Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam jesteś słaby. EDM jest akurat dobrym gatunkiem. Tu jedynie było słabe to, że puszczano jedne i te same klipy. Klasyki bardzo mało, a mogli naprawdę sporo zaczerpnąć. Fakt mogli dać inne pasma, aby troszkę ograniczyć ten gatunek, ale właśnie to mi się podobało, że nie było tu samej sieczki jak w Esce itp. I prawda jest taka, że im czkawką cały czas wychodzi błąd z 2012 roku. Bo widza stracić łatwo, ale zyskać ponownie to bardzo ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDM owszem jest dobrym gatunkiem ale nie do grania przez cały dzień. Kiedyś jak w dzień puścili jakąś dyskotekową łupankę to długo przy nich nie wytrzymałem. Taka muzyka jest dobra ale raczej jako weekendowe pasmo wieczorne.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę dyskusja zeszła na gusta muzyczne. Dla mnie plusem było EDM, bo wyróżniali się na tle innych stacji, natomiast bardzo rzadko zaglądałem na VIVĘ, nie gustuję w EDM za bardzo. Natomiast absurdem jest dla mnie to co robią tu niektórzy, czyli domaganie się od prywatnej stacji, żeby grała pod ich gust muzyczny :lol2:

 

Swoją drogą polecam inne spojrzenie na sprawę - cieszmy się, że VIVĘ zastąpi polska wersja MTV Music z lepszym dopasowaniem do gustów Polaków, niż międzynarodowe MTV Hits, jak na Węgrzech. Wszak decyzja o likwidacji VIVY przyszła najprawdopodobniej z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie jest dobra decyzja, bo będzie grać tak samo jak 4Funy i Eski, a tak to byśmy zobaczyli klipy, których nie puszczają polskie stacje lub są puszczane po kilku tygodniach dopiero. To, że byłoby całkowicie wszystko po angielsku by mi nie przeszkadzało.
VIVA chciała być inna, niż pozostałe polskie stacje i się czepiacie. Nie dążcie do tego, żeby każda stacja była taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że masz rację, bo innym stacjom Viacomu też się ramówki urwały na tej dacie. Z drugiej strony mamy jednak tę nieszczęsną węgierską Vivę, która kończy żywot 3 października i ten komunikat, który jeżeli ma być pod koniec sierpnia, może oznaczać, że MTV Music pojawi się nie w 39, a w 42 tygodniu tego roku. Bo skoro co tydzień jest nowa ramówka w serwisie prasowym to pod koniec sierpnia będzie już na okres 7 - 13 października.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że masz rację, bo innym stacjom Viacomu też się ramówki urwały na tej dacie. Z drugiej strony mamy jednak tę nieszczęsną węgierską Vivę, która kończy żywot 3 października i ten komunikat, który jeżeli ma być pod koniec sierpnia, może oznaczać, że MTV Music pojawi się nie w 39, a w 42 tygodniu tego roku. Bo skoro co tydzień jest nowa ramówka w serwisie prasowym to pod koniec sierpnia będzie już na okres 7 - 13 października.

Przecież mówili, że więcej szczegółów podadzą pod koniec sierpnia, a po za tym denerwuje mnie wróżenie z fusów.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro może być podana data startu MTV Music,dlatego że ramówka pojawi się na 3 października.Wtedy startuje na Węgrzech,więc może w Polsce tak samo będzie.Jest też jeszcze jeden możliwy termin podania zmian.Mam na myśli niedzielę,ponieważ wtedy odbędzie się gala MTV VMA 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej mam nadzieję że MTV Music nie powstanie a VIVA Polska nie zniknie i zrobią coś z obecną Vivą. Zawartość pasma Club Chart nie ma nic wspólnego z nazwą bo jak nazwa wskazuje powinna tam lecieć muzyka klubowa. Jeśli już koniecznie chcą zostać przy obecnych kilku pasmach muzycznych to powinny nastąpić w nich zmiany:

 

VIVA Dance - pasmo ogólne: EDM, POP, Dance

 

100% Dance - pasmo ogólne, EDM, POP, Dance

 

VIVA Power Dance - muzyka klubowa, zagraniczna muzyka taneczna

 

VIVA Dance MIX - remixy, mixy/mega mixy utworów, coś na wzór Fresh Mix z Eska TV

 

Club Chart - notowanie z muzyką klubową

 

VIVA Dance Classic (zupełnie nowe pasmo) - klasyki techno, trance, dance, house itd.

 

Mogliby zatrudnić także znowu prezenterów i ściągnąć Lady Ninę do TV. Wtedy oglądalność wzrosłaby w górę. Liczę też na to że z zastąpienie VIVY przez MTV Music to plotka, "fake news" który podchwyciły portale internetowe ( w tym medialne). Dobrym pomysłem byłoby też postawienie na transmisję LIVE z festiwali muzyki elektronicznej m.i.n Sunrise Festival, Tommorowland, Ultra Music Festival. Jeśli jednak będzie MTV Music ale będzie grało w takim albo podobnym stylu jak wcześniejsza i obecna VIVA to będzie dobrze.

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio Viacom miałby przez paru z Was na tym forum pozostawić markę VIVA? Owszem, jest sentymentalna, ale MTV jest im bliższa. Wnioski nasuwają się same.

 

I jeszcze co do rzekomego "fake news" - informacja na stronie VIVY i na jej social mediach się do tego zalicza? Zanim się coś napisze, wypadałoby bardziej szczegółowo ogarnąć temat... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...