Jump to content

bLaYd

Users
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About bLaYd

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja rok temu na Vectra Online zamówiłem za 69,90 złoty PVR + SNO + 100 MB. Za rok, jak się skończy umowa planuję podbić do platyny możliwie najtaniej jak się uda. Teraz na moim osiedlu oddają kolejny nowy blok i z ciekawości sprawdziłem ofertę, i jest znacznie drożej. Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 2. Platyna + 150 MB za 110 zł dla nowych klientów, to raczej słaba oferta... Jedyna oferta w paczce na Vectra Online dla nowego bloku w mojej lokalizacji. Brak konkurencji i ceny szybują. Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 3. W kwietniu odkodowane: - Eurosport 1 - ID - FOX - AXN - AXN Black - 13 Ulica - BBC Lifestyle - BBC Brit - 13 Ulica Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 4. Od dziś do końca lutego odkodowane kanały Domo+ i Kuchnia+.
 5. Dzięki. HBO już aktywowane za free.
 6. Jak aktywować te gratisowe pakiety, np. HBO? Zadzwonić na infolinię sprzedażową? Skąd w ogóle informacja o możliwości aktywacji darmowego pakietu? Na stronie Vectry brak jakichkolwiek informacji o promocji.
 7. Zgłosiłem już przez infolinię. Pani konsultanta powiedziała, że mają informację, że przesyłka z dekoderem i umową nie została przeze mnie jeszcze odebrana ani opłacona, co jest nieprawdą, ponieważ nowy dekoder już mam i działa. Pani konsultantka przyjęła zgłoszenie i mam czekać 30 dni na odpowiedź... Dziwna sprawa.
 8. OK, dziękuję bardzo. Dziś rozpoczął się kolejny cykl rozliczeniowy. Teoretycznie nową umową obowiązuje już od trzech dni (od 20.11), a pobrano mi abonament ze starej umowy, pomimo że zgodnie z nową umową pierwszy miesiąc miał być bez opłat. Umową w ICOK wciąż niezaktualizowana. Co z tym zrobić?
 9. Czyli nie powinni mi pobrać jutro opłaty (ze starej umowy), skoro teoretycznie obowiązuje już nowa umowa?
 10. Aneks do umowy (wraz z wymianą dekodera) podpisane 20.11. (wtorek). Do dziś 22.11. (czwartek) w ICOK brak aktualizacji umowy, wciąż widnieje stara umowa. Jak długo może trwać aktualizacja umowy w ICOK? Jutro 23.11. mija mi okres rozliczeniowy i obawiam się, że jeśli umowa w ICOK nie zostanie zaktualizowana, to pobiorą mi abonament, a według nowej umowy (aneks) powinienem mieć bezpłatny pierwszy miesiąc.
 11. Obecna umowa 15/3. Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD (za 59,99 zł) + elastycznie HBO HD & HBO GO (za 30 zł), łącznie 89,99 zł Dekoder PVR HD 7000 Koniec umowy 23 marca 2018, zostało zatem 5 pełnych okresów rozliczeniowych do końca. Chciałbym wysłać wypowiedzenie i wymienić dekoder na Evoboxa (chyba najlepszy w chwili obecnej?). Teraz pytania: 1) jaką umowę mogę dostać (15/1, 24/4)? 2) czy mogę coś ugrać z ceną? Bo nie zamierzam zmieniać pakietu, chcę zostawić tak jak jest. 3) jak wygląda proces wymiany dekodera? Czy może to zrobić ktoś w moim imieniu (upoważnienie), gdyż obecnie nie ma mnie w kraju. Wszystko odbywa się pocztą/kurierem, czy w APSie?
×
×
 • Create New...