Jump to content

miras00001

Users
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About miras00001

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

348 profile views
 1. Udało się dodzwonić. Umowa przedłużona na tych samych warunkach. Doszły darmowe miesiące 6/24.
 2. Wypowiedzenie złożone przez ICOK, potwierdzenie już też dostałem. Próbuję się dodzwonić do DUK (piątek, godz. 15.00) ale włącza się automat z informacją o godzinach pracy infolinii i następuje rozłączenie. Ktoś próbował może ostatnio do nich dzwonić?
 3. Ktoś już może dostał jakąś ofertę z DUK po złożeniu wypowiedzenia?
 4. Trzeba zaznaczyć "wyłączone" i wcisnąć ok.
 5. Czy istnieje możliwość wyłączenia komentarza na kanałach Polsat sport premium? Płacimy za to dodatkowe pieniądze i taka opcja powinna według mnie być w standardzie. Aktualnie oglądam Copa America Urugwaj - Ekwador i tego komentarza nie da się słuchać. Wiem, że późna pora i takie tam ale k...a bez przesady.
 6. Jeśli w projektorze masz audio out to podłącz odwrotnie niż na poprzedniej grafice - tv z soundbarem optycznym, a projektor AUX]. Jeśli zamierzasz oglądać z dekodera na projektorze to pozostaje przekładać kabel HDMI lub kupić splitter HDMI ( np. https://hollex.pl/rozdzielacz-hdmi-1x2-4kx2k-p-791.html ) W zależności od budżetu splitterów jest mnóstwo, nawet możesz sterować pilotem na które wyjście na być kierowany sygnał. Spojrzałem teraz na twój projektor. Najprościej kup taki kabel i sprawę z audio masz rozwiązaną.
 7. Podłącz tak jak masz w instrukcji. Czyli AUX soundbar do tv, optycznym projektor do soundbara, dekoder do tv przez HDMI
 8. Od 17 września nowy dekoder EVOBOX HD w ofercie CP https://www.cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6637
×
×
 • Create New...