Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też będzie najbardziej szkoda tej oprawy graficznej i loga. To jest najlepsza oprawa ze wszystkich polskich stacji muzycznych i gdyby była w HD to byłaby jeszcze lepsza. Są w ogóle jakieś identy przed pasmami VIVA Dance, VIVA Dance Mix, VIVA Power Dance, Club Chart, czy jest tylko ten trójkącik z nazwą pasma w prawym górnym rogu ekranu?


Ostatnio na VIVIE trafiłem na taką perełkę:

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję filmiku w poście. Filmiki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że jakaś gazeta ma w ogóle fantazję publikować program VIVA to zabawne :)

Jakoś wiele gazet telewizyjnych publikowało/publikuje (nie wiem jak jest teraz, bo nie kupuję tego. Szkoda pieniędzy) programy dla kanałów muzycznych czy informacyjnych, które są i tak zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drukowanie ramówki dla VIVY miało sens wtedy, gdy były tam programy cykliczne, i nie chodzi mi tylko o ten okres gdy reklamowano stację hasłem "Gramy programy", ale wcześniejsze czasy, jak szedł tam "Vivamat", "Rap Kanciapa" czy "Bezele". Teraz to tylko rozpisanie pasm muzycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Strategia działania VIVY Polska jest naprawdę dziwna - do startu MTV Music zostało prawie 3 tygodnie a ramówka nie jest znana. Mało tego na pytanie dotyczące ramówki VIVA Polska jak i MTV Polska zwodzą że jeszcze chwilę, momencik i coś się pojawi i tak chyba od dwóch lub trzech tygodni. Na dodatek VIVA Polska i MTV Polska odkleiły z profilu informacje o jej starcie jakby chcieli aby widzowie zapomnieli że stacja wystartuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...