Jump to content

LWIK

Users
 • Content Count

  217
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by LWIK

 1. Wczoraj złożyłem wypowiedzenie z uwagi na wycofanie gwarantowanego CBS Action. Miałem potocznie nazywając pakiet Premium MAX HD + Polsat Sport Premium za 100 zł w umowie 24/6. Dzisiaj telefon z DUK dostałem ofertę pakiet Premium. Wszystko za 90 zł i kolejne 6 miesięcy w gratisie w umowie na 24 miesiące. Dodatkowo "chwilówka" w postaci PSP, Eleven, VOD, RozrywkaHD. Pozdrawiam jednego kolegę z forum, który w tak spokojny i rzeczowy sposób pomógł to załatwić 😀
 2. Czyli jakie oferty można otrzymać ? Mam obecnie Premuim Max w okresie na 24 miesiące w tym 6 w gratisie. Jestem jeszcze w tym darmowym okresie.
 3. Chyba poważny błąd z tym CP Go i HBO Go, bo próbowałem się dodzwonić na infolinię i okres oczekiwania tak duży, że zrezygnowałem z oczekiwania
 4. Dzisiaj wgrało mi wersję 3.3.1 szkoda, że dalej nie ma prędkości przewijania x8. Dużo użytkowników o tym pisała, ale widocznie uznali, że taka prędkość jest niepotrzebna. To trochę tak jakby rzucać grochem o ścianę. Nic w tym zakresie się nie zmienia.
 5. Stwierdzam, że u mnie też zauważalnie szybciej Evo chodzi
 6. Spróbuj jeszcze wyłączyć z prądu dekoder na pół godziny. Mi to pomogło.
 7. Dodam do pisanej wcześniej odpowiedzi, może się komuś przyda. Po pierwszym resecie "wtyczkowym" nic nie pomogło, ale zrobiłem drugi pozostawiając dłużej dekoder wyłączony z prądu. Po włączeniu wszystko działa dobrze, powrócił dostęp do nagrań itp.
 8. U mnie nie pomógł reset wtyczkowy. Nie mogę nagrywać ani nie mam dostępu do nagranych przez siebie treści
 9. W ubiegłym miesiącu przedłużyłem umowę na pakiet Premium Max z zamianą Elevenów na PSP oczywiście wypowiedzenie było złożone. Dzwonili do mnie z innego działu niż DUK i była kicha, wręcz dno. Dopiero z DUK bez żadnego problemu został skrócony dotychczasowy okres umowy oraz otrzymałem 24/6 + vod na 6 miesięcy, czyli normalnie jak tutaj jest to opisywane. Mogłem też wybrać krótszą umowę chyba 15/3.
×
×
 • Create New...