Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu niekodowanych kanałów w DVB-C... Na Śląsku kanały takie jak Stopklatka HD, Nowa TV  HD, Metro HD, Zoom TV HD, TV6 HD świecą bez dekodera. O dziwo telewizor nie wyłapał TVN HD Puls HD ani Polsat HD a wydaje mi się, że były dostępne w przekazie niekodowanym.

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba u mnie w Siedlcach tej nocy była jakaś większa akcja, ponieważ rano z mojej listy kanałów wyleciała ponad półowa oferty tv i została ponownie dodana. Efektem tymi te stare/nowe kanały nie mają obecnie EPG (jak na razie) i zostały usunięte z listy ulubionej (kurczę czeka mnie ponownie ustawianie).

 

Myślałem także że pojawią się dziś kanały Polsat Sport Premium ale nie. Moim zdaniem to ta akacja była po to aby pozmieniać ustawienie kanałów jeżeli chodzi o rozmieszczenie na częstotliwościach - wiecie Double wykazują więc zrobiło się trochę miejsca wolnego.

 

Czy wy też mieliście w swoich miejscowościach dziś taką akcję jak ja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jaką macie najniższą ceną za net 150 mb ?

Kończy mi się umowa na 100mb i będę przedłużał. Zależy mi na najniższej cenie. Może być 100Mb. Obecnie płacę 39,90 zł . Chciałbym zejść niżej z ceną ale i podwyższyć prędkość.

Edytowane przez raffde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jaką macie najniższą ceną za net 150 mb ?

Kończy mi się umowa na 100mb i będę przedłużał. Zależy mi na najniższej cenie. Może być 100Mb. Obecnie płacę 39,90 zł . Chciałbym zejść niżej z ceną ale i podwyższyć prędkość.

Ja place 20 zł za 150Mb. Procz neta mam pakiet zloty, SNO, Eleveny, C+ Select i multiroom.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Gdzieś jeszcze po drodze widziałem inny tytuł. Może rodem z Cyfrowego Polsatu, VOD bedzię na odrębnych kanałach... Co do programów, które mi dzisiaj uciekły z mojej listy, to córka dała mi znać, że brakuje kanałów bajkowych, takich jak: Nickelodeon, Nick Jr., Disney Junior... Jednym słowem, zamieszali.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenosiny kanałów SD między mux-ami, robią porządki pod HD. Swoje miejsce nadawania zmieniły m.in. Kino Polska, Kino TV, Disney XD, Nickelodeon, TVP Rozrywka, ATM Rozrywka, NTL, wszystkie 4 FUN-y, VH-1, Eska Rock, Kino Polska Muzyka, Polsat News 2, DW i coś tam jeszcze...

Oryginalna lista OK, własne listy poleciały w kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kończy mi się umowa, pakiet Złoty z Eleven, ze Sportem na ostro + net 100Mb . Pakiet chciałbym zamienić na Platynę razem z dekoderem z dyskiem. Moje pytanie do was: Jaki odpowiedni dekoder dobrać? Oraz czy net lepiej ciągnąć po swoim routerze, czy też lepiej zmienić na Vectry? Zostając przy tej samej prędkości.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, potrzebuję pomocy.  Zamierzam skorzystać z Internetu z Vectry. Rozmieszczenie lokalu jest takie, że nie ma opcji, w której poprowadzę nowy kabel po mieszkaniu. Pokój, w którym korzystam z laptopa, drukarki wi-fi i telewizora jest na samym końcu mieszkania. Jedyna opcja jest taka, że z klatki schodowej wprowadzam kabel do małego pokoju. Za fotelem stawiam router lub modem w-fi. (ale o tym za chwilę). Mam od Vectry telewizje kablową. Kabel jest poprowadzony w podłodze aż do pokoju z którego korzystam z laptopa, telewizora i drukarki bezprzewodowej. Ten kabel jest położony bardzooo dawno temu przez poprzedniego właściciela mieszkania. Technik z Vectry powiedział mi kiedyś, że dziwne że ta instalacja działa. Tak jak napisałam, jedyna opcja to router/modem za fotelem i sygnał wi-fi po całym mieszkaniu. I teraz najgorsze. Zamierzam zamówić internet 300Mb/s. Przy próbie zamówienia ze strony www do koszyka z automatu wskakuje mi Modem 2,4 i 5 GHz. Czy sygnał tego modemu wystarczy na 60m2 czy trzeba będzie jeszcze kupić własny router wi-fi? Czy jak się okaże że mam kupić router to podłączam go do modemu z Vectry czy wystarczy mój? Czy składając zamówienie z Vectry są jakieś różne modele tego modemu 2,4 i 5 GHz od Vectry? Jaki ewentualnie polecacie router do zakupu?

Czy wytłumaczy mi ktoś jak krowie na granicy co zrobić? :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek to nie wiem czy zamawianie usług ze strony www to dobry pomysł. Złóż wypowiedzenie na TV /oczywiście jeśli już możesz/ i negocjuj telefonicznie z DUK. Co do modemu od Vectry, powinien dać radę, ale pod warunkiem, że będzie stał możliwie centralnie w mieszkaniu, a nie pod ścianą za fotelem. Najpierw odbierz sprzęt od Vectry i sprawdź jak działa. Swój router możesz zawsze kupić po sprawdzeniu.

Inna sprawa to instalacja. To, że monter powiedział, dziwne że działa o niczym nie świadczy. Jak działa, to działa. Mój przewód z klatki poprowadzony do pokoju ma 21 lat, czyli teoretycznie może mieć tyle lat co monter :-)

 

Edit: sprzęt od Vectry do modem i router w jednym.

Edytowane przez vectriusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowość od Vectry:

Wczoraj wieczorem otrzymałem SMS-a od Vectry na ekranie dekodera, że już można przez Vectra Portal zamawiać usługi bez wychodzenia z domu. Szkoda tylko, że jak chcę w to wejść to wyskakuje mi info o braku połączenia z internetem. O dziwo VOD działa.

https://zapodaj.net/d0027dcb749a7.jpg.html

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Inna sprawa to instalacja. To, że monter powiedział, dziwne że działa o niczym nie świadczy. Jak działa, to działa. ..

...

Nie jak działa to działa, tylko może być sytuacja, że telewizja cyfrowa jeszcze przechodzi, a kanał zwrotny (upstream) już nie. Wtedy niestety trzeba położyć nowy przewód. Miałem już milion takich sytuacji i zaznaczam, że nie mam 21 lat.

 

Agacie proponuję kontakt z lokalnym PH lub infolinią 601 601 601. Te kanały sprzedaży dają jej wyjście awaryjne w postaci możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni jeśli coś nie zadziała jak tego oczekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...