Jump to content

bLaYd

Users
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bLaYd

 1. Ja rok temu na Vectra Online zamówiłem za 69,90 złoty PVR + SNO + 100 MB. Za rok, jak się skończy umowa planuję podbić do platyny możliwie najtaniej jak się uda. Teraz na moim osiedlu oddają kolejny nowy blok i z ciekawości sprawdziłem ofertę, i jest znacznie drożej. Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 2. Platyna + 150 MB za 110 zł dla nowych klientów, to raczej słaba oferta... Jedyna oferta w paczce na Vectra Online dla nowego bloku w mojej lokalizacji. Brak konkurencji i ceny szybują. Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 3. W kwietniu odkodowane: - Eurosport 1 - ID - FOX - AXN - AXN Black - 13 Ulica - BBC Lifestyle - BBC Brit - 13 Ulica Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 4. Od dziś do końca lutego odkodowane kanały Domo+ i Kuchnia+.
 5. Dzięki. HBO już aktywowane za free.
 6. Jak aktywować te gratisowe pakiety, np. HBO? Zadzwonić na infolinię sprzedażową? Skąd w ogóle informacja o możliwości aktywacji darmowego pakietu? Na stronie Vectry brak jakichkolwiek informacji o promocji.
 7. Zgłosiłem już przez infolinię. Pani konsultanta powiedziała, że mają informację, że przesyłka z dekoderem i umową nie została przeze mnie jeszcze odebrana ani opłacona, co jest nieprawdą, ponieważ nowy dekoder już mam i działa. Pani konsultantka przyjęła zgłoszenie i mam czekać 30 dni na odpowiedź... Dziwna sprawa.
 8. OK, dziękuję bardzo. Dziś rozpoczął się kolejny cykl rozliczeniowy. Teoretycznie nową umową obowiązuje już od trzech dni (od 20.11), a pobrano mi abonament ze starej umowy, pomimo że zgodnie z nową umową pierwszy miesiąc miał być bez opłat. Umową w ICOK wciąż niezaktualizowana. Co z tym zrobić?
 9. Czyli nie powinni mi pobrać jutro opłaty (ze starej umowy), skoro teoretycznie obowiązuje już nowa umowa?
 10. Aneks do umowy (wraz z wymianą dekodera) podpisane 20.11. (wtorek). Do dziś 22.11. (czwartek) w ICOK brak aktualizacji umowy, wciąż widnieje stara umowa. Jak długo może trwać aktualizacja umowy w ICOK? Jutro 23.11. mija mi okres rozliczeniowy i obawiam się, że jeśli umowa w ICOK nie zostanie zaktualizowana, to pobiorą mi abonament, a według nowej umowy (aneks) powinienem mieć bezpłatny pierwszy miesiąc.
 11. Obecna umowa 15/3. Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD (za 59,99 zł) + elastycznie HBO HD & HBO GO (za 30 zł), łącznie 89,99 zł Dekoder PVR HD 7000 Koniec umowy 23 marca 2018, zostało zatem 5 pełnych okresów rozliczeniowych do końca. Chciałbym wysłać wypowiedzenie i wymienić dekoder na Evoboxa (chyba najlepszy w chwili obecnej?). Teraz pytania: 1) jaką umowę mogę dostać (15/1, 24/4)? 2) czy mogę coś ugrać z ceną? Bo nie zamierzam zmieniać pakietu, chcę zostawić tak jak jest. 3) jak wygląda proces wymiany dekodera? Czy może to zrobić ktoś w moim imieniu (upoważnienie), gdyż obecnie nie ma mnie w kraju. Wszystko odbywa się pocztą/kurierem, czy w APSie?
×
×
 • Create New...