Jump to content

miras00001

Users
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About miras00001

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

276 profile views
 1. Udało się dodzwonić. Umowa przedłużona na tych samych warunkach. Doszły darmowe miesiące 6/24.
 2. Wypowiedzenie złożone przez ICOK, potwierdzenie już też dostałem. Próbuję się dodzwonić do DUK (piątek, godz. 15.00) ale włącza się automat z informacją o godzinach pracy infolinii i następuje rozłączenie. Ktoś próbował może ostatnio do nich dzwonić?
 3. Ktoś już może dostał jakąś ofertę z DUK po złożeniu wypowiedzenia?
 4. Trzeba zaznaczyć "wyłączone" i wcisnąć ok.
 5. Czy istnieje możliwość wyłączenia komentarza na kanałach Polsat sport premium? Płacimy za to dodatkowe pieniądze i taka opcja powinna według mnie być w standardzie. Aktualnie oglądam Copa America Urugwaj - Ekwador i tego komentarza nie da się słuchać. Wiem, że późna pora i takie tam ale k...a bez przesady.
 6. Jeśli w projektorze masz audio out to podłącz odwrotnie niż na poprzedniej grafice - tv z soundbarem optycznym, a projektor AUX]. Jeśli zamierzasz oglądać z dekodera na projektorze to pozostaje przekładać kabel HDMI lub kupić splitter HDMI ( np. https://hollex.pl/rozdzielacz-hdmi-1x2-4kx2k-p-791.html ) W zależności od budżetu splitterów jest mnóstwo, nawet możesz sterować pilotem na które wyjście na być kierowany sygnał. Spojrzałem teraz na twój projektor. Najprościej kup taki kabel i sprawę z audio masz rozwiązaną.
 7. Podłącz tak jak masz w instrukcji. Czyli AUX soundbar do tv, optycznym projektor do soundbara, dekoder do tv przez HDMI
 8. Opłata za multiroom zostanie raczej taka sama. Po złożeniu wypowiedzenia, skontaktuję się z tobą DUK, i wtedy przy zawieraniu nowej umowy, zgłaszasz chęć wymiany dekoderów. Kurier dostarcza nową umowę wraz z dekoderami, a stare zabiera.
 9. 1. Możesz już wymienić dekodery, ale z pvr Evobox działają tylko evoboxy lite w multiroomie bez przekładania kart.2. Ja za taki pakiet jak ty płacę 130 zł ale w tym jest PSP, a VOD po 6 miesiącach płatne +10 zł z możliwością rezygnacji. Umowa 24/6. 3. Ja na twoim miejscu wysłałbym jak najszybciej wypowiedzenie.
 10. Tak też myślałem. Nie wszyscy konsultanci mają pojęcie co do czego [emoji3]
 11. Właśnie jestem po rozmowie z infolinią cp. Z tego co się dowiedziałem do bezkartowego multiroomu (do dekodera Evoboxa PVR) można, oprócz Evo lite, dobrać też Evoboxa HD. Czy jest możliwa taka konfiguracja? Bo konsultantka nie wydawała się za bardzo zorientowana.
 12. Logitech Harmony 650. Pozostałe piloty tak schowane, że zapomniałem gdzie są [emoji3]
 13. Ja kupiłem pilot uniwersalny Logitech Harmony. Jest trochę zabawy z ustawieniem, ale za to potem jednym przyciskiem włączasz wszystko co potrzebne do obejrzenia tv.
 14. Posiadam evoboxa pvr oraz Multiroom w konfiguracji 2xhd5500s oraz 1x hd6000. Niedługo planuję wysłać wypowiedzenie, w związku z tym pytanie. Czy Multiroom może działać w dwóch systemach autoryzacji tzn. wymieniam na 2x evoboxa lite dekodery hd5500 i hd6000, jeden zostawiam hd5500 (i oczywiście główny Evo pvr), dekodery lite dostaną wtedy uprawnienia po sieci? Dekodery lite mam na piętrze więc odpadało by latanie z kartami. Do autoryzacji przez przekładanie kart miałbym wtedy tylko hd5500. Możliwa jest taka konfiguracja?
×
×
 • Create New...