Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, NightRiders87 napisał:

Czy ktoś wywalczył zmianę oferty vectra smart na dekoder zwykły 4k? Zaczyna mnie denerować ciągle problemy z tym dekoderem smart tzn. częste buforowanie, brak sieci Internet chociaż jest.Chodzi o tv na łączu internetowym vectry 600mb.

Podłącz się kablem albo ustaw sobie porządnie wifi, mi nie buforuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, NightRiders87 napisał:

Czy ktoś wywalczył zmianę oferty vectra smart na dekoder zwykły 4k? 

Ja staram się od tygodnia o wymianę. Technik powiedział że wie że ten sprzęt za ciekawy to nie jest i powiedział żebym zadzwonił do Vectry 2 dni po jego wizycie to mi wymienią to od ręki. Tutaj niestety spotkałem się z tak dużą ilością kłamst na infolinii że to głowa mała. Przełączają w nieskończoność. Mówią że ktoś oddzwoni, że notatkę jakaś zostawili, że sprawa może zostać załatwiona ale akurat mają awarie systemu... Mam wrażenie że 3/4 konsultantów to nie zbyt rozgarnięci ludzie. Miał być wystawiony ankes, wizyta technika, wymiana i tyle. Wychodzi na to że to tyle to  tak naprawdę "aż". 

Edytowane przez Kris092
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, NightRiders87 napisał:

Podłączony mam przez ethetnet,nie masz czasem tak że musisz uruchomić ponownie dekoder jak coś nie hula?

Rzadko ale restartuję, nigdy w trakcie oglądania. Chyba częściej odłączałem go od zasilania odkurzając niż restartowałem bo źle działał :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Vectra ma kanał Extreme Sports Channel a innych kanałów od AMC Networks czyli AMC, Sundance TV, CBS Europa i CBS Reality nie mają? Podobnie jest z NBC Universal, mają 13 Ulicę i Golf Channel a nie mają SciFi i E! ? Są szanse na dodanie tych kanałów? Pytam bo właścicielem Jambox jest Vectra i Jambox dodaje tylko te kanały które ma vectra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, arkady napisał:

U mnie na kanałach 750 i 751 pojawiło się info, że kanały nie są dostępne w moim pakiecie. Ciekawi mnie to, co jest na tych kanałach testowych. Dodam, że EPG nie jest dostępne na TEST1 i TEST2

A może sprawdzają czy sieć udźwignie nowy kanał w jakości 4K jakim będzie Eurosport 4K. Bo patrząc na inne ruchy Vectry: usunęli Filmax 4K aby dodać TVP 4K to co teraz usunął aby dodać Eurosport 4K ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lukasz1122a napisał:

 Bo patrząc na inne ruchy Vectry: usunęli Filmax 4K aby dodać TVP 4K to co teraz usunął aby dodać Eurosport 4K ?

Filmax 4K wraca do Vectry ( obecnie kanał nadawany jest w Online)

TV Ultra 4K to mogą usunąć :D

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukasz1122a napisał:

A może sprawdzają czy sieć udźwignie nowy kanał w jakości 4K jakim będzie Eurosport 4K. Bo patrząc na inne ruchy Vectry: usunęli Filmax 4K aby dodać TVP 4K to co teraz usunął aby dodać Eurosport 4K ?

Sprawdzałem teraz te dwa kanały to na 750 Test 1 pokazuje info HD a na kanale 751 Test 2 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Arkon napisał:

A u mnie w nocy nie było sygnału, a rano dekoder 4K nie pamięta listy ulubionych programów, a na multiroomie nadal brak sygnału. Coraz bardzie wkurza mnie Vectra.

U mnie w BB też nie ma TV na MR CI+

 

Tv wyświetla brak wszelkich usług czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...