Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Akurat miałem dziś "wizytę" technika w sprawie czarnego ekranu w catch-up, ale chodziło o dekoder ADB 4730CDX, z wizyty zrobiła się rozmowa na tel, że on nic więcej niż ja nie zrobi;
kanały działają, VOD działa(czyli uplink jest), aktualizację softu zrobiłem, szukanie kanałów i pobranie ustawień VOD także.. i tyle... "przekażę wyżej"
Wychodzi na to, że Vectra wprowadziła funkcję, która nie działa na 1/4 czy może na 1/3 aktualnie wydawanych dekoderów.

Mi ostatnio ruszyło i działało przewijanie ale znowu nie działa .Powinno działać ,jak się ma nagrania a nie raz działa a innym razem nie .

7e9582f80c4b36c41a4c3cebad0f228e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Madekp napisał:

U mnie w dalszym ciągu brak Eurosportu 4k i tych dodatkowych na dekoderze i module. Hm uprawnienia niby ponawiają a kanałów po wyszukiwaniu jak nie było tak nie ma. 

 

 

Mam tak samo. Na dekoderze brak wszystkich ostatnio dodanych kanałów - czyli pakietu Eurosportu , All Jazeera i Filmax 4K.  Na tych kanałach ukazuje się komunikat :  " Błąd E0 " . Interwencje na infolinii technicznej w Vectrze na razie nic nie pomagają.

Co ciekawe na module z kartą wszystkie te kanały u mnie odbierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bartosz1 napisał:

Eurosport jest odkodowany na czas Igrzysk. TVP 4K jest dostępne na stałe w ofercie - INFORMACJA OD VECTRY. 

 

Pewnie z infolinii, tam zawsze najlepsze informacje mają 😅

 

Kanał TVP 4K nadaje do 11 sierpnia.

Edytowane przez mejveno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mejveno napisał:

 

Pewnie z infolinii, tam zawsze najlepsze informacje mają 😅

 

Kanał TVP 4K nadaje do 11 sierpnia.

 

Nie na PRIV mi napisali.

Godzinę temu, mejveno napisał:

 

To była ironia.

 

Proszę "typie" : 

VECTRA wysłał(a) Dzisiaj o 11:12

Eurosport jest odkodowany na czas Igrzysk. TVP 4K jest dostępne na stałe w ofercie. - na priv napisane. Jak nie wierzysz napisz sam do nich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...