Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad tym:

 

Obecność Vectry w akcjonariacie SGT przełoży się pozytywnie na ofertę dla naszych Partnerów i abonentów usług JAMBOX.

 

Myślicie, że Vectra będzie coś zmieniała w Jamboxie?

Edytowane przez Nepose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od blisko dwóch miesięcy jestem nowym klientem Vectry (TV & Internet).

 

Warunki jakie uzyskałem to:

TV: Złoty + SNO + Dekoder PVR (przez pierwsze dwa miesiące Platyna gratis)

Internet: 100 Mb

wszystko 69,99 zł

 

Po pierwsze, czy to dobra oferta? Wydaje mi się, że całkiem w porządku, nic lepszego nie udało mi się ugrać - oferty z ulotek są mniej korzystne. Konkurencji brak. Jest to jedyny dostawca TV i Internetu w bloku. Nawet nie ma zbiorczej instalacji satelitarnej, żeby mieć alternatywę w platformach satelitarnych (mimo, że to nowy blok).

 

Po drugie, jeśli chciałbym teraz, czyli już w trakcie trwania umowy przejść ze złotego na platynę, to z jaką dodatkową opłatą powinienem się liczyć? Uda się za + 10 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Swoją drogą ogląda ktoś Cinemax w SD??

Zawsze mnie Vectra tym intrygowała : HBO , Cinemax, Canal+ w SD. Dobrze, że pomału odchodzą od tego. Najwyższy czas mamy, mamy 2018.

Ciekawe kiedy pojawia się kanały HD w usłudze Online?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 miesiące

Jeśli zrobisz upgrade do platyny to umowa na tv będzie od nowa na 24 miesiące a internet zostanie tak jak masz teraz. Wtedy trzeba pilnować okresu zobowiązania na net bo będzie 2 miesiące krócej.

24 miesiące

Jeśli zrobisz upgrade do platyny to umowa na tv będzie od nowa na 24 miesiące a internet zostanie tak jak masz teraz. Wtedy trzeba pilnować okresu zobowiązania na net bo będzie 2 miesiące krócej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 sierpnia, kanały: Cinemax, Cinemax 2, 13 Ulica, ID, HGTV. Eurosport 2, Discovery Science, Metro, Nowa TV, MTV Polska, Puls2, WP, Polsat Sport Extra, TLC, TNT, TVN24, Republika, TVN24 Bis i ZOOM TV będą dostępne tylko w jakości HD. 

Jak już wycofują te kanały to mogliby filmowe premium trochę bliżej przenieść, zostanie sam AXN SD - który mógłby pójść na 332 FilmBox dać od 335 wtedy premium byłyby zaraz za tym kanałem 333 VOD. Canal+ premium już dawno pisałem że powinien pójść do ogólnych np. 195 i 196 +1  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że wyłączenie tych kanałów SD może wiązać się z nowościami programowymi na jesień.

Dodajmy że z analogu wyleciało kilka kanałów...

 

Czy do Was też dzisiaj przyszedł e-mail o tytule "Witamy w Vectrze!"? Jestem ich abonentem od ponad 2 lat i dzisiaj otrzymałem powitalną wiadomość z podziękowaniami za wybór ich usług :D

To to nic ;) ja kiedyś napisałem maila do Vectry że mam jakoś awarię z internetem (milejsze z tym) i otrzymałem od nich odpowiedz cytat: Obecnie ten kanał nie jest dostępny w naszej ofercie telewizyjnej hahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że wyłączenie tych kanałów SD może wiązać się z nowościami programowymi na jesień.

Trzymam kciuki, żebyś miał rację. :) Jak już pisałem ja właściwie czekam tylko na Polsat Sport News, AMC i Sundance, oczywiście w HD. Najbardziej mnie jednak interesuje cena za dostęp do LM. Jakaś niepokojąca jest ta przedłużająca się cisza w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...