Jump to content

radzion19

Users
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralna

About radzion19

 • Rank
  Czasami wpadam

Equipment

 • Pay TV Operator
  NCPLUS, Inea

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kurcze pierwszy raz muszę pochwalić hiway obraz eleven 4k na F1 żyleta. Oby tak dalej.
 2. W cyfrze zawsze było kilku producentów tych samych dekoderów np. mediasaty.
 3. Nie wiem jak to jest w praktyce, ale gdy pytałem o rodzaj przelewu to powiedzieli mi że mogę przelać ze swojego konta byle było w innym banku. Może ktoś napisać czy przelewał ze swojego konta w innym banku.
 4. Gdzie wyczytałeś że wpłata musi być z konta o innym nazwisku, w regulaminie piszą tylko że musi być wpływ na konto. W punkcie 6 podpunkt 2 mówi że klient musi zapewnić wpływ na konto, nic nie ma o tym z jakiego konta ma być wpływ. Jak dzwoniłem to pytałem z kąd ma być przelew, to powiedzieli mi że mogę ze swojego konta w innym banku, tylko musi być przelew, a nie np. wpłata w wpłatomacie.
 5. Mogę też potwierdzić że nie potrzeba zaproszenia. Konto zakładałem przez telefon. A z dekoderem to ncplus twierdzi że dla nowych, a w CA narazie nic nie wiedzą o tej promocji, zobaczymy za parę dni czy się wyjaśni co z tą promocją.
 6. Muszę w takim razie jeszcze jutro zadzwonić, niestety u mnie jest tylko jakaś filia CA w której się tym nie zajmują, a najbliższą placówkę mam 40 km ode mnie, dlatego zdecydowałem się założyć konto przez telefon, jutro ma być kurier z umową. Dzwoniłem i okazało się że nie jest wprowadzony numer konta do wpłat ncplus, jutro dadzą mi znać czy da się dopisać, jeśli nie to nie odbiorę umowy od kuriera i trzeba będzie zrobić nową. A z tą promocją dodatkową na dekoder 4k to dzwoniłem do ncplus i mówią że tylko dla nowych abo, i jeszcze wyszła sprawa z tym kontem że niby można je założyć po kontakcie kogoś z ncplus kto się tym zajmuje inaczej nie można skorzystać z tej promocji, tak mnie zakręcili że chyba dam sobie z tym spokój. Ok chyba wszystko przeszło dzwoniła kobieta że dopisała numer rachunku w ncplus, i mogę podpisać umowę.
 7. Babka przez telefon powiedziała że nie muszę teraz podawać tego numeru, wystarczy że po otwarciu konta będę opłacał ncplus z tego konta, a jak pytałem o kod polecenia to powiedziała tylko że mogę go sobie wygenerować po założeniu konta. A co daje podanie takiego kodu od osoby polecającej.
 8. Witam, skorzystałem z promocji CA zakładam konto przez telefon, i mam pytanie, czy musieliście odrazu podawać numer konda do opłat za ncplus czy dopiero po podpisaniu umowy z bankiem.
×
×
 • Create New...