Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz UPC to powinni traktować Cię jak króla. :) Z ciekawości zadzwoń do konkurencji, dowiedz się o ofercie. Może tam będzie taniej, a nawet jeśli nie to zawsze masz argument na Vectrę. Spokojnie możesz otrzymać lepszą ofertę. Bądź cierpliwy i wymagający. Sam możesz zadzwonić do DUK, może akurat trafisz na rozsądnego konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Następnym razem, przy kontakcie telefonicznym, powiem konsultantowi, że mam ofertę z UPC. A z ciekawości wszedłem na stronę UPC i ci to mają dopiero ceny z kosmosu. Za podobny pakiet do mojego obecnego musiałbym dać 90zł, a za coś podobnego do Platyny to już cena 150zł. Co prawda w tym drugim przypdaku internet 500Mb/s, ale po co mi to jak nawet obecne 50Mb/s nie wykorzystuję?

 

 

edycja:

 

sorki, teraz wybrałem na UPC Pakiet Promocja na adres, wpisałem swój adres i wychodzi na to, że za pakiet podobny do obecnego z multiroom'em zapłaciłbym 70zł miesięcznie a za coś podobnego do platyny z multiroom'em zapłaciłbym 120zł.

Edytowane przez vwrafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku trafiłem na p. Piotra Bratka to mi za dodatkowe 0,10zł do abonamentu dołożył Eleveny.

 

No i to jest dobra oferta, tzn. to co pan ma w sygnaturce. Ja bym chciał prawie to samo, ale bez Sport Na Ostro i bez Eleven lecz dodatkowo 150Mb/s internet za 72,49zł. Więc to raczej jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto próbować. Tym bardziej, jak ma się asa w rękawie w postaci obecnej w bloku konkurencji. Warto też wspomnieć, że znajomy dostał pakiet w podobnej cenie. ;)

 

Rozmyślałem nad tym i chyba powiem, że na forum ludzie piszą iż otrzymują takie oferty jak ja chcę.A co tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spokojnie czekaj do końca i twierdź, że rozważasz oferty konkurencji. Nie wiem co masz w bloku? Choć z drugiej strony u mnie jest tylko Vectra, to straszyłem ich nc+. :)

 

jakie są opinie na temat dekodera z Vectry STB HD 3831CDX ja się sprawuje bo mam propozycje od nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla Ciebie szmelc ja mam uraz do arrisa bo ciągle się zawieszal i po 3 wymianach mam ADB jest zamulony to fakt no i jak nagrywasz 2 naraz to 3 obejrzysz ale tylko kilka kanałów na arrisie można wszystkie. Mam tez drugi dekoder arris z dyskiem wd ale już nie mam sił męczyć się z wymianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie są opinie na temat dekodera z Vectry STB HD 3831CDX ja się sprawuje bo mam propozycje od nich

Miałem go przed Arrisem. Powiem tak:

Nie cyka w stanie czuwania i nie resetuje się raz na 3-4 tygodnie (co moim zdaniem nie jest tragedią. Arris wizualnie, subiektywnie podoba mi się bardziej. Pilot z Arrisa, mimo, że tandetny błyszczący ale lepiej działa i nie ma zamienionych miejscami przycisków CH+/CH- z głośnością. Ponadto w Arrisie wyświetla się nazwa kanału na obudowie. Możesz nagrywać dwa kanały a trzeci oglądać z pełnej puli, w ADB jest odrobinę gorzej.

 

Moim zdaniem, a używałem obu, wybrałbym ponownie Arrisa, choć 3831cdx zły nie był. Tylko trochę za wolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto złożyć wypowiedzenie i czekać. U mnie w BOK dałem wypowiedzenie, ale Pan oświadczył, że mają swoje druki, pozaznaczał, że rezygnuję i nie jestem zainteresowany ich ofertą. Jak pisałem było to w piątek rano, a w poniedziałek rano już dzwonili z ofertą.... Pewnie mógłbym poczeka, odmówić i dostać nieco lepszą ofertę, ale jak pisałem finały NBA (choć kto mógłby się spodziewać, że skończy się na 4-0) i speedway zrobiły swoje. Mimo to jestem zadowolony, bo za tą samą cenę otrzymałem więcej niż miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto próbować. Tym bardziej, jak ma się asa w rękawie w postaci obecnej w bloku konkurencji. Warto też wspomnieć, że znajomy dostał pakiet w podobnej cenie. ;)

 

Właśnie znowu dzwonił do mnie ktoś z numeru 58 742 67 00. Nie wiem czy to BOK czy DUK. No niestety, pan mówi, że za kwotę 72,49zł nie może mi dać internetu 100Mb/s oraz multi room Platynę na dwa moduły CI. Powiedziałem, że w takim razie jednak przejdę na UPC i pan podziękował i koniec rozmowy. Czyli co z tego wynika? Będą jeszcze dzwonić czy już temat zakończony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zadzwonić sam i powiedzieć, że oddzwaniasz, bo był kontakt z ich strony z atrakcyjną ofertą ale nie mogłeś rozmawiać. ;) W każdym razie warto się zorientować jakie są realne do uzyskania oferty i albo zgodzić się na to, by płacić ciut więcej albo zejść z oczekiwań. Można też wykonać telefon do konkurencji informując, że rozważasz zmianę operatora. Powinni przestawić dedykowane oferty pod dany adres. Np. u mnie UPC ma dużo ciekawsze propozycje, niż te dostępne na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znowu dzwonił do mnie ktoś z numeru 58 742 67 00. Nie wiem czy to BOK czy DUK. No niestety, pan mówi, że za kwotę 72,49zł nie może mi dać internetu 100Mb/s oraz multi room Platynę na dwa moduły CI. Powiedziałem, że w takim razie jednak przejdę na UPC i pan podziękował i koniec rozmowy. Czyli co z tego wynika? Będą jeszcze dzwonić czy już temat zakończony?

Mam zbliżoną opinię do @dawid_bydgosz, jeśli w bloku jest więcej niż jeden operator a w dodatku dostawca TV i Internetu taki jak UPC wówczas jest tu ostra walka o Klienta. Pamiętam, że swego czasu UPC miało promocję dla przechodzących od innych operatorów Klientów. Osobiście zamówiłem u nich TV Max+Internet 250Mb, dekoder z dyskiem za abonament 99zł/m-c. Jednak po 10 dniach zrezygnowałem z prozaicznego powodu, dekoder UPC nie posiada edycji kanałów i numery są na sztywno przypisane do programów. Vectra daje większą swobodę i możliwość edycji własnych list. Fakt jest faktem, że powrót do Vectry po rezygnacji z UPC po 10 dniach zaowocował tym że za TV Platyna + 100Mb płacę 64,9zł i to właściwie do końca 2030 roku (tak mam w umowie).

Życzę cierpliwości i zdrowego podejścia, naprawdę za kilka złotych szkoda kopię kruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zbliżoną opinię do @dawid_bydgosz, jeśli w bloku jest więcej niż jeden operator a w dodatku dostawca TV i Internetu taki jak UPC wówczas jest tu ostra walka o Klienta. Pamiętam, że swego czasu UPC miało promocję dla przechodzących od innych operatorów Klientów. Osobiście zamówiłem u nich TV Max+Internet 250Mb, dekoder z dyskiem za abonament 99zł/m-c. Jednak po 10 dniach zrezygnowałem z prozaicznego powodu, dekoder UPC nie posiada edycji kanałów i numery są na sztywno przypisane do programów. Vectra daje większą swobodę i możliwość edycji własnych list. Fakt jest faktem, że powrót do Vectry po rezygnacji z UPC po 10 dniach zaowocował tym że za TV Platyna + 100Mb płacę 64,9zł i to właściwie do końca 2030 roku (tak mam w umowie).

Życzę cierpliwości i zdrowego podejścia, naprawdę za kilka złotych szkoda kopię kruszyć.

 

A czy w Vectrze przy każdorazowej aktualizacji lista kanałów się nie zmienia? Ja na swoich modułach CI uporządkowałem sobie kiedyś kanały według własnego uznania, po czym po jakimś czasie parę programów zniknęło i musiałem zrobić update i wszystkie moje ustawienia poszły do piachu. Teraz mam jak wszyscy czyli jakieś dziwne numery typu TVP1 - kanał 111, Discovery - kanał 501, rozstrzał totalny z tymi kanałami.

 

Zawsze możesz zadzwonić sam i powiedzieć, że oddzwaniasz, bo był kontakt z ich strony z atrakcyjną ofertą ale nie mogłeś rozmawiać. ;) W każdym razie warto się zorientować jakie są realne do uzyskania oferty i albo zgodzić się na to, by płacić ciut więcej albo zejść z oczekiwań. Można też wykonać telefon do konkurencji informując, że rozważasz zmianę operatora. Powinni przestawić dedykowane oferty pod dany adres. Np. u mnie UPC ma dużo ciekawsze propozycje, niż te dostępne na stronie.

 

A tego to nie brałem pod uwagę. Bo to co mają na stronie to takie sobie oferty, ale może przy przejściu dadzą coś lepszego. Czy w UPC można wziąć publiczny adres IP i jakiś konfigurowalny router ( żeby sobie porty przekierowywać )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dekoderach ustalone listy własne zostają bez zmian w przypadku aktualizacji dokonanej przez Operatora. Co najwyżej mogą zniknąć jakieś kanały, które wypadają z oferty. Jeżeli natomiast chodzi o pytania dot. UPC najlepiej zadać je na forum poświęconym temu Operatorowi. Co do zasady możliwość konfiguracji takiego sprzętu jest ograniczona. Publiczny IP to też wyjątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładce "zmiany w ofercie kanałowej" na stronie sieci Vectra, została sprecyzowana informacja dotycząca roszad wśród kanałów nadawanych w PAL-u. Obecnie wiadomo już jakich miasta dotyczyć będą owe zmiany. Dziwne ale to może być przypadek, nie wymienione są tu główne miasta np. Gdańsk, Warszawa itp. 

Link do informacji http://www.vectra.pl/repository/vectraFile/28/39/2839/plansze_www.pdf

Edytowane przez marko76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładce "zmiany w ofercie kanałowej" na stronie sieci Vectra, została sprecyzowana informacja dotycząca roszad wśród kanałów nadawanych w PAL-u. Obecnie wiadomo już jakich miasta dotyczyć będą owe zmiany. Dziwne ale to może być przypadek, nie wymienione są tu główne miasta np. Gdańsk, Warszawa itp. 

Link do informacji http://www.vectra.pl/repository/vectraFile/28/39/2839/plansze_www.pdf

Nie wiem czemu ale u mnie link nie działa po kliknięciu przekierowuje na 1 str. tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...