 km. - Mux 3 - kanał 27 (Poznań - Śrem) jest dobry, bo oscyluje w granicach 80-90%. - Mux 8 - kanał 9 (Oborniki) jest najmniej problemowy, bo przy sygnał przy różnorodnym położeniu anteny ma zawsze 100%. - Mux 2 - kanał 39 (Poznań - Śrem) jest bardzo problemowy, bo zasięg jest na skraju granicy odbioru - 30-40%. - Mux 1 - kanał 23 (Poznań - Śrem) całkowity brak odbioru. I teraz pytanie do doświadczonych kolegów. Czy w tej sytuacji dokonać wymiany symetryzatora na wzmacniacz, np. LNA 177 wraz z napięciem 12V/100mA, czy może uderzyć innym sposobem, którego nie jestem pewien? Kupić wzmacniacz wkręcany DSE TLA 200 przy antenie, a przy TV byłby zasilacz z separatorem? Aktualnie antena wpięta jest do TV Samsung UE32EH4000.
 10. Dawid6237

  Kanały Eleven Sports

  Zastanawia mnie to dlaczego Eleven nie robi swojego własnego dosyłu lecz korzysta z przekazu Polsatu. Rok temu była podobna sytuacja. Mi o wiele bardziej podoba się oprawą Eleven niż Polsatu. To ewidentnie wina realizatora, bo wywiady nagrywane są kilka minut przed meczem. Aktualnie grają hymn Polski a nie jest pokazywana akcja na torze bo Polsat w tym czasie woli pokazywać reklamy ( polecam oglądać 1 ligę na dosyłach bo są niekodowane )
 11. Dawid6237

  Kanały Eleven Sports

  Od soboty Eleven rozpoczęło robić 2 minutowe przerwy między godzinnym studiem.
 12. Piątek, 31.08: 17:45 Eleven Sports 1 :Żużel: Nice 1. liga żużlowa - mecz półfinałowy fazy play-off: Lokomotiv Dauvgapils - Speed Car Motor Lublin
 13. Dawid6237

  Kanały Eleven Sports

  Chyba po raz pierwszy pod logiem Eleven pojawił się napis "premiera", bo nie przypominam sobie żeby kiedyś stosowali takie oznaczenie.
 14. Dawid6237

  Kanały Polsat Sport Premium

  Beleczka już wróciła.
 15. Dawid6237

  Kanały Polsat Sport Premium

  Teraz pewnie zmienili dosył i po problemach z obrazem znowu bez belek.
×