Jump to content

mejveno

Users
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About mejveno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Już to wczoraj zgłosiłem. Tyle, że dzisiaj są kolejne mecze, które zapewne mnie ominą. Dlatego chce to reklamować.
 2. Ja chwaliłem IPLĘ do wczoraj. Kupiłem PSP w zasadzie po to, żeby obejrzeć mecz w 4K, a w praktyce nie dość, że meczu nie obejrzałem, to od wczoraj oba kanały PSP nie działają na Smart TV. Mogę w jakiś sposób odstąpić od umowy? Nie będę przecież płacił za usługę, która nie działa.
 3. To ja mam model z 2019 z roku, więc śmiech trochę, że u mnie nie bangla. Spróbuję po kablu. Edit. Nic to nie dało.
 4. Na razie to mi się w ogóle PSP nie odpala na TV, ktoś próbuje teraz?
 5. Ten mecz był transmitowany i jest teraz do odtworzenia w 4K, ale tylko 25 kl./s., dlatego nie wygląda płynnie. Dzisiejszy mecz w 4K i 50 kl./s. ma być tylko na Tizen, takie ja dostałem informacje (Android 4K, ale 25 kl./s.) Edit. Czy ktoś oglądał poprzedni mecz na Tizen live w 4K? Tam po prostu pojawi się dodatkowa opcja wyboru jakości 2160p?
 6. Ja odpalam w przeglądarce Samsunga i śmiga. Bardziej by mi zależało na 50 fps i bitrate 12mbps, które tylko na chwilę włączyli na C+Sport 3.
 7. PSP w IPLI mają obecnie 8 mbps. Zwykłe Polsaty Spoty w IPLI są w 25 fps. Zakładam, że materiał w 50 fps (PSP) o tej samej rozdzielczości potrzebuje jednak większej przepustowości?
 8. Fakt, też liczyłem, że mecze będą z podłożonym dopingiem.
 9. Poprawiłem post, chodziło oczywiście o mecz ManCity - Real Madryt. Odpaliłem teraz Ligę Europy na PSP w IPLI i wg mnie bitrate jest normalny, nie uważam żeby to było Super HD.
×
×
 • Create New...