Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś będąc w punkcie Cyfrowego Polsatu dobierałem dekoder HD 2000 do głównego dekodera jakim jest Evobox pvr. No i była taka akcja, że wszedł do tego punktu gość tak w wieku ok. 60 lat i pod pachą przyniósł ze sobą dekoder w kartonie od NC + i konsultantowi oznajmił że skończyła mu się umowa i że chce dekoder zwrócić. Ten konsultant w sklepie odpowiedział : panie, to nie ten punkt. NC+ jest po drugiej stronie ulicy  :-)

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na BBC World mam ok. 84/56. Rzekomo słaby TVN HD w tej chwili 89/52.

Mam po raz n-ty problem z EPG CP, rano był do 11 kwietnia, a teraz kończy się w nocy z 9 na 10.04 na wszystkim. Aplikacje CP działają bezproblemowo.

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Radzio1708

Ty musisz coś źle robić, to praktycznie niemożliwe, aby coś się nagrało musi ci się podświetlić na czerwono a jeśli zaplanowane to przy pozycji musi być czerwony symbol zegara(pokazuje chyba 8-ą ;) )

Ps. może to wina że jakiś lipny pilot używasz- spróbuj oryginalnego od dekodera.

Jeśli podświetla na czerwono i brak nagrania to po świętach wymiana na sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Radzio1708 - Najprawdopodobniej dysk w dekoderze zaszwankował. Mój Evobox wytrzymał dwa miesiące (chyba nawet nie całe) i nie mogłem nagrywać, a dekoder wskazywał 0% wolnego miejsca, mimo braku jakichkolwiek nagrań. Przed tym dekoder przestawał reagować na pilota i po kilku chwilach resetował się sam z siebie do ustawień fabrycznych. Wymiana na nowy egzemplarz wyeliminowała problem, ale niesmak przy pierwszym wrażeniu pozostał. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat ze wcześniejszych postów: W celu zmiany kolejności kanałów na liście ulubionej należy wybrać niebieski przycisk (Ulubione) na pilocie od dekodera. Następnie - nazwa listy do edycji i zatwierdź. Używając przycisku Opcje oraz strzałek kierunkowych wejdź w Akcje -> Kolejność. Kolejno wybierając dany kanał przesuń go w miejsce docelowe i kliknij Potwierdź. Na miniaturze będą widniały strzałki informujące, w którą stronę można przesunąć program. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 2.03.2020 o 01:34, JacentyM napisał:

Ten dekoder to jeden bubel !!! Działa jak chce - przy odtwarzaniu nagranych programów funkcja " wznów" raz jest a raz jej nie ma , ch... wie od czego to zależy ??

 

Ja znalazłem taką radę na tę przypadłość: otóż nie wyłączam przyciskiem STOP, tylko wciskam PAUZĘ a następnie przycisk PVR i zapamiętuje moment odtwarzania. Przetestowałem to i za każdym razem mam opcję WZNÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem, podczas oglądania Eurosport 1, wyskoczył komunikat "Nieobsługiwany format video" po czym nastąpiła ciemność, przełączyłem na Eurosport 2, było to samo. Restart wtyczkowy, nie pomogło. Gdzieś wyczytałem, żeby mu odłączyć internet - nie pomogło.

Dziś te kanały już były dormalnie ale po uruchomieniu dekodera wyskakuje plansza z ulubionymi, propozycjami, VOD itd., zdjęcie poniżej. Muszę kliknąć strzałkę wstecz żeby z tego wyjść. Po ponownym uruchomieniu to samo. Jak wyłączyć to dziadostwo? Chcę, żeby po uruchomieniu było tak jak kiedyś czyli ostatni oglądany kanał.

 

v4ir6s8.jpg

Edytowane przez sebap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...