Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Arkon napisał:

Vectra powinna się postarać o Polsat Sport Premium, a nie jakiś Viaplay, który mogę mieć wszędzie. Na dekoder smart jest mnóstwo narzekań.

 

Napewno dodali by PSP skoro nawet Polsatu Sport News HD, czy Polsat Rodzina HD nie chcą dodać (nie mówiąc o innych obiecanych kanałach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arkon napisał:

Vectra powinna się postarać o Polsat Sport Premium, a nie jakiś Viaplay, który mogę mieć wszędzie. Na dekoder smart jest mnóstwo narzekań.

PSP możesz mieć dokładnie tak samo wszędzie jak Viaplay. Jedno i drugie dostępne w streamingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay będzie dostępny u większości operatorów, kwestia czasu. z PSPremium niekoniecznie. 
@Arkon PSP możesz tez dokupić z innych źródeł, ale już nie w tak komfortowej cenie, jakbyś miał u własnego operatora.

Edytowane przez d107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 miesięcy do końca umowy i dziś telefon z Vectry (już drugi w ciągu ostatnich kilku miesięcy) z ofertą zwiększenia prędkości internetu z 150 MB na 450 MB z wymianą sprzętu i bez wpływu na długość umowy, dopłata 15 zł do abonamentu. Warto brać czy zostawić jak jest i liczyć, że na koniec umowy uda się zdobyć coś w DUK? Konsultant twierdzi, że standardowo upgrade ze 150 MB na 450 MB kosztuje 30 zł. Aktualnie płacę 82 zł za Platynę PVR SNO 150 MB. Byłoby 97 zł za Platynę PVR SNO 450 MB plus negocjacje za 10 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Arkon napisał:

Vectra powinna się postarać o Polsat Sport Premium, a nie jakiś Viaplay, który mogę mieć wszędzie. Na dekoder smart jest mnóstwo narzekań.

Zakładam, że na tym będzie polegać "współpraca", czyli każdy kto będzie chciał mieć Viaplay, to będą wciskać dekoder smart, a na nim będzie apka. Znam osoby, które po tygodniu testowania oddawały dekoder smart, po prostu takiego badziewia mało kto się spodziewał. Xiaomi mi box przy tym, to cudo techniki.

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kingofsouth napisał:

Dostałeś Eurosport 4K na IO (oraz dodatkowe kanały Eurosportu)

Ja nawet nie dostałem możliwości ich kupienia w PC+.

Wystarczy wykupić Eurosport Player i oglądasz wszystko kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wiem, wiem, to nie to samo co telewizja linearna, ale dla chcącego nic trudnego😁.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, picassopawel napisał:

Wystarczy wykupić Eurosport Player i oglądasz wszystko kiedy chcesz i gdzie chcesz.......Wiem, wiem ale dla chcącego nic trudnego😁.

 

Spokojnie już w Online Vectra mam dodatkowe Eurosporty :mrgreen::rofl:

Wiem , wiem dla chcącego nic trudnego :shock:👍

 

1.jpg

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...