Jump to content

Adam 64

Users
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About Adam 64

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest taka możliwość musisz wyłączyć jednostronnie sterowanie z poziomu telewizora a pozostawić sterowanie na dekoderze. Wtedy sterowanie układu przejmie pilot od dekodera.
 2. I jak ci idzie ? Ja mam antenę 105 konwerter unicable sygnał przy dużym zachmurzeniu wygląda tak: Jeśli po wymianie kabla nie polepszyło się i konwerter też oki proponował bym ci zmianę anteny na większą, albo tez możesz jeszcze wcześniej spróbować skręcić konwerter tak jak to proponował @Młody ustawić go nie w pionie na 6 np 5, 5:30 tak żeby mieć mocniejszy sygnał przy polaryzacji pionowej.
 3. Z tobą nie da się merytorycznie bo nie umiesz czytać wszystko to napisałem we wcześniejszych postach. I również podtrzymuję że catch up nie zmieści się w dekoderze Evobox pvr , kto będzie miał racje okaże się za jakiś czas.
 4. Przeczytaj sobie moje wcześniejsze posty bo nie chce mi się pisać jeszcze raz, ale znając życie i tak nie doczytasz i będziesz wiedział lepiej , więc powtórzę jeśli jesteś takim wybitnym informatykiem to zmieść ten catch up w tym dekoderze!!!!!! Wiesz lepiej, ale nie zdziw się jak ci szlak trafi zasilacz razem z dekoderem przy takim rozłączaniu zasilacza impulsowego od dekodera pod obciążeniem. !!!!!
 5. Dobrze Waść prawisz mnie nie jest potrzebny dekoder z nagrywarką tylko dostęp do wybranych przeze mnie nagrań dobrej jakości, ale nie przez 6 dni , niech sobie czekają gdzieś w chmurze dopóki ich nie wykasuję, ale Catch Up w teraźniejszej formie do niczego mi się nie przyda.
 6. W pełni się z tobą zgadzam, trzeba zrobić coś nowego dostosowanego do potrzeb wszystkich.
 7. To jeśli jesteś takim specjalistą za jakiego się podajesz to może zajmij modyfikacja flagowego odbiornika czekam na rezultat, dołącz do zespołu informatyków i do dzieła!!!!! A widzę że tobie nie potrzebne jest nagrywanie bo z niego nie korzystasz, tylko fukcja Catch UP, więc weź sobie obornik z catchapem bez nagrywania i oglądaj sobie wszystko na 6 dni do tyłu bo tyle te oborniki potrafią dalej już nie .
 8. A ja myślę że ty nie rozumiesz że odbiornik ma określoną przestrzeń pamięci w tym momencie ta przestrzeń jest wykorzystana w całości. Usunięcie z niego odtwarzania filmów z usb i innych mało istotnych funkcji nie załatwi sprawy. Inne oborniki nie obsługują nagrywania to może z niego zrezygnujmy bo przecież tamte mogą to dlaczego ten nie może !!!!! Jestem za odbiornikiem Polsatu z PVR i z Catch UPem , więc niech zbudują nowy od podstaw w wystarczającą ilością pamięci tak żeby wszystko się pomieściło i działo stabilnie . Mnie się wydaje że ty nie widziałeś co się działo z tym obornikiem po ostatniej większej aktualizacji, zresztą nie do końca jeszcze wszystkie funkcje nagrywania działają. Nie jest przeciw zmianą i nowoczesności ale z dużego fiata porscha nie zrobisz, nie można tego robić po łebkach. Co nam z obornika z wszystkimi funkcjami, które jednak nie będą działały
 9. To jednak są spore różnice w modelach dekoderów bo u mnie na dekoderze gaśnie wszystko po 5 sekundach a na zasilaczu po 30. A odnośnie prądów szczątkowych to się mylisz właśnie zazwyczaj takie prądy mogą zawiesić dekoder, nie mówimy o napięciach bo tego mogą się sięgać w takim przypadku nawet kilkaset volt. Ale dla mnie nie ma to żadnego znaczenia niech sobie każdy wyłącza tak jak chce ja daję dobrą radę a czy ktoś z niej skorzysta to jego sprawa. A tak swoja drogą rozłączanie zasilacza od obornika pod obciążeniem nie jest zbyt mądre jaka to robi Olaf, to jest zasilacz impulsowy i łatwo go w ten sposób skosić.
 10. Nie pogięło mnie dlatego że zasilacz jeszcze trzyma prąd szczątkowy i efektem nawet kilkunasto sekundowego wyłączenia może być to że nic to nie zmieni usterka jaką mieliśmy dalej tkwi Popatrz sobie na diodę na zasilaczu tak całkiem wyłączy się po 30 sekundach. No chyba że chcesz wiechnąć obornik to możesz wyłączać nawet na sekundę ale jaki to ma sens 5 razy wyłączać bo za pierwszym razem nic to nie dało!!!!! Już na ten temat pisałem ten obornik nie jest z gumy dokładanie do niego następnych funkcji skończy się katastrofą , Główny problem zaczął się po dodaniu polsatu go wtedy zaczęły się problemy z tym dekoderem. Dodanie Catch UPu pochłonie mnóstwo pamięci dekodera na pewno więcej niż polsat go, to gdzie ty to wszystko chcesz zmieścić może przyczepkę do niego dołożymy. Trzeba by było z czegoś zrezygnować, to czego chcesz nie mieć w tym dekoderze. w zamian za "ketchup" Też jestem za tym żeby wprowadzili Catch UPu bo byłby dużo większy wybór programów do oglądnięcia, czasem czegoś człowiek nie zauważy w ofercie. Tylko nie może to być koszem funkcjonalności tego dekodera, po wprowadzeniu polsatu go nie ma już możliwości oglądania na nim filmów z usb zostało niewiele formatów , które są obsługiwane , A funkcje nagrywania tez kuleją
 11. Reset wtyczkowy pomaga na 99% bolączek tego dekodera, czyli wyłączasz go z prądu na dwie trzy minuty a później załączasz i czekasz aż się epg załaduje
 12. Tak go zacząłem nazywać, bo gdzie się nie dotkniesz to zaczyna śmierdzieć . A propo na niektórych programach w dalszym ciągu nie zapamiętuje miejsca gdzie skończyłem odtwarzać nagranie Mnie się taka sytuacja pierwszy raz zdarzyła 05. lutego no i teraz powtórka w sobotę a ty dawno tak masz?
 13. No nie ma!!! Ale mnie się wydaje że to jest pikuś!!!! Ale ja mam znowu problem z tym "obornikiem" znów mi nie nie nagrał 3 pozycji cyklicznych z soboty tylko przerzucił do nagrywania w przyszła sobotę. I w moim przypadku to poważniejszy problem bo niestety nie ma powtórek tych programów. No nic przywróciłem domyślne ustawienia zobaczę czy to pomoże A tak swoja drogą to ten flagowy dekoder chyba za mocno był ulepszany po ostatniej aktualizacji ledwie go poskładali . Także dokładanie Catch UPu może skończyć się bigosem i nic sobie nie oglądniemy. A tak a propo aktualizacji oprogramowania od samego początku nie ma prędkości przewijania 8x do przodu, a to strasznie utrudnia przewijanie reklam przeważnie przewijam najpierw 16x do przody i rzadko kiedy trafiam w początek programu więc zabawa do tyłu, Jakby było 8X do przodu nie było by tego problemu. No a z odtwarzaniem filmów z USB w różnych formatach to już straciłem nadzieję A na początku była ta funkcja że parę formatów odtwarzało, dla mnie było by ideałem żeby nawet format flv odtwarzało , ale nie ma co marzyć jak nawet podstawowe formaty są nie odtwarzane.
 14. To jest na to prosty sposób nagrywasz całość a później puszczasz i wybierasz 45 z klawiatury na pilocie i nagranie zaczyna się od 45 minuty
 15. @kacprosz wydaje mi się że masz problem z instalacją antenową od konwertera do odbiornika evobox. Nie wiem jaki masz konwerter, bo jeśli twin to możesz zamienić odbiorniki między sobą żeby sprawdzić w ten sposób poprawność działania evoboxa. Czasami zdarza się że np fka na kablu jest poluzowana albo też konwerter może nie działać na jednym z odbiorników , także zamiana odbiorników może coś ci wyjaśnić,
×
×
 • Create New...