Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś wiedzę odnośnie Polsat Sport Premium i Ligi Mistrzów w Vectrze? Dzwonił do mnie w tym tygodniu jeden z panów z infolini i próbował namówić mnie na internet mobilny, hbo go itp. Na koniec na moje pytanie odnośnie ligi mistrzów czy będzie i za ile?, to odpowiedział, że jeżeli będzie, a rozmowy trwają, to przy moim pakiecie (Platyna) i tak będe miał bez żadnych opłat. Powiem tak, byłbym w siódmym niebie, ale pytanie czy w ogóle będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że predzej mogliby dać Polsat Sport Premium do pakietu sport na ostro. Chociaż mało to prawdopodobne.

Myślę, że osobom, które mają platynę i SNO, to łaski nie robią, gdyby dali za darmo. Tym bardziej jak czytam, że kablówka WtvK podpisała dziś umowę na polsat premium i daje abonentom ligę mistrzów za free.

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że osobom, które mają platynę i SNO, to łaski nie robią, gdyby dali za darmo. Tym bardziej jak czytam, że kablówka WtvK podpisała dziś umowę na polsat premium i daje abonentom ligę mistrzów za free.

Tylko że musicie mieć na uwadze to że Polsat na innych warunkach (KASA) prowadzi rozmowy z kablówkami małymi a inaczej z "pierwszą piątką" co do wielkości. Moim zdaniem mogliby te kanały dodać do pakietu Platynowego - jakoś z Eleven Sport 4 się dało.

Edytowane przez lukasz1122a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak takie kanały Polsatu powinny trafić do pakietu "Sport na Ostro" który przecież w Vectrze jest pakietem premium. Poza tym Eleven 1 oraz Eleven 3 również powinny w końcu trafić do Pakietu "Sport na Ostro". Mam nadzieję, że Vectra w końcu to uporządkuje na jesień i włączy te kanały do "Sportu na Ostro" co byłoby najbardziej naturalne i logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę wątek o podstawowym pakiecie Azart w Vectrze? Z jednej strony w Azart Vectra koduje niestety niektóre programy dostępne bezpłatnie w naziemnej np. stopklatka, TVP Sport, lokalny mux TVS (Polsat HD, TVS HD, Republika HD, radio Silesia DAB), ale z drugiej strony rzuca czasami tymczasowo odkodowane inne programy. 

 

Może założyć osobny wątek "Vectra Azart"? Ostatnio np. jest Eurosport 1 HD i Fox HD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowane programy są za zgodą nadawców czasowo dostępne w tzw otwartych oknach.

 

W odkodowanym dvb-c od ok miesiąca nie jest dostepna STOPKLATKA sd. Tvp sport był odkodowany na czas MŚ, a teraz jest ponownie zakodowany. Mało tego od 1.08 odejdzie Ci Puls2, METRO, NOWA, WP i ZOOM.

 

Jeśli za azart płacisz w okolicach 5zl to już lepiej sobie zamów bezpośrednio w Vectrze pakiet Stalowy za 9,90. Będziesz miał to co naziemnie ale w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw antenę za 19,90 i miej wszystko za free. 

 

Złodzieje z Vectry..


Kodowane programy są za zgodą nadawców czasowo dostępne w tzw otwartych oknach.

W odkodowanym dvb-c od ok miesiąca nie jest dostepna STOPKLATKA sd. Tvp sport był odkodowany na czas MŚ, a teraz jest ponownie zakodowany. Mało tego od 1.08 odejdzie Ci Puls2, METRO, NOWA, WP i ZOOM.

Jeśli za azart płacisz w okolicach 5zl to już lepiej sobie zamów bezpośrednio w Vectrze pakiet Stalowy za 9,90. Będziesz miał to co naziemnie ale w HD.

Jedykę i dwujkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowane programy są za zgodą nadawców czasowo dostępne w tzw otwartych oknach.

 

W odkodowanym dvb-c od ok miesiąca nie jest dostepna STOPKLATKA sd. Tvp sport był odkodowany na czas MŚ, a teraz jest ponownie zakodowany. Mało tego od 1.08 odejdzie Ci Puls2, METRO, NOWA, WP i ZOOM.

 

Jeśli za azart płacisz w okolicach 5zl to już lepiej sobie zamów bezpośrednio w Vectrze pakiet Stalowy za 9,90. Będziesz miał to co naziemnie ale w HD.

 

A skąd wiesz ze odejdą te kanały od 1 sierpnia Super Polsat i TV6 zostały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które siedzą w temacie ofert. Obecnie płacę 162,39 zł (Super Film&Sport + Canal+Prestige + multiroom. Mam dekoder PVR i Internet o prędkości 100 Mb/s. Dzwonił dzisiaj do mnie konsultant z ofertą podwyższenia pakietu internetowego do 600 Mb/s z darmową wymianą routera za dodatkową opłatą +20 zł. Umowa na rok (tv+ internet). W moim przypadku oznacza to wydłużenie zobowiązania o 1 miesiąc (jestem mniej więcej w połowie okresu minimalnego). Co sądzicie o propozycji?

Edytowane przez dawid_bydgoszcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z tu obecnych ma wiedzę na temat ewentualnego wprowadzenia 4K w Vectrze? Czy wiadomo coś kiedy może pojawić się dekoder 4K i pierwsze programy w 4K?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim, klasyczne pytanie:

Koniec umowy, napisane wypowiedzenie. Dotychczas platyna + 100mb za 89.99zl

Nowa propozycja Zloty+150mb+sno+eleveny+nowy dekoder z dyskiem za 79.99zl

1) prosic o wiecej?

2) mam cisco epc3928, jest cos lepszego?

 

Z gory dzeki za wszystkie odpowiedzi

Edytowane przez Pawelbdg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim, klasyczne pytanie:

Koniec umowy, napisane wypowiedzenie. Dotychczas platyna + 100mb za 89.99zl

Nowa propozycja Zloty+150mb+sno+eleveny+nowy dekoder z dyskiem za 79.99zl

1) prosic o wiecej?

2) mam cisco epc3928, jest cos lepszego?

 

Z gory dzeki za wszystkie odpowiedzi

 Oferta dobra o ile nie zależy Ci na Platynie, sprawdź programy, do których stracisz dostęp, żebyś potem nie żałował. Ja bym się jeszcze wstrzymał z podpisywaniem umowy, bo ciągle brak informacji o LM, zależy do kiedy masz umowę. Trzecia ważna sprawa- poproś o dekoder Arrisa z dyskiem Toshiby. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...