Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ma to jakiekolwiek znaczenie dla obecnych klientów Vectry? Jambox to zupełnie inna technologia i niby bogatsza oferta programowa, ale o dziwo nie mają Polsatu Sport HD. Gdyby tak wymieniły się brakującymi kanałami i Vectra zyskała Polsat Sport News, AMC czy Sundance, byłaby bajka, ale jakoś w to nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Vectra planuje dodać w najbliższym czasie jakieś kanały 4K? Ktoś wie?

 

Zanim to zrobią to muszą wprowadzić dekoder odbierający te kanały. Póki co, nic o tym nie wiadomo. W UPC mają być dopiero w przyszłym roku, więc pewnie podobnie będzie i w Vectrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnijcie że Vectra doda kanały, które są w SGT, a nie ma ich w Vectra. To SGT będzie wyrównane do oferty Vectra. Wiem to z doświadczenia ponieważ w 2014r. Vectra przejęła kablówkę na moim bloku i były tam kanały np. Viasat Explorer, po przejęciu przez Vectra zostały wyłączone i weszła oferta Vectry.


Czyli krótko mówiąc : obecni klienci Jambox mogą na tym wiele stracić. Porównując ile kanałów ma Jambox, a nie ma Vectra to się robi dość duża liczba. Jak będę miał czas to sobie przeliczę...

No tak, chyba że coś im się pozmieniało, ale wiemy jak Vectra żyje z Polsatem, jak pies z kotem. :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutny mus dla Vectry to dodanie Polsat Sport News, bo coraz więcej transmisji trafia z Polsatu Sport do w/w kanału. Ciekawe, jak dogadają się w sprawie LM? Jeśli prawdą są pogłoski o 10 euro od każdego abonenta posiadającego dostęp do Polsatu Sport to absolutnie nie warto, bo cena jest absurdalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. A może to awaria w Vectrze? Miasto Białystok. Wywaliło mi telewizję i jest komunikat "Błąd: E0, proszę sprawdzić czy dekoder jest prawidłowo podłączony". Reset i wyjęcie wtyczek z gniazdka nie pomaga. Stan na 13:40.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB zgłosiłem. Szybka odpowiedź i szukają? :roll:

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...