Jump to content

Recommended Posts

Jeśli wyszukiwanie pełne nie pomoże to najprawdopodobniej masz jakieś zakłócenia na częstotliwości gdzie jest Canal+ i TV jej w ogóle "nie widzi". Inna możliwość to jakiś błąd w tablicach i Canal+ będziesz miał na innej pozycji.

Jeśli Vectra w całym kraju ma tak samo to C+ jest na tej samej częstotliwości (u mnie 500), Co C+ Sport i Eurosport 1.

Mam moduł. Jak ręcznie wklepię 370 to jest CANAL+ HD. A jak jadę po kolei to nie ma. Hahaha.

Omyłkowo pewnie na 370 maja status pominięcia kanału i dlatego przy przełączaniu góra-dół jest pomijany.

Witam, u mnie podobnie jest na Motorolce z tym Canałem+, pojawia się po wstukaniu 370, ale na liście kanałów go nie ma.

Wracając do tematu niekodowanych kanałów w DVB-C... Na Śląsku kanały takie jak Stopklatka HD, Nowa TV  HD, Metro HD, Zoom TV HD, TV6 HD świecą bez dekodera. O dziwo telewizor nie wyłapał TVN HD Puls HD ani Polsat HD a wydaje mi się, że były dostępne w przekazie niekodowanym.

Edited by CYFROmaniak

Te 3 kanały co wymienileś zawsze były zakodowane. Tak przynajmniej jest w Bielsku.

Chyba u mnie w Siedlcach tej nocy była jakaś większa akcja, ponieważ rano z mojej listy kanałów wyleciała ponad półowa oferty tv i została ponownie dodana. Efektem tymi te stare/nowe kanały nie mają obecnie EPG (jak na razie) i zostały usunięte z listy ulubionej (kurczę czeka mnie ponownie ustawianie).

Myślałem także że pojawią się dziś kanały Polsat Sport Premium ale nie. Moim zdaniem to ta akacja była po to aby pozmieniać ustawienie kanałów jeżeli chodzi o rozmieszczenie na częstotliwościach - wiecie Double wykazują więc zrobiło się trochę miejsca wolnego.

Czy wy też mieliście w swoich miejscowościach dziś taką akcję jak ja ?

Takie akcje powinny być zgłaszane. Mieszają w muxach.  A abonenci z modułem się zirytują bo na nowo trzeba swoją listę układać.

Edited by Mr. Orbita
Słownictwo.

U mnie w Wągrowcu uciekły dzisiaj 3 kanały z listy, którą układałem sam, ale pojęcia nie mam jakie... Wiecie coś na ten temat?

Cześć.

Jaką macie najniższą ceną za net 150 mb ?

Kończy mi się umowa na 100mb i będę przedłużał. Zależy mi na najniższej cenie. Może być 100Mb. Obecnie płacę 39,90 zł . Chciałbym zejść niżej z ceną ale i podwyższyć prędkość.

Edited by raffde

U mnie w Wągrowcu uciekły dzisiaj 3 kanały z listy, którą układałem sam, ale pojęcia nie mam jakie... Wiecie coś na ten temat?

U mnie zniknęło 8 pozycji, na szczęście mniej więcej wiedziałem jakie. Dzisiaj "dociągnęło" się dla nich EPG.

Chyba coś poprzestawiano w częstotliwościach kanałów SD bo pojawiło się okienko Dodano/Usunięto kanały i bez ostatecznych zmian (poza tym że kanały zniknęły z własnej listy)

U mnie Białystok poszło około 14 kanałów. Cała moja lista poszła się [beep]

Edited by Mr. Orbita
Słownictwo.

Cześć.

Jaką macie najniższą ceną za net 150 mb ?

Kończy mi się umowa na 100mb i będę przedłużał. Zależy mi na najniższej cenie. Może być 100Mb. Obecnie płacę 39,90 zł . Chciałbym zejść niżej z ceną ale i podwyższyć prędkość.

Ja place 20 zł za 150Mb. Procz neta mam pakiet zloty, SNO, Eleveny, C+ Select i multiroom.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Do tego na kanale 333 pojawił się zapętlający się trailer filmu "Raz się żyje". Też to macie?

Dokładnie tak. Gdzieś jeszcze po drodze widziałem inny tytuł. Może rodem z Cyfrowego Polsatu, VOD bedzię na odrębnych kanałach... Co do programów, które mi dzisiaj uciekły z mojej listy, to córka dała mi znać, że brakuje kanałów bajkowych, takich jak: Nickelodeon, Nick Jr., Disney Junior... Jednym słowem, zamieszali.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Tak po prostu rano pouciekały. Była tylko plansza, że coś uciekło, ale co to już nie było napisane...

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Przenosiny kanałów SD między mux-ami, robią porządki pod HD. Swoje miejsce nadawania zmieniły m.in. Kino Polska, Kino TV, Disney XD, Nickelodeon, TVP Rozrywka, ATM Rozrywka, NTL, wszystkie 4 FUN-y, VH-1, Eska Rock, Kino Polska Muzyka, Polsat News 2, DW i coś tam jeszcze...

Oryginalna lista OK, własne listy poleciały w kosmos.

Red Carpet TV na pozycji 523 to było? Ready Player One na pozycji 312?

Edited by Mr. Orbita
Poprawiona czytelność.

Witam, kończy mi się umowa, pakiet Złoty z Eleven, ze Sportem na ostro + net 100Mb . Pakiet chciałbym zamienić na Platynę razem z dekoderem z dyskiem. Moje pytanie do was: Jaki odpowiedni dekoder dobrać? Oraz czy net lepiej ciągnąć po swoim routerze, czy też lepiej zmienić na Vectry? Zostając przy tej samej prędkości.

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

Co do dekodera to Arris HMC 4120 z dyskiem Toshiby.