Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, ircios napisał:

Nie wszystkie. Już miałem kilka razy przypadek, że leciał ciekawy film. Machnąłem ręką, bo potem zobaczę sobie w nc+ go. A tu zonk.

 

Dokładnie, miałem tak samo i myślałem że mnie krew zaleje. Nie wiedzieć czemu dają czasami ostro ciała jeśli chodzi o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz brak w Player wczorajszej premiery z C+ "Wymazać siebie". Jak szybko pojawiają się nowości w Canal+ VOD? Jeżeli na drugi dzień nie ma, to już nie będzie. W wersji live z kanału można obejrzeć, ale wtedy dostępne tylko 24h po emisji i brak możliwości oglądania z napisami bez lektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2019 o 11:26, swordfish napisał:

Teraz brak w Player wczorajszej premiery z C+ "Wymazać siebie". Jak szybko pojawiają się nowości w Canal+ VOD? Jeżeli na drugi dzień nie ma, to już nie będzie. W wersji live z kanału można obejrzeć, ale wtedy dostępne tylko 24h po emisji i brak możliwości oglądania z napisami bez lektora.

 

https://ncplusgo.pl/Collection/Asset?codename=wymazac-siebie-11

 

Dostępny do: 2020-12-21 23:59

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy możecie dzisiaj oglądać kanały na żywo w nc+ Go? U mnie pojawia się info: "Wystąpił błąd odtwarzania #3117" oraz #3119

Problem występuje tylko na kompie/laptopie. Apka na telefonie uruchamia kanały normalnie.

 

Z filmami z VOD również ten sam problem.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
30 minut temu, XMAREKK30 napisał:

Ja oglądałem w pracy na telefonie S9+ i wszystko było ok 

 

28 minut temu, kingofsouth napisał:

Tak. Oglądałem na S10+, S10, laptopie.

 

 

 

na żywo też włączyłem na chwilę, ale teraz jest dostępne w nc+ go i nie daje się odtworzyć ani na kompie ani na iphonie 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkoro znajomych, włącznie za mną, od kilku dni mamy problemy z apką nc go. 
Live działa bez zarzutu, natomiast kolekcje VOD - np. Fox play - „tną” strasznie.

Raczej wina po stronie PC+, a konkretnie ich serwerów. Oczywiście różne konfiguracje sprzętowe, OS-y, etc.

Zgłoszone do techników. Zobaczymy z jakim skutkiem. 
 

Edit: Szybko ogarnęli sprawę. Wszystko już działa jak należy. 

Edytowane przez gebi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...