Jump to content

marchelmza

Users
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Dobra

About marchelmza

 • Rank
  Niedoświadczony
 • Birthday 01/30/1976

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

311 profile views
 1. Z przyzwyczajenia po starcie wale "OK" i nie widze mozaiki.
 2. Teraz wpakowali ankietę. Kolejne klikanie. Oj, Polsat, chyba będę zmuszony odłączyć od internetu tę puszkę.
 3. Ja nie korzystam z usług internetowych choć dekoder jest spięty z netem. To wciskają mi również to okno promocyjne na siłę. Pisałem wielokrotnie oni mają to gdzieś więc jak się skończy umowa to się wypisuje z tej platformy. Powinno się uszanować wolność wyboru.
 4. Nie odpowiada mi taka polityka średniowiecza. Wciskanie na siłę podczas trwania umowy. Brałem sprzęt na umowę. Soft wypuszczają coraz to gorszy. Teraz jeszcze reklamy na starcie.
 5. Polsat rzuca kłody pod nogi. Wprowadza przymus użytkownikom. Zakłada kajdany jak w średniowieczu.
 6. Ja też pisałem gdzie się dało, na fejsie, na ICOK. Albo zbywają albo piszą, że się nie da. Ja nie odpuszczam...
 7. Okno startowe nadal widnieje i już [beep]y z tym dostaje
 8. No dobra na moto pośmigałem zaraz sprawdzę co teraz się dzieje Kanały przełącza wolno po res wtyczkowym. Okna brak
 9. Proszę o dodanie do softu możliwości wyboru włącz/wyłącz okna startowego w evobox pvr które ostatnio dodaliście po cichu w sofcie 3.3.1 Odpowiedz Szanowna Pani Dziękujemy za przesłaną wiadomość. Uprzejmie informujemy, że wyjście z aplikacji dostępne jest za pomocą przycisku Wstecz lub Wyjdź, Ustawienia, PVR, Menu, P+/P-, EPG oraz OK na kafelku z live. W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy prosimy nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyśpieszy analizę zgłoszenia. Pisać do nich atakować !!! Moja odpowiedź: To nie jest odpowiedź. Żądam zmiany. Nie odpuszczę. Lubię Polsat ale ...... Nic na siłę.... W ten sposób się nie postępuje.... Natychmiastowa odpowiedz z dzis : Szanowna Pani Uprzejmie informujemy, że możliwość wyłączenia panelu została wskazana w toku bieżącej korespondencji, obecnie nie posiadamy informacji czy wspomniana przez Panią zmiana będzie w przyszłości dokonana. To tyle na dziś czas wyskoczyć na moto....
 10. Pewnie też są olewani jak my. Są w tej machinie szarakami
 11. No to czekamy co CP ma w tym temacie do powiedzenia a jak nic to tez odlacze wifi i tyle. Support458 jakoś się nie odzywa a przydało by się jakieś wyjaśnienie bo mnie też takie coś wku...... Jak narzuca się coś bez uprzedzenia.
 12. To nie reklama z polsatu to była z HGTV w podgladzie. U mnie sprawdzalem nie ma reklam ale z tymi podgladami na starcie to przegięcie jeśli niema woli wyboru.....
 13. Ja mam ten pvr od początku i nie mogę nażekać
 14. Dziś nie było przed chwilą jak sprawdziłem a teraz jest ale pokazuje sat2 o co tu kaman ..... jest
 15. Mam pytanie. Bbc world news. Czasem jest a w wiekszości mam tak jak na foto. Evobox pvr. Zez na astre. Dlaczego tak się dzieje ?
×
×
 • Create New...