Jump to content

sebap

Users
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Dobra

About sebap

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie, nie czekać na zakończenie umowy tylko wypowiedzieć ją szybciej niż 6 miesięcy przed jej zakończeniem i po rozmowie z DUK zawrzeć nową, z nowym dekoderem bez czynszu.
 2. Jest na to rada. Jeśli po wznowieniu zaczyna od początku to trzeba wejść jeszcze raz w PVR, odtwarzany materiał i teraz pierwszą opcją jest "oglądaj" a wyżej "wznów" i po wybraniu odtwarza od miejsca gdzie skończyliśmy oglądać poprzednio.
 3. W ICOK kontakt z Cyfrowym Polsatem, napisz do nas, telewizja, numer karty dekodera, warunki umowy, okres podstawowy/wypowiedzenie umowy, nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie i tam piszesz wypowiedzenie.
 4. Zaznaczyłeś "nagraj serię odcinków".
 5. Możesz zrobić reset bez usuwania nagrań i list ulubionych.
 6. Po przywróceniu ustawień fabrycznych EPG wróciło ale nie pokazuje logotypów kanałów. Wygląda to po dziadowsku. O co chodzi?
 7. Czy telewizję po IP można oglądać poprzez internet u obojętnie jakiego operatora czy tylko u wskazanych na stronie CP?
 8. Wypowiedzenie złóż. Teraz możesz co miesiąc bo masz umowę na czas nieokreślony.
 9. Jeśli pokazuje Ci miesiąc to już przegapiłeś wypowiedzenie w okresie podstawowym. Teraz umowa przejdzie na czas nieokreślony.
 10. Tak, u mnie dokładnie tak samo.
 11. W ICOK kontakt z Cyfrowym Polsatem, napisz do nas, telewizja, numer karty dekodera, warunki umowy, okres podstawowy/wypowiedzenie umowy, nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie i tam piszesz wypowiedzenie.
×
×
 • Create New...