Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, frankus_19 napisał:

Witam

 

dekdoer pvr

Aktualnie mam platynowy układ

HBO - Telewizja

Eleven - Telewizja

CANAL+ SELECT

Internet 150 Mb/s

 

za całość płacę 144,60

 

Idzie wynegocjować od Vectry coś wiecej? Szybszy internet za tą samą cene?

Oczywiście, choćby ja płacę mniej, a mam dekoder 4K i multiroom oraz SnO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej, aby sami zadzwonili. A jeśli nie możesz wytrzymać, to zadzwoń i spytaj, czy wypowiedzenie dotarło i jest u nich widoczne w systemie i czekaj co sami zaproponują.

 

Wcześniej miałam długo usługi od UPC, a od niedawna jestem w Vectrze , już zdążyłam się przekonać, że negocjacje z DUK w zasadzie tak samo wyglądają u tych operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon masz rację, podstawa to trafić na odpowiedniego konsultanta, ale dzwoniąc do nich już dajemy sygnał, że nam zależy, czego lepiej unikać.

 

Jeśli chodzi o jakość sygnału TV, nie bardzo mogę się wypowiedzieć, ponieważ praktycznie nie oglądam telewizji. Porównywałam jedynie pobieżnie podstawowe kanały DVB-C i jak dla mnie jakość jest dość podobna w UPC i Vectrze. Ale zaznaczam raz jeszcze - nie jestem wytrawną oglądaczką telewizji. Natomiast Internet Vectra posiada lepszy, zarówno routing jak i stabilniej działający modem oraz wyższy upload, stąd mój wybór.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pioterko2 napisał:

Hejka.

Pytanie do grupy, czy to dobra propozycja? DUK zaproponował poniższe warunki:

- platyna + erotyka + SNO + HBO + Canal+ Prestige + net 450 Mbit + multiroom 2xPVR za kwote 147 zl.

 

Czy to dobra oferta?
 

Pozdrawiam Piotrek

Moim zdaniem to dobra oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wycofaniem wypowiedzenia bylby problem bo nie ma mnie w moim miescie i chyba zarowno zlozenie wypowiedzenia przez email jak i wycofanie musi byc z podpisem elektronicznym a nie posiadam takiego.
Ja składałem wypowiedzenie przez e-maila i dołączyłem wypowiedzenie w pdf bez podpisu elektronicznego i został przyjęte więc cofnięcie pewnie też tak mozna

Ja złożyłem wypowiedzenie bo miałem 100Mbit za 34 zł . Po wypowiedzeniu dostałem pismo że przykro że rezygnuje ale mogę się skontaktować celem dostania lepszej umowy . Zadzwoniłem i na dzień dobry bez zmiany ceny dostałem 150Mbit na 24miesiące co mi osobiście wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo 100 już nie ma w sprzedaży więc dali 150. Ale w innych wariantach tak się nie da.
Połapali się, że ludzie w 95% wypowiadają umowę żeby za to samo lub więcej płacić mniej. Przez to pismo pożegnalne zgodnie z regulaminem i potem klient może sobie zadzwonić na Duk. Ale już tak atrakcyjnych ofert jak kiedyś nigdy nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo 100 już nie ma w sprzedaży więc dali 150. Ale w innych wariantach tak się nie da.
Połapali się, że ludzie w 95% wypowiadają umowę żeby za to samo lub więcej płacić mniej. Przez to pismo pożegnalne zgodnie z regulaminem i potem klient może sobie zadzwonić na Duk. Ale już tak atrakcyjnych ofert jak kiedyś nigdy nie będzie.
Ja już przeszedłem na czas nieokreślony . Dla mnie 150 to krok w przód a place to samo . Więc nie wiem czy nie ma takich okazji bo dla mnie to jest okazja .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2021 o 09:51, blask33 napisał:

Ja składałem wypowiedzenie przez e-maila i dołączyłem wypowiedzenie w pdf bez podpisu elektronicznego i został przyjęte więc cofnięcie pewnie też tak mozna

Poszli na rękę, ale to nie jest reguła. Znam przypadek, że rozwiązali umowę i odcięli sygnał, bo wypowiedzenie nie poszło regulaminowo (papierowe albo podpis elektroniczny).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przedluzalem umowe z dukiem i chcialem wymienic dekoder 3831CD na karte CI ale chcieli za to doplate do rachunku i na moj argument ze kiedys wymienili mi dekoder motorola na dekoder 3831CD hdnet czyli jeden szczebel w gore powiedzieli ze to juz nie dziala tak jak kiedys ze sobie mozna zrobic taka zmiane tylko trzeba od nowa konstruowac oferte czy jakos tak i wyszla wtedy doplata do rachunku wiec zrezygnowalem.

Edytowane przez Emaileczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu nie przedłużał umowy. Zawsze masz jeszcze 14 dni na odstąpienie. Kwotowo moduł ci+ jest równy z hdnetem. Po prostu konsulowi nie chciało się robić oferty na nowo.
To była jedyna okazja żeby wymienić sprzęt bezpłatnie. Podczas umowy wymiana 99zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...