Jump to content

Detonics

Users
  • Content Count

    33
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Detonics

  • Rank
    Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

282 profile views
  1. 10 Kolejka Liga Mistrzów Faza Grupowa 2 Kolejka 27 - 28 października Lokomotiw Moskwa - Bayern Monachium 2 Szachtar Donieck - Inter Mediolan 2 Borussia Mönchengladbach - Real Madryt 2 Olympique Marsylia - Manchester City 2 Liverpool FC - FC Midtjylland 1 (4:0) P (Sadio Mane) Atalanta Bergamo - Ajax Amsterdam 1 FK Krasnodar - Chelsea Londyn 2 Başakşehir FK - Paris Saint-Germain FC 2 (1:3) Borussia Dortmund - Zienit Sankt Petersburg 1 Juventus Turyn - FC Barcelona X Ferencvárosi Budapeszt - Dynamo Kijów 1 Manchester United - R
  2. Dzięki, wobec tego zostaje Leicester (G1)
  3. 9 Kolejka Liga Mistrzów Faza Grupowa 1 Kolejka 20 - 21 października Dynamo Kijów - Juventus Turyn 1X Chelsea Londyn - Sevilla FC 1 Lazio Rzym -Borussia Dortmund 2 FC Barcelona - Ferencvárosi Budapeszt 1 (3:0) P (Messi) Paris Saint-Germain FC - Manchester United 1 FC Salzburg - Lokomotiw Moskwa 1 Real Madryt - Szachtar Donieck 1 Bayern Monachium - Atlético Madryt 1 (3:1) Inter Mediolan - Borussia Mönchengladbach 1 Manchester City (C1)- FC Porto 1 Olympiakós Pireus - Olympique Marsylia 1 Ajax Amsterdam - Liverpool FC (D1) 2
  4. 8 Kolejka Liga Mistrzów IV runda eliminacyjna Rewanże 29 - 30 września Dynamo Kijów - KAA Gent 1 Ferencvárosi Budapeszt - Molde FK 1 Omónia Lefkossías - Olympiakós Pireus 2 PAOK Saloniki - FK Krasnodar 1X FC Salzburg - Maccabi Tel Awiw 1 (2:0) FC Midtjylland - Slavia Praga 1 Liga Europy IV runda eliminacyjna Jeden mecz 1 października Ararat-Armenia Erewań - Crvena zvezda Belgrad 2 Royal Charleroi SC - Lech Poznań 2 Rosenborg BK - PSV Eindhoven 2 Slovan Liberec - APOEL Nikozja 1 Dinamo Zagrzeb - Flora Tallin 1 Hapoel
  5. 7 Kolejka Superpuchar Europy 2020 Budapeszt - 24 sierpnia Bayern Monachium - Sevilla FC 1X (3:0) Lewandowski, Gnabry
  6. 6 Kolejka Liga Mistrzów IV runda eliminacyjna Pierwsze mecz 22 - 23 września FK Krasnodar - PAOK Saloniki 1 Maccabi Tel Awiw - FC Salzburg 2 (1:3) Slavia Praga - FC Midtjylland 1 Olympiakós Pireus (A) - Omónia Lefkossías 1 KKA Gent - Dynamo Kijów 1 Molde FK - Ferencvárosi Budapeszt 1X Liga Europy III runda eliminacyjna Jeden mecz 23 - 24 września Apóllon FC - Lech Poznań X Kuopion Palloseura - Sūduva Marijampolė 1 NŠ Mura Murska Sobota - PSV Eindhoven 2 CSKA Sofia - B36 Tórshavn 1 Beşiktaş Stambuł - Rio Ave FC 1 Will
  7. 5 Kolejka Liga Mistrzów III runda eliminacyjna Jeden mecz 15 - 16 września Dynamo Kijów - AZ Alkmaar 1 Qarabağ Ağdam - Molde FK 1 PAOK Saloniki - Benfica Lizbona 2 KAA Gent - Rapid Wiedeń X Omónia Lefkossías - Crvena zvezda Belgrad (A) 2 Maccabi Tel Awiw - Dinamo Brześć 1 (Nick Blackman) Ferencvárosi Budapeszt - Dinamo Zagrzeb 2 FC Midtjylland - Young Boys Berno 1 Liga Europy II runda eliminacyjn
  8. 4 Kolejka Liga Mistrzów II runda eliminacyjna Jeden mecz 25 - 26 sierpnia PAOK Saloniki - Beşiktaş Stambuł 2 KF Tirana - Crvena zvezda Belgrad 2 AZ Alkmaar - Viktoria Pilzno 1 Qarabağ Ağdam - Sheriff Tiraspol 1 Sūduva Marijampolė - Maccabi Tel Awiw 2 NK Celje - Molde FK X Lokomotiva Zagrzeb - Rapid Wiedeń 2 Ludogorec Razgrad - FC Midtjylland 2 CFR Cluj - Dinamo Zagrzeb 1 Dinamo Brześć - FK Sarajevo X Legia
  9. 3 Kolejka Liga Mistrzów I runda eliminacyjna Jeden mecz 18 - 19 sierpnia Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan) - FK Sileks Kratovo (Macedonia Północna) 1 Molde FK (Norwegia) - Kuopion Palloseura (Finlandia) 1 Legia Warszawa - Linfield FC (Irlandia Północna) 1 (3:0) Dinamo Brześć (Białoruś) - FK Astana (Kazachstan) X Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - CS Fola Esch (Luksemburg) 1 Celtic Glasgow (Szkocja) - KR Reykjavík (Islandia) 1 P (Klimala) Crvena zvezda Belgrad (Serbia) - Europa FC (Gibraltar) 1 Ararat-Armenia Erewań (Armenia) - Omónia Lefkossías (Cypr) 1 Flo
  10. 22 Kolejka Liga Mistrzów Faza Pucharowa Jeden mecz 1/4 finału 12 - 15 sierpnia Atalanta Bergamo - Paris Saint-Germain FC 1X RB Lipsk - Atlético Madryt 1 FC Barcelona - Bayern Monachium 1 (2:0) Manchester City - Olympique Lyon 1 (3:0) P Liga Europy Faza Pucharowa Jeden mecz 1/4 finału 10 - 11 sierpnia Inter Mediolan - Bayer Leverkusen 1 Manchester United - FC Kopenhaga 1 (2:0) Martial Wolverhampton Wanderers - Sevilla FC 2 Szachtar Donieck - FC Basel 1
  11. 2 Kolejka Liga Mistrzów Runda wstępna Finał 11 sierpnia Drita Gnjilane (Kosowo) - Linfield FC (Irlandia Północna) 2 (1:3) Christy Manzinga
  12. https://www.sport.pl/pilka/7,65041,26115700,oficjalnie-uefa-podjela-decyzje-dotyczaca-zasad-kwalifikacji.html
  13. Jeeeessssssu, dobrze że te pokolenia żyją dopiero teraz, a nie 10> lat wcześniej. EPG mu nie działa kilka godzin i się świat zawalił, brak apek, toż to dramat większy niż wybuch IIWŚ.
  14. 17 Kolejka Liga Mistrzów Faza Grupowa 6 Kolejka 10-11 grudnia SSC Napoli - KRC Genk 1 FC Salzburg - Liverpool FC 2 (1:3) (Salah) Borussia Dortmund - Slavia Praga 1 Inter Mediolan - FC Barcelona 1X Olympique Lyon - RB Lipsk 2 Chelsea Londyn - Lille 1 (3:1) Ajax Amsterdam - València CF 1 Dinamo Zagrzeb - Manchester City 2 Paris Saint-Germain FC - Galatasaray Stambuł 1 Club Brugge KV - Real Madryt 2 Bayern Monachium - Tottenham Londyn 1 Bayer Leverkusen - Juventus Turyn 1X Liga Europy Faza Grupowa 6 Kolejka 12 gr
  15. 16 Kolejka Liga Mistrzów Faza Grupowa 5 Kolejka 26-27 listopada Lokomotiw Moskwa - Bayer Leverkusen 1 (2:0) Real Madryt - Paris Saint-Germain FC X2 Crvena zvezda Belgrad - Bayern Monachium 2 (Lewandowski) Manchester City - Szachtar Donieck 1 Atalanta Bergamo - Dinamo Zagrzeb 1 Juventus Turyn - Atlético Madryt 1 València CF - Chelsea Londyn 2 Liverpool FC - SSC Napoli 1 (3:1) FC Barcelona - Borussia Dortmund 1 Slavia Praga - Inter Mediolan 2 RB Lipsk -Benfica Lizbona 1 Lille - Ajax Amsterdam 2 Liga Europy Faza Grup
×
×
  • Create New...