Jump to content
Misiek.

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

Recommended Posts

Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest moduł CI i własnościowy niezależny tuner. Minusy to brak multiroomu w tej opcji i nagrywanie tylko jednego kanału. Pod tym względem u konkurencji szału też nie ma. Bo mając na przykład dekoder operatora ,nie można go wymienić na moduł. Firma wie lepiej od nas co potrzebujemy.

• Like 1
  • Haha 1
  • Confused 2
  • Upvote 3

Taka polityka CP...Oferuje się już leciwe dekodery.Z loteria czy to będzie działać czy nie.

Czytam i co? Restart prądowy, wymień dekoder i tak w kółko.

Tymczasem nowy sprzęt jest dla wybranej grupy klientów, mam na myśli  usługi IPTV i OTT. Tutaj tez opinie sa raczej.. niezbyt pochlebne.Możesz opłacać rachunek w Plusie ,  czy abonować inne usługi.. Ale jedni mają płacić 20 zł więcej w zależności od dostawcy internetu.Cos takiego zniechęca niż zachęca do oferty CP.

*poza tym już chyba przestają ogarniać , bo ostatnio dostałem list, na stałe łącze za ok 40 zł , z uwagi na " stalego klienta" i pod moim adresem jest cud- malina usługa..I co..? Netia nawet nie ma planów na założenie infrastruktury w moim bloku.

Edited by lukimann
  • Upvote 3

Zgadza się, żeby korzystać z tv po IP od CP trzeba mieć dostęp od operatora z góry przez CP narzuconego. Kompletny bezsens.

Działa Wam HBO GO w evobox pvr??

Pokazuje komunikat " problem z pobraniem aplikacji . spróbuj uruchomić aplikacje błąd 4

w tablecie tez nie działa , smart tv tez , smartfon tez lipa 

O co Ci chodzi?  Dni tygodnia od 1 stycznia są niebieskie w epg, nie wiem czemu więc pytam 

Sądziłem, że będą niebieskie a nie, że już są.

Może chcieli zaznaczyć nowy rok?

Edited by sebap

2 godziny temu, xut2zs napisał:

Czemu dni tygodnia od 1.01 są niebieskie w epg? 

To może zwiastować kolejny koniec świata(oczywiście n.podst. węzełków Majów ):mrgreen:

a tak już poważniej... co to za różnica w jakim kolorze ktoś wyświetla dni w Nowym Roku :?: jedno jest pewne- one nadal będą 24-ogodzinne tyle że w kolorze blu😉

Godzinę temu, jaro64 napisał:

Juz są. Sprawdz. Za trudne?

Wziąłeś pod uwagę fakt, że mogę nie mieć dostępu do dekodera czy to za trudne?

Nie działają ponownie aplikacje internetowe, tzn. CP GO, HBO GO, MuzoPRO. Program TV jest do 7 stycznia czyli ok. 

Aktualizowanie EPG kończy się całkowitym jego wymazaniem. Naprawcie te serwery!!!

Aktualizacja: Aplikacje internetowe jak i EPG działają już normalnie.

Edited by BW134
  • Haha 1

Jeeeessssssu, dobrze że te pokolenia żyją dopiero teraz, a nie  10> lat wcześniej.  EPG mu nie działa kilka godzin i się świat zawalił, brak apek, toż to dramat większy niż wybuch IIWŚ.

• Like 2
  • Haha 1

Mam pewne pytanie a mianowicie czy z technicznego punktu widzenia da się wprowadzić do dekoderów Cyfrowego Polsatu (a zwłaszcza do omawianego tutaj dekodera Evobox PVR jak i na przykład HD6000) aplikacje TVP Stream/TVP VOD i funkcje hbbTV znaną z telewizji naziemnej? Myślę że tą drogą można by wprowadzić ośrodki regionalne TVP3 czy nawet inne stacje które byłyby dostępne po podłączeniu do internetu tak jak obecnie na Evoboxis PVR są dostępne internetowe stacje radiowe. Tyczyłoby się to na przykład stacji lokalnych czy TV Trwam.

• Haha 1

witam czy ktos mi moze powiedziec jak skasowac odrazu caly katalog z nagraniami bo dalam nagraj caly sezon czy cos w tym stylu i mam teraz w katalogu ze 100 odcinkow a niechce mi sie kasowac kazdego pokolei 

Na raz się nie da, ale szybka metoda jest:

Wchodzisz w nagrania, dany katalog> klikasz kursor pod OK, następnie kursorem na lewo od OK i wreszcie w górę na opcję> AKCJE> USUŃ i zaznaczasz w białym polu OK  "ptaszkiem"  odcinki aż do ostatniego> kursor w dół POTWIERDŹ i poczekaj aż wszystkie znikną- jeśli masz ich 100 to może ładna chwilę potrwać :)

powodzenia

• Like 1

Da się usunąć cały folder. W menu nagrania klikamy opcje potem usuń i zaznaczamy dany folder.

Posted (edited)

@inga29 Polecam to, 6 odcinków 

Edited by xut2zs