Jump to content

Recommended Posts

Czesc wszystkim, klasyczne pytanie:

Koniec umowy, napisane wypowiedzenie. Dotychczas platyna + 100mb za 89.99zl

Nowa propozycja Zloty+150mb+sno+eleveny+nowy dekoder z dyskiem za 79.99zl

1) prosic o wiecej?

2) mam cisco epc3928, jest cos lepszego?

Z gory dzeki za wszystkie odpowiedzi

Oferta dobra o ile nie zależy Ci na Platynie, sprawdź programy, do których stracisz dostęp, żebyś potem nie żałował. Ja bym się jeszcze wstrzymał z podpisywaniem umowy, bo ciągle brak informacji o LM, zależy do kiedy masz umowę. Trzecia ważna sprawa- poproś o dekoder Arrisa z dyskiem Toshiby. Powodzenia.

Co można konfigurować w usłudze Wi-Fi w e-BOK'u Vectry prócz zmiany hasła?

Kanały i tryb pracy na bridge. Mówię o Cisco EPC. Nie wiem, jak reszta

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

50. Więcej te urządzenia nie dają. Po kablu 148.

Edited by xut2zs

50 i więcej te urządzenia nie dają po kablu 148

Interpunkcja by się przydała bo kiepsko zrozumieć twoje zdanie

50. I więcej te urządzenia nie dają. Po kablu 148. Tak miało być?

Duble SD już zostały wyłączone. Także pojawił się nowy kanał - NoBox TV (kanał 716).

Duble SD już zostały wyłączone. Także pojawił się nowy kanał - NoBox TV (kanał 716).

Niezła wymiana - 1 kanał za 19 :-D

Guest kingofsouth

W usłudze "Online" wylądował Polsat Sport :jupi:  oraz Polsat 2 na łączu zewnętrznym.

2018-08-01_092242.jpg

Edit:

Nowości na łączu zewnętrznym:

Polsat 2 HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat News HD, Polsat Play HD, Polsat Cafe HD, Polsat News 2.

Edited by kingofsouth

OTWARTE OKNO:

Od 16 do 31 sierpnia Vectra odkoduje dla wszystkich abonentów kanały: Kuchnia+HD, Domo+HD, Planete+HD i Alekino+HD.

Info z maila od Vectry.

Z oferty Vectry usunięto zoom, wp, nowa, metro i puls2 w sd, które do tej pory były FTA. Z wersji HD tych kanałów oczywiście nie zdjęto szyfrowania conax. Od tej pory zostaje nagrywanie tylko z usługi online przez program nagrywający ekran, obsługa ci+ na enigmie to ściema bądź trial z kolei velocap (hdmi grabber) ma potężne desynchro obrazu z dźwiękiem i "cmokanie" audio.

Namawiam do olewania tego operatora, który paruje, szyfruje, ściemnia i likwiduje zbiorcze anteny, które w dzisiejszych czasach byłyby najstabilniejszą metodą odbioru sygnału podstawowych kanałów.

[...], ktoś może mi wyjaśnić dlaczego w dzień w dzień brak jest kanału TV Seriale w TV Online w godzinach rannych, mniej więcej 5.00 - 7.30? Taki komunikat się wyświetla "Aktualny program nie jest dostępny na platformie www. "

Edited by Barti
Na forum nie wyrażamy się wulgarnie. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście.

Jak masz Facebooka to zapytaj na stronie Grupy Vectra TV Online.

Nie posiadam.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Pousuwali kanały które były oglądane, ale tego, że niektóre kanały (np. Fokus TV, TVN 24 HD, czy Vectra Info) powtarzają na kilku częstotliwościach to im to nie przeszkadza.

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

Ale z tego co wiem to są zwykłe kopie i nie zajmują one miejsca w multipleksie.

Edited by yogut

Z oferty Vectry usunięto zoom, wp, nowa, metro i puls2 w sd, które do tej pory były FTA. Z wersji HD tych kanałów oczywiście nie zdjęto szyfrowania conax. Od tej pory zostaje nagrywanie tylko z usługi online przez program nagrywający ekran, obsługa ci+ na enigmie to ściema bądź trial z kolei velocap (hdmi grabber) ma potężne desynchro obrazu z dźwiękiem i "cmokanie" audio.

Namawiam do olewania tego operatora, który paruje, szyfruje, ściemnia i likwiduje zbiorcze anteny, które w dzisiejszych czasach byłyby najstabilniejszą metodą odbioru sygnału podstawowych kanałów.

No właśnie. U mnie w BB spółdzielnia za 7 zł daje dostęp do kanałów niekodowanych w dvbc od Vectry. Teraz ta trzeba z tej opłaty zrezygnować i zamontować swoją prostą antenę.

Oczywiście nie popieram decyzji spółki Vectra S.A. o likwidacji kanałów Zoom, WP, Nowa, Metro i Puls2 w wersji SD a jednocześnie szyfrowanie wersji HD tych kanałów. Należy jednak pamiętać, że niektóre sieci kablowe wymienione kanały poza Puls2 mają od początku w pakietach najdroższych co jest kompletnie niezrozumiałe. Vectra nigdy oficjalnie nie informowała o tym że te kanały są jako FTA, było to realizowane niejako nieoficjalnie. Instalacje zbiorcze są często likwidowane przez Spółdzielnie mieszkaniowe lub Zarządy Wspólnot, które dały się ponieść emocjom i związały się umowami z operatorami sieci kablowych. Na szczęście moja Wspólnota dzielnie utrzymuje tzw AZART zawierający podstawowe MUXy w cenie na gniazdko nie przekraczającej 2 zł miesięcznie. 

Pousuwali kanały które były oglądane, ale tego, że niektóre kanały (np. Fokus TV, TVN 24 HD, czy Vectra Info) powtarzają na kilku częstotliwościach to im to nie przeszkadza.

Jest to mega irytujące. Miejmy nadzieję, że zrobią z tym porządek.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Czesc wszystkim, klasyczne pytanie:

Koniec umowy, napisane wypowiedzenie. Dotychczas platyna + 100mb za 89.99zl

Nowa propozycja Zloty+150mb+sno+eleveny+nowy dekoder z dyskiem za 79.99zl

1) prosic o wiecej?

2) mam cisco epc3928, jest cos lepszego?

Z gory dzeki za wszystkie odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi.

Zgodziłem się na te warunki. Dekoder będzie z dyskiem Toshiby. Powiedziałem jeszcze, że moje Cisco to [beep]o, więc wymienią mi dodatkowo na jakiś najnowszy model 2 zakresowy dedykowany dla neta 300mb/s.

Pozdrawiam.

Edited by Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Guest kingofsouth

Udało mi się włączyć usługę "Online" na przeglądarce w Smart TV. Łącze niezależne od Vectry.  :mrgreen:

Edit:

Jakość obrazu jest całkiem przyzwoita. :D

Najważniejsze , że Polsat Sport można będzie dzięki temu oglądać. :jupi: ;) 

2018-08-06_182317.jpg

image.jpg

image.jpg

Edited by kingofsouth