Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Głupie pytanie nowego w platformie z plusem.

Mam pakiet Extra+. Chcę się upewnić czy dobrze rozumiem ofertę związaną z nc+GO. Ile godzin mam w ramach abonamentu bez dopłat - 3 czy 100? I czy jeśli przekroczę darmowe godziny to stream się zatrzyma czy będzie kontynuowany, a mi zostanie z automatu doliczona opłata do abonamentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie: czy nadal tak jest, że korzystając z nc+ go na komputerze/tablecie z Windows, każde logowanie do nc+ Go traktowane jest jako aktywacja nowego urządzenia? Chodzi mi o korzystanie na komputerze, ale żeby za każdym razem system nie traktował to jako zamiana urządzenia, no jak wiadomo w miesiącu jest tylko jedna zamiana. Czy wystarczy tylko w przeglądarce zapisać hasło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie: czy nadal tak jest, że korzystając z nc+ go na komputerze/tablecie z Windows, każde logowanie do nc+ Go traktowane jest jako aktywacja nowego urządzenia? Chodzi mi o korzystanie na komputerze, ale żeby za każdym razem system nie traktował to jako zamiana urządzenia, no jak wiadomo w miesiącu jest tylko jedna zamiana. Czy wystarczy tylko w przeglądarce zapisać hasło?
Nigdy tak nie było przy normalnych ustawieniach przeglądarki. Chyba, że masz włączone czyszczenie danych przeglądarki po każdym jej wyłączeniu - wtedy po każdym logowaniu jest traktowana jako nowe urządzenie.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliło mnie z nc+ go na tablecie. Wyskoczył komunikat "Jesteś już zalogowany na 2 urządzeniach. Wyloguj się z jednego z nich aby zalogować się na obecnym" 

Tyle, że 2 urządzenia to właśnie to z którego mnie wywaliło, a drugie to drugi tablet. Na drugim tablecie działało. Wylogowałem się i już nie mogę sie zalogować.  Nawet żaden komunikat się nie pokazuje. Reasumujac..mam brak dostepu na 2 tabletach. Jak tam sytuacja u was?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...