Jump to content

mejveno

Users
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Dobra

About mejveno

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A jak z płynnością? Nadal jest 25 klatek czy coś zmienili?
 2. Ja bym powiedział, że jest odwrotnie. Pisałem o tym kilka miesięcy temu, jak tymczasowo włączyli 50 fps i 12mbps. Na TV 55" była wyraźna różnica - mecze ekstraklasy transmitowane w natywnym 4K na satelicie, wyglądały zdecydowanie lepiej w OTT niż mecze transmitowane w Full HD.
 3. Premier League na C+Sport 1 obecnie wygląda nie najgorzej. Dlatego zastanawiałem się, czy nie podnieśli bitrate'u.
 4. Na początku tak. Ma poprowadzić jeszcze 2 czy 3 mecze reprezentacji w eliminacjach ME.
 5. Twój avatar nam wystarczy, żeby zrozumieć co byś chciał 😊
 6. mejveno

  TVP Sport

  @jakubbandura @Vinni Zarzucicie jakimś linkiem? Na czym polegało spięcie Laskowski - Smokowski?
 7. A gdzie o tym wspomniałeś, że chodzi ci o aplikację? Owszem można 🤨.
 8. @tyrla @PawelTSW Można odpalić w przeglądarce wbudowanej w Smart TV. Na Tizen śmiga.
 9. @firemanbuba Czyli przypuszczalnie problem dotyczy nowych Samsungów (mój z 2019), bo kolega tutaj na forum ma starszy model i z tego co pisał działa mu bez zarzutów. Ja będę czekał do 30 dnia kalendarzowego od momentu złożenia reklamacji, a potem trzeba będzie coś działać. W każdym razie można stwierdzić, że obsługa IPLI nie pracuje sprawnie (dodatkowo zlewające odpowiedzi na Messengerze). Myślę, że warto mieć to na uwadze, bo problem techniczny może się pojawić w każdej chwili. Ja wykupiłem pakiet w zasadzie przede wszystkim dla 4K, a obejrzałem bodajże 2 mecze i to po
 10. @tyrla Źle zinterpretowałeś to co napisali. Liga Narodów jest po prostu dostępna w ramach pakietu PSP, który normalnie kosztuje 40 zł. Zatem jak masz wykupione PSP to oglądasz LN za darmo, a nie za kolejne 40 zł. Co nie zmienia faktu, że i tak prawdopodobnie nie będzie mi działać.
 11. @lukimann Nie porównujmy 4K do FullHD. Jakość Eleven w IPLI jest całkiem w porządku. Tylko Eleven 1 jest w 50 fps (miałem wykupiony pakiet w czerwcu/lipcu).
 12. @lukimann Jakość kanałów jest całkiem spoko. Eleven 1 jest w 50 fps, więc jest komfort oglądania. @firemanbuba Jaki masz model TV? Ja mam dokładnie taki sam problem na Samsung Q70R. Czasami pomagało wyłączenie aplikacji i odczekanie kilku/kilkunastu godzin, ale generalnie złożyłem reklamację. Mija zaraz miesiąc a ja nadal nie dostałem odp. Zgodnie z prawem konsumenta mają 30 dni na rozpatrzenie reklamacji, więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Ogólnie najlepiej jakbyś zgłosił problem na [email protected] od razu ze zdjęciem z ustawień/parametrów IPLI na Smart TV. Im więcej osób
×
×
 • Create New...