Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nc+go działa coraz gorzej. Właśnie próbowałem oglądać najnowszy odcinek The Walkind Dead na FOX - jakość jak z VHS 20 lat temu. Jakby tego było mało - pod koniec odcinka zawieszenie i wyrzuca mnie z konta - moja sesja wygasła O,o dzięki temu nie dokończyłem odcinka i mocniej zacząłem się zastanawiać nad sensem przedłużenia kończącej się niedługo umowy. Amatorka po prostu, żal.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, TimesSquare napisał:

Jak ogólnie sprawuje się aplikacja nc+go podczas meczów Ligi Mistrzów? Zacina, zamula, są jakieś problemy?

Kolego ja tylko mogę ci napisać, że w NC+GO zmiejszyli jakość kanałów PSP na 720p.

Być może to poprawiło działanie , ale jesli chodzi i mnie wybieram Iple już nawet nie chodzi o 4K, ale tam masz jakość 1080p.

PC+ musiało zejść na ziemię , bo serwery nie wyrabiały.

Ogólnie NC+GO zmniejszyło bitrate, kiedyś był Canal+ Sport w 1080 a teraz 720.

Tak na marginesie PC+ serwuje max jakość 720p/2441 kbps gdzie Vectra Online jakość 720p/3800 kbps oraz 1080p/8000 kbps.

Różnica jest widoczna gołym okiem. Ciekawe jak ten cały MyCanal będzie się prezentował?

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@martusia83

Spróbuj  na innej przeglądarce.

 

@kingofsouth i inni użytkownicy mobilnej apki. Czy możecie sprawdzić u siebie jak na tablecie idzie odtwarzanie tv na życzenie C+ VOD i inne w rozdzielczośći 450p?  U mnie co chwilę klatka stop. Fonia normalnie.  Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ircios napisał:

 

@kingofsouth i inni użytkownicy mobilnej apki. Czy możecie sprawdzić u siebie jak na tablecie idzie odtwarzanie tv na życzenie C+ VOD i inne w rozdzielczośći 450p?  U mnie co chwilę klatka stop. Fonia normalnie.  Dzięki 

Potwierdzam ale tylko na tej rozdzielczości 450p.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aplikacje NC+Go nie działa na telefonie, nic+go nie działa na komputerze na żadnej przeglądarce. Win10 aktualny, wszystko inne działa bez zarzutu tylko nc+go. Na chromie i operze nie ma nawet ekranu stacji po uruchomieniu, na Firefox w kółko kręci się bufor. Internet swiatlowo 500mb więc tu nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...