Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi


No ale jak się tak chwalą ze jest w Vectrze ,to niech umożliwią oglądanie wszystkim .
Wymień dekoder cyfrowy antenowy na Smart, wykup usługę Viaplay i problem z głowy... Każdy abonent może tak zrobić więc umożliwiają oglądanie wszystkim...
Podkreślam że Viaplay to nie klasyczny kanał telewizji linearnej tylko serwis streamingowy, więc logiczne jest ze nie może pojawić się na dekoderach tv na jakimś tam numerze kanału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek sama oferta Vectry związana z Viaplay jest do niczego, bo nie daje żadnej korzyści. Za taką samą cenę można po prostu założyć konto w serwisie streaamingowym i w dodatku w każdej chwili zamknąć subskrypcję, czego nie da rady zrobić w Vectrze, bo zobowiązanie na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, CureMar napisał:

Aczkolwiek sama oferta Vectry związana z Viaplay jest do niczego, bo nie daje żadnej korzyści. Za taką samą cenę można po prostu założyć konto w serwisie streaamingowym i w dodatku w każdej chwili zamknąć subskrypcję, czego nie da rady zrobić w Vectrze, bo zobowiązanie na 12 miesięcy.

 

Nie prawda! Po co od razu zakładasz, że do niczego?

Viaplay w Vectrze można wziąć w promocji bez okresu zobowiązania, wtedy otrzymujemy 1 miesiąc za 0zł a potem płacimy normalnie 34zł w rachunku za kablówkę.

Oferta z zobowiązaniem na 12 miesięcy różni się od powyższego tylko tym, że otrzymujemy 2 miesiące za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kfm877 napisał:

Viaplay w Vectrze można wziąć w promocji bez okresu zobowiązania, wtedy otrzymujemy 1 miesiąc za 0zł a potem płacimy normalnie 34zł w rachunku za kablówkę.

Oferta z zobowiązaniem na 12 miesięcy różni się od powyższego tylko tym, że otrzymujemy 2 miesiące za 0zł.

Gdzie jest oferta bez okresu zobowiązania? Bo widzę tylko tę z zobowiązaniem.

 

viaplay.jpg

 

 

Przy okazji, Vectra zaktualizowała już ofertę z Viaplay.

 

viaplay.jpg

 

 

Godzinę temu, CureMar napisał:

No to dalej nie widzę korzyści. Biorąc bezpośrednio w Viaplay też mam pierwsze 30 dni za darmo.

Dopisanie do rachunku więc nie trzeba podpinać karty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do tych co posiadają od vectry dekoder STB ADB 3770CFX, podpisałem z nimi koleją umowę i wymienili mi dekoder na ten model. Poprzednio miałem jakiś model HD z nagrywarką i fajnie działało mi catch up, w tym nowym dekoderze ni jak nie działa, po kilku rozmowach z technikami mam tylko info, że powinno działać. Kanał zwrotny podłączony, VOD działa, wszystko jest niby ok. 

Ale moje wątpliwości co do tego dekodera wiążą się z tym, że wg mnie oprogramowanie w nim nie jest przystosowane specjalnie do tej funkcji, przykład to epg, nawet nie ma opcji żeby można było cofnąć się do wcześniejszego programu, ponieważ wtedy wyskakuje boczne okienko z wyborem np. zawartości programu, wybór późniejszych godzin, dni itp. Już miesiąc ponad czekam a taka funkcja nie pojawiła się jak dotąd. Czy to na tym dekoderze działa komuś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...