Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, kingofsouth napisał:

 

Spokojnie już w Online Vectra mam dodatkowe Eurosporty :mrgreen::rofl:

Wiem , wiem dla chcącego nic trudnego :shock:👍

 

1.jpg

 

Czyli są. Powiem ci, że miałem w jakiejś promocji Eurosport Player, za grosze w czasie pandemii i w końcu na coś mi się przyda, a brałem wtedy z myślą o Igrzyskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kingofsouth napisał:

 

Spokojnie już w Online Vectra mam dodatkowe Eurosporty :mrgreen::rofl:

Wiem , wiem dla chcącego nic trudnego :shock:👍

 

1.jpg

 

Warto dodać, że Vectra jest tak miła i daje Eurosport 1 oraz TVP Sport w 1080p nawet tym co w ogóle nie wykupili usługi telewizyjnej, w ramach otwartego okienka.

Nie jestem fanką sportu, sprawdziłam jakość i jest niezła, pobieranie rozpędza się do ok. 30 Mb/s. Brak tylko 50 FPS.

 

 

 

24 minuty temu, picassopawel napisał:

U nas będzie podobnie, będziesz chciała zamówić, to wejdziesz na Viaplay, zapłacisz, ustawisz login i hasło i masz. Jak Netflix, czy HBO GO.

Bez podpinania karty? Bo w EBOK mogę to zrobić prosto, kilka razy kliknąć i kwotę doliczą później do rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kingofsouth napisał:

Tutaj pisz w temacie Viaplay.

 

 

 

Wracając do tematu całkiem sympatycznie , że Vectra udostępnia w streamingu dodatkowe Eurosporty oraz 4K :D

W 25 fps?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, picassopawel napisał:

Powiem ci tak, rozumiem. Ja to rozwiązałem bardzo prosto. Bierzesz kartę z innego banku lub z tego samego, wrzucasz tam 50, 100, czy 300 zł na miesiąc i nią opłacasz tylko rachunki czy subskrypcje.

Można tak, ale przez Vectrę łatwiej, ostatnio brałam HBO, było taniej niż u źródła, kilka kliknięć i po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zuzia napisał:

Można tak, ale przez Vectrę łatwiej, ostatnio brałam HBO, było taniej niż u źródła, kilka kliknięć i po temacie.

Dokładnie, też wcisnęli mi HBO za 19,99zł, a wiem, że było za 25zł. Nie żałuje, bo filmy mają o wiele lepsze od Netflixa.

Zobaczymy jak będzie z Viapay, jeżeli będzie troszkę taniej, to też nie będę się zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, picassopawel napisał:

Dokładnie, też wcisnęli mi HBO za 19,99zł, a wiem, że było za 25zł. Nie żałuje, bo filmy mają o wiele lepsze od Netflixa.

Zobaczymy jak będzie z Viapay, jeżeli będzie troszkę taniej, to też nie będę się zastanawiał.

Oby nie było jak z Netflixem, Vectra nie dała nic ciekawego poza opcją dopisania do rachunku.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieniutka jest w takim razie oferta Vectry Online.

4 minuty temu, mejveno napisał:

 

Eleven Sports 4K w Vectrze Online jest w 25 fps, więc przy Eurosport 4K zapewne też 😊

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mejveno napisał:

 

Eleven Sports 4K w Vectrze Online jest w 25 fps, więc przy Eurosport 4K zapewne też 😊

ELEVEN SPORTS 4K to pseudo-4K. Takie samo 4K jak Super HD na Polsacie Sport Premium.

 

Online? Hm… To faktycznie tam może być o połowę mniej niestety.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartosz1 napisał:

Mam pytanie dlaczego na kanałach Eurosportu 3-9 (kanał Eurosport 5 - 253 jest komentarz ENG)

Na Eurosport Player masz również z angielskim komentarzem. Po prostu nie mają tyłu komentatorów, żeby ogarniać każda dyscyplinę i każdy mecz.  Lepsze mecze będą z polskim komentarzem, niektóre z angielskim, a część zauważyłem jest nawet bez komentarza.

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Rafiusz napisał:

Trochę z innej beczki. Działa komuś catch-up na ADB 5830CDX? Na infolinii twierdzą, że od czerwca powinno śmigać a u mnie nie działa. Vod działa prawidłowo. 

Akurat miałem dziś "wizytę" technika w sprawie czarnego ekranu w catch-up, ale chodziło o dekoder ADB 4730CDX, z wizyty zrobiła się rozmowa na tel, że on nic więcej niż ja nie zrobi;
kanały działają, VOD działa(czyli uplink jest), aktualizację softu zrobiłem, szukanie kanałów i pobranie ustawień VOD także.. i tyle... "przekażę wyżej"

Wychodzi na to, że Vectra wprowadziła funkcję, która nie działa na 1/4 czy może na 1/3 aktualnie wydawanych dekoderów.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...