Jump to content

bLaYd

Users
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About bLaYd

 • Rank
  Niedoświadczony
 • Birthday 10/01/1990

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Grójec

Equipment

 • Pay TV Operator
  Vectra
 • Package
  Platynowy + SNO + PVR + Internet 150 Mb/s za 81,88 zł/m-c

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trzeba było działać w kwietniu, wtedy mogłeś wynegocjać bezpłatny upgrade do 150 i zlojalizować się na 24 miesiące ze swoją ceną. Było w tym temacie wspomniane parę(naście) stron wcześniej, że Vectra podnosi cenę Internetu po przejściu umowy na czas nieokreślony.
 2. Na Internecie mi nie zależało. To była propozycja DUK. Skoro bez zmiany ceny, to się zgodziłem. Wiem, że różnica żadna. Co do 50% rabatu, parę postów wyżej pisałeś, że to tylko dla nowych, więc nie drążyłem tematu. Za dwa lata pomyślimy co dalej.
 3. Skontaktowałem się z DUK dwa dni po złożeniu wypowiedzenia. Otrzymałem następującą propozycję: z: Złoty + PVR + SNO + 100 Mb/s za 69,90 zł na: Platyna + PVR + SNO + 150 Mb/s za 81,88 zł Myślę, że to chyba dobra oferta, tym bardziej że zmieniły się trzy warunki umowy: - upgrade neta ze 100 Mb/s na 150 Mb/s bez dodatkowych opłat (zostaje cena 20 zł/m-c) - SNO obniżono mi z 10 zł na 6,99 zł/m-c - jedynie upgrade ze złotego do platyny jest w regularnej cenie 14,99 zł do abonamentu (z 4,90 zł/m-c na 19,89 zł). - umowa wchodzi od dziś, tj. anulowano mi de facto dwa miesiące umowy
 4. Vectra wszędzie reklamuje się obniżką 50% za pierwsze cztery miesiące. Czy przy przedłużeniu można dostać taką opcję, czy to tylko dla nowych?
 5. Kontaktowałem się z DUK. Konsultantka przedstawiła tą samą wersję co BOK, tj. upgrade do platyny jedynie za dopłatą 14,90 zł. Trochę słabo, bo to jest standardowa oferta, z której mogę skorzystać w dowolnej chwili, nie czekając na koniec umowy. Czyli z obecnego Złoty PVR + SNO + 100 Mb za 69,90 byłoby Platyna PVR + SNO + 100 Mb za 84,90 zł lub ewentualnie wyłączenie SNO (obniżka 10 zł), czyli byłoby Platyna PVR + 100 Mb za 74,90 zł. Co sądzicie? Umówiłem się na kontakt za trzy dni. To była oferta bez wypowiedzenia. Przed chwilą wysłałem wypowiedzenie mailem. Myślicie, że uda się ugrać coś lepszego? Chciałbym Platyna PVR + SNO + 100 Mb (lub 150 Mb) w cenie 70 - 75 zł max. Jakoś z Cyfrowym Polsatem mi się lepiej negocjuje...
 6. Czy po złożeniu wypowiedzenia jest możliwość jego ewentualnego cofnięcia? Pytam, bo na chwilę obecną uzyskuję informacje, że mogę przedłużyć umowę jedynie na obecnych warunkach (Złoty PVR + 100 Mb za 69.90 zł), a chciałbym upgrade do platyny, ale tutaj już życzą sobie 15 zł więcej do abonamentu (infolinia sprzedażowa, DUK chyba nie pracuje w niedziele - nie mogę się dodzwonić). Obawiam się, że po złożeniu wypowiedzenia może mi się nie udać utrzymać chociażby obecnych warunków, które i tak są korzystne porównując z aktualną ofertą.
 7. Niecałe dwa miesiące do końca pierwszej, dwuletniej umowy. Dziś otrzymałem telefon z propozycją przedłużenia na kolejne dwa lata na obecnych warunkach, tj. 69.99 zł za Złoty PVR + SNO + 100 Mb. Chciałbym chociaż podnieść do platyny za tą samą cenę, lecz konsultantka powiedziała, że to nierealne. Powiedziałem, że dziękuję i jeśli nie przedłużę, to umowa i tak zostanie na obecnych warunkach na czas nieokreślony. Jakieś rady co zrobić? Wypowiedzenie? Czekać? Dzwonić samemu? Udać się do lokalnego BOK? Dodam, że na Vectrę jestem skazany z racji braku konkurencji w bloku.
 8. Za niecałe pół roku (30. czerwca) kończy mi się dwuletnia (pierwsza) umowa z Vectrą na paczką TV + Internet. Aktualnie mam TV Złoty + PVR + SNO + Internet 100 MB za 69,90 zł. Powoli zaczynam obserwować oferty i zastanawiam się co mogę ugrać za parę miesięcy na przedłużeniu. Nie ma u mnie światłowodu, ani VOD (pomimo, że to nowe osiedle), maksymalna dostępna prędkość internetu to 150 MB. Tak sobie patrzę na oferty na mój adres na stronie Vectry, to o mało nie spadłem z krzesła - sama TV w pakiecie Platynowym z PVR 84,99 zł... Vectra ma monopol w moim mieście, do bloku nie dociera nawet sygnał Orange, o światłowodzie można pomarzyć. Jeśli chodzi o TV to mam zbiorczą SAT, więc ewentualnie wchodzi w grę jakaś platforma cyfrowa, ale jeśli chodzi o internet "po kablu", Vectra jest jedynym dostawcą, więc nie mam wyboru. Myślicie, że powinienem pozostać przy obecnej mojej ofercie, czy może uda się ugrać coś więcej bez podnoszenia ceny? Chciałbym podbić do platyny i może zwiększyć net do 150 MB. Jak to ugrać? I kiedy zacząć?
 9. Ja rok temu na Vectra Online zamówiłem za 69,90 złoty PVR + SNO + 100 MB. Za rok, jak się skończy umowa planuję podbić do platyny możliwie najtaniej jak się uda. Teraz na moim osiedlu oddają kolejny nowy blok i z ciekawości sprawdziłem ofertę, i jest znacznie drożej. Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 10. Platyna + 150 MB za 110 zł dla nowych klientów, to raczej słaba oferta... Jedyna oferta w paczce na Vectra Online dla nowego bloku w mojej lokalizacji. Brak konkurencji i ceny szybują. Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...