Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.04.2020 o 15:59, grzechu1991 napisał:

Cały czas max. jest 576p.

Ja też sprawdziłem wszystkie kanały jaka jest jakość i masz racje wszystkie nadają maksymalnie w 576p i wygląda to bardzo słabo jakość obrazu.

Tylko nikt się tym nie interesuje i sobie robią co chcą i oczywiście nic z abonamentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stanley840 napisał:

Ja też sprawdziłem wszystkie kanały jaka jest jakość i masz racje wszystkie nadają maksymalnie w 576p i wygląda to bardzo słabo jakość obrazu.

Tylko nikt się tym nie interesuje i sobie robią co chcą i oczywiście nic z abonamentów.

Wlasnie przedchwila zainstalowalem pierwszy raz dodatek nc+ go na kodi na moim fire tv sticku i probuje rozkminic dlaczego idzie max h264 1024x576, 999600 bps cos takiego mi pisze....Znaczy sie rozumiem u mnie wszystko ok tylko ze strony nc+ tak zrobili ? czy to ze wzgledu na pandemie o obnizeje obciazen lacz internetowych ? bo gdzies takie cos slyszalem ze maja platformy robic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tak "stopniowo" obniżają jakość od kilku miesięcy. Najpierw jakoś w zeszłym roku zniknęło 1080, teraz nawet 720...

Pewnie to, że Kodi zaczęło to obslugiwać ma w tym jakąs zasługę też ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, tektyw85 napisał:

W związku z korona wirusem obniżyli jakość od 25 marca.Dostosowali się do wytycznych komisarza Unii .

 

Szkoda , że nam nie zmniejszyli abo za brak sportu na żywo. Dobrze , że mam w Vectrze Online jakość 1080p , bo NC+GO nie idzie oglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prostej przyczyny - klient wykupuje dostęp do kanału a nie to co na nim leci. Dokładnie te same tłumaczenie co przy utracie dostępu na Canal+ choćby do LM.

 

Skąd wiesz że nie zapłaci? To że francuski oddział się sądzić będzie w tej sprawie nie znaczy że ITI zrobi podobny myk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest do końca prawda, bo UPC już się przejechało na tym, że probowało gwarantować tylko tematykę (np. 5 kanałów sportowych w ofercie), a nie dane kanały.

Tutaj może obowiązywać podobny tok myślenia - C+ Sport, Eleven, PSP były reklamowane jako kanały ze sportem na żywo, a nie ESPN Classic.

 

Co innego utrata LM, a co innego brak transmisji z czegokolwiek.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2020 o 16:59, grzechu1991 napisał:

Cały czas max. jest 576p.

 

18 godzin temu, bugmenot napisał:

Oni tak "stopniowo" obniżają jakość od kilku miesięcy. Najpierw jakoś w zeszłym roku zniknęło 1080, teraz nawet 720...

A VOD jest w 720p i niżej. 

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kabareciarze z NC+ mają zamiar wreszcie skończyć z kabaretem związanym z przycięciem i tak żałosnej jakości nc+GO, czy nadal będziemy tkwić przy żenującej 576p/977kbps? Futbol wraca, robi się ciepło, ludzie będą spędzać weekendy poza domem, więc chcieliby co nieco obejrzeć online.

Edytowane przez śmiechu warte
  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...