Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

W usłudze "Online" wylądował Polsat Sport :jupi:  oraz Polsat 2 na łączu zewnętrznym.

 

2018-08-01_092242.jpg

Edit:

Nowości na łączu zewnętrznym:

Polsat 2 HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat News HD, Polsat Play HD, Polsat Cafe HD, Polsat News 2.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oferty Vectry usunięto zoom, wp, nowa, metro i puls2 w sd, które do tej pory były FTA. Z wersji HD tych kanałów oczywiście nie zdjęto szyfrowania conax. Od tej pory zostaje nagrywanie tylko z usługi online przez program nagrywający ekran, obsługa ci+ na enigmie to ściema bądź trial z kolei velocap (hdmi grabber) ma potężne desynchro obrazu z dźwiękiem i "cmokanie" audio.

Namawiam do olewania tego operatora, który paruje, szyfruje, ściemnia i likwiduje zbiorcze anteny, które w dzisiejszych czasach byłyby najstabilniejszą metodą odbioru sygnału podstawowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...], ktoś może mi wyjaśnić dlaczego w dzień w dzień brak jest kanału TV Seriale w TV Online w godzinach rannych, mniej więcej 5.00 - 7.30? Taki komunikat się wyświetla "Aktualny program nie jest dostępny na platformie www. "

Edytowane przez Barti
Na forum nie wyrażamy się wulgarnie. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pousuwali kanały które były oglądane, ale tego, że niektóre kanały (np. Fokus TV, TVN 24 HD, czy Vectra Info) powtarzają na kilku częstotliwościach to im to nie przeszkadza.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oferty Vectry usunięto zoom, wp, nowa, metro i puls2 w sd, które do tej pory były FTA. Z wersji HD tych kanałów oczywiście nie zdjęto szyfrowania conax. Od tej pory zostaje nagrywanie tylko z usługi online przez program nagrywający ekran, obsługa ci+ na enigmie to ściema bądź trial z kolei velocap (hdmi grabber) ma potężne desynchro obrazu z dźwiękiem i "cmokanie" audio.

Namawiam do olewania tego operatora, który paruje, szyfruje, ściemnia i likwiduje zbiorcze anteny, które w dzisiejszych czasach byłyby najstabilniejszą metodą odbioru sygnału podstawowych kanałów.

No właśnie. U mnie w BB spółdzielnia za 7 zł daje dostęp do kanałów niekodowanych w dvbc od Vectry. Teraz ta trzeba z tej opłaty zrezygnować i zamontować swoją prostą antenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oferty Vectry usunięto zoom, wp, nowa, metro i puls2 w sd, które do tej pory były FTA. Z wersji HD tych kanałów oczywiście nie zdjęto szyfrowania conax. Od tej pory zostaje nagrywanie tylko z usługi online przez program nagrywający ekran, obsługa ci+ na enigmie to ściema bądź trial z kolei velocap (hdmi grabber) ma potężne desynchro obrazu z dźwiękiem i "cmokanie" audio.

Namawiam do olewania tego operatora, który paruje, szyfruje, ściemnia i likwiduje zbiorcze anteny, które w dzisiejszych czasach byłyby najstabilniejszą metodą odbioru sygnału podstawowych kanałów.

Oczywiście nie popieram decyzji spółki Vectra S.A. o likwidacji kanałów Zoom, WP, Nowa, Metro i Puls2 w wersji SD a jednocześnie szyfrowanie wersji HD tych kanałów. Należy jednak pamiętać, że niektóre sieci kablowe wymienione kanały poza Puls2 mają od początku w pakietach najdroższych co jest kompletnie niezrozumiałe. Vectra nigdy oficjalnie nie informowała o tym że te kanały są jako FTA, było to realizowane niejako nieoficjalnie. Instalacje zbiorcze są często likwidowane przez Spółdzielnie mieszkaniowe lub Zarządy Wspólnot, które dały się ponieść emocjom i związały się umowami z operatorami sieci kablowych. Na szczęście moja Wspólnota dzielnie utrzymuje tzw AZART zawierający podstawowe MUXy w cenie na gniazdko nie przekraczającej 2 zł miesięcznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pousuwali kanały które były oglądane, ale tego, że niektóre kanały (np. Fokus TV, TVN 24 HD, czy Vectra Info) powtarzają na kilku częstotliwościach to im to nie przeszkadza.

Jest to mega irytujące. Miejmy nadzieję, że zrobią z tym porządek.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim, klasyczne pytanie:

Koniec umowy, napisane wypowiedzenie. Dotychczas platyna + 100mb za 89.99zl

Nowa propozycja Zloty+150mb+sno+eleveny+nowy dekoder z dyskiem za 79.99zl

1) prosic o wiecej?

2) mam cisco epc3928, jest cos lepszego?

 

Z gory dzeki za wszystkie odpowiedzi

 

Dzięki za odpowiedzi.

 

Zgodziłem się na te warunki. Dekoder będzie z dyskiem Toshiby. Powiedziałem jeszcze, że moje Cisco to [beep]o, więc wymienią mi dodatkowo na jakiś najnowszy model 2 zakresowy dedykowany dla neta 300mb/s.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Udało mi się włączyć usługę "Online" na przeglądarce w Smart TV. Łącze niezależne od Vectry.  :mrgreen:

Edit:

Jakość obrazu jest całkiem przyzwoita. :D

Najważniejsze , że Polsat Sport można będzie dzięki temu oglądać. :jupi:;) 

 

 

2018-08-06_182317.jpg

 

 

image.jpg

 

 

image.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

 

Zgodziłem się na te warunki. Dekoder będzie z dyskiem Toshiby. Powiedziałem jeszcze, że moje Cisco to [beep]o, więc wymienią mi dodatkowo na jakiś najnowszy model 2 zakresowy dedykowany dla neta 300mb/s.

 

Pozdrawiam.

 

Oferta nie najgorsza, chociaż w tej kwocie warto było zapytać o pakiet Platynowy.

Vectra obecnie udostępnia dekodery PVR Arris, osobiście jestem z niego bardzo zadowolony a w stosunku do ADB jaki miałem poprzednio to naprawdę duży krok do przodu. Posiada przyciski na obudowie, wyświetlacz alfanumeryczny a nie niebieski LED i oczywiście jak na PVR przystało nagrywanie audycji niezależnie od oglądania innego programu. Modemorouter to Technicilor CGA2121, po tygodniu użytkowania nie znalazłem mankamentów. Zasięg jak na M4 całkiem dobry, a po WiFi 5 Ghz prędkość internetu 130/15,5 Mb/s (odległość od urządzenia 4 metry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie muszę tego oglądać ;) Ale wcześniej kiedy był Technisat był dostępny podgląd bitrate i widziałem że kanały SD w MPEG2 dostają po 1,5 - 2 Mbit, tyle to w naziemnej widzę ale w H264 i nie uważam że to jest super obraz, ale w Vectrze nawet na kineskopie piksele latają po ekranie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...