Jump to content

Recommended Posts

Ja w zeszłym roku za dodatkowe 10 groszy dobrałem Eleveny, ale od razu wszystko mi konsultant przedłużył do czerwca 2019 (ze względu na to, że miałem różne usługi na różny koniec umowy). ;-)

A co do ofert lokalnych to u nas na korytarzu miesiąc temu opiekun budynku wywiesił oferty, ale czterech liter to nie urywa.

Na czasz TdF Eurosport 1 będzie odkodowany - u mnie już działa :)

Guest kingofsouth

Jest otwarte okno na Polsat Sport HD?

Świeci się w pakiecie stalowym. :)

Guest kingofsouth

Dobrze wiedzieć. Jestem u babci i dopiero teraz to odkryłem. ;)

Guest kingofsouth

Szkoda, że kanał ten nie działa w usłudze Online na łączu zewnętrznym.

Edited by kingofsouth

Też macie problemy z EPG na wielu kanałach? Od wtorku u mnie nie ma tej funkcji np. na Fox HD czy TVP Kultura, Travel Channel czy Planete HD.

Nie zauważyłem braku EPG na tych kanałach w ciągu tego tygodnia. Możliwe, że mogłem przeoczyć chwilowy brak EPG bo często nie oglądam tych stacji.

1. Za ile można dodatkowo dobrać do obecnej oferty HBO?
2. Czy jest to pakiet z HBO GO? 
3. Czy przy przedłużaniu umowy jest taniej?

:-|

Ja mam, przy przedłużeniu umowy, HBO z GO i OD za 20 zł przy rocznym zobowiązaniu.

Pytanie z innej beczki : ile aktualnie Vectra ma abonentów TV Cyfrowej oraz ilu z nich hipotetycznie ma wykupionych pakiet z Polsatem Sport?

Ma to jakiekolwiek znaczenie dla obecnych klientów Vectry? Jambox to zupełnie inna technologia i niby bogatsza oferta programowa, ale o dziwo nie mają Polsatu Sport HD. Gdyby tak wymieniły się brakującymi kanałami i Vectra zyskała Polsat Sport News, AMC czy Sundance, byłaby bajka, ale jakoś w to nie wierzę.

Czy Vectra planuje dodać w najbliższym czasie jakieś kanały 4K? Ktoś wie?

Najpierw niech powyrzucają duble SD i uzupełnią braki w ofercie. A o 4K to można później myśleć. :D

Czy Vectra planuje dodać w najbliższym czasie jakieś kanały 4K? Ktoś wie?

Zanim to zrobią to muszą wprowadzić dekoder odbierający te kanały. Póki co, nic o tym nie wiadomo. W UPC mają być dopiero w przyszłym roku, więc pewnie podobnie będzie i w Vectrze..

Zapomnijcie że Vectra doda kanały, które są w SGT, a nie ma ich w Vectra. To SGT będzie wyrównane do oferty Vectra. Wiem to z doświadczenia ponieważ w 2014r. Vectra przejęła kablówkę na moim bloku i były tam kanały np. Viasat Explorer, po przejęciu przez Vectra zostały wyłączone i weszła oferta Vectry.

Czyli krótko mówiąc : obecni klienci Jambox mogą na tym wiele stracić. Porównując ile kanałów ma Jambox, a nie ma Vectra to się robi dość duża liczba. Jak będę miał czas to sobie przeliczę...

No tak, chyba że coś im się pozmieniało, ale wiemy jak Vectra żyje z Polsatem, jak pies z kotem. :(

Absolutny mus dla Vectry to dodanie Polsat Sport News, bo coraz więcej transmisji trafia z Polsatu Sport do w/w kanału. Ciekawe, jak dogadają się w sprawie LM? Jeśli prawdą są pogłoski o 10 euro od każdego abonenta posiadającego dostęp do Polsatu Sport to absolutnie nie warto, bo cena jest absurdalna.