Jump to content

Recommended Posts

Czy do Was też dzisiaj przyszedł e-mail o tytule "Witamy w Vectrze!"? Jestem ich abonentem od ponad 2 lat i dzisiaj otrzymałem powitalną wiadomość z podziękowaniami za wybór ich usług :D

Podejrzewam, że wyłączenie tych kanałów SD może wiązać się z nowościami programowymi na jesień.

Dodajmy że z analogu wyleciało kilka kanałów...

Czy do Was też dzisiaj przyszedł e-mail o tytule "Witamy w Vectrze!"? Jestem ich abonentem od ponad 2 lat i dzisiaj otrzymałem powitalną wiadomość z podziękowaniami za wybór ich usług :D

To to nic ;) ja kiedyś napisałem maila do Vectry że mam jakoś awarię z internetem (milejsze z tym) i otrzymałem od nich odpowiedz cytat: Obecnie ten kanał nie jest dostępny w naszej ofercie telewizyjnej hahahahah

Podejrzewam, że wyłączenie tych kanałów SD może wiązać się z nowościami programowymi na jesień.

Trzymam kciuki, żebyś miał rację. :) Jak już pisałem ja właściwie czekam tylko na Polsat Sport News, AMC i Sundance, oczywiście w HD. Najbardziej mnie jednak interesuje cena za dostęp do LM. Jakaś niepokojąca jest ta przedłużająca się cisza w tym temacie.

Oj tak. AMC, Sundance tv i Polsat Sport News to z pewnością kanały których wielu abonentów oczekuje. Dziwi mnie również brak TV 4 HD.

Bardzo dobry ruch po stronie waszej kablówki, że czyścić się będą z kanałów SD, a wolne miejsce napewno czymś wam uzupełnią z nowości. INEA powinna zrobić podobnie, ale nie starają się w ogóle w tym temacie.

I to jest dobry ruch jeszcze do kosza tvp1 i tvp 2 w sd. Bynajmniej jakość będzie lepsza.

Ma ktoś wiedzę odnośnie Polsat Sport Premium i Ligi Mistrzów w Vectrze? Dzwonił do mnie w tym tygodniu jeden z panów z infolini i próbował namówić mnie na internet mobilny, hbo go itp. Na koniec na moje pytanie odnośnie ligi mistrzów czy będzie i za ile?, to odpowiedział, że jeżeli będzie, a rozmowy trwają, to przy moim pakiecie (Platyna) i tak będe miał bez żadnych opłat. Powiem tak, byłbym w siódmym niebie, ale pytanie czy w ogóle będzie?

Myślę, że predzej mogliby dać Polsat Sport Premium do pakietu sport na ostro. Chociaż mało to prawdopodobne.

Myślę, że predzej mogliby dać Polsat Sport Premium do pakietu sport na ostro. Chociaż mało to prawdopodobne.

Myślę, że osobom, które mają platynę i SNO, to łaski nie robią, gdyby dali za darmo. Tym bardziej jak czytam, że kablówka WtvK podpisała dziś umowę na polsat premium i daje abonentom ligę mistrzów za free.

Edited by picassopawel

Myślę, że osobom, które mają platynę i SNO, to łaski nie robią, gdyby dali za darmo. Tym bardziej jak czytam, że kablówka WtvK podpisała dziś umowę na polsat premium i daje abonentom ligę mistrzów za free.

Tylko że musicie mieć na uwadze to że Polsat na innych warunkach (KASA) prowadzi rozmowy z kablówkami małymi a inaczej z "pierwszą piątką" co do wielkości. Moim zdaniem mogliby te kanały dodać do pakietu Platynowego - jakoś z Eleven Sport 4 się dało.

Edited by lukasz1122a

Dokładnie tak takie kanały Polsatu powinny trafić do pakietu "Sport na Ostro" który przecież w Vectrze jest pakietem premium. Poza tym Eleven 1 oraz Eleven 3 również powinny w końcu trafić do Pakietu "Sport na Ostro". Mam nadzieję, że Vectra w końcu to uporządkuje na jesień i włączy te kanały do "Sportu na Ostro" co byłoby najbardziej naturalne i logiczne.

Gdzie znajdę wątek o podstawowym pakiecie Azart w Vectrze? Z jednej strony w Azart Vectra koduje niestety niektóre programy dostępne bezpłatnie w naziemnej np. stopklatka, TVP Sport, lokalny mux TVS (Polsat HD, TVS HD, Republika HD, radio Silesia DAB), ale z drugiej strony rzuca czasami tymczasowo odkodowane inne programy. 

Może założyć osobny wątek "Vectra Azart"? Ostatnio np. jest Eurosport 1 HD i Fox HD. 

Kodowane programy są za zgodą nadawców czasowo dostępne w tzw otwartych oknach.

W odkodowanym dvb-c od ok miesiąca nie jest dostepna STOPKLATKA sd. Tvp sport był odkodowany na czas MŚ, a teraz jest ponownie zakodowany. Mało tego od 1.08 odejdzie Ci Puls2, METRO, NOWA, WP i ZOOM.

Jeśli za azart płacisz w okolicach 5zl to już lepiej sobie zamów bezpośrednio w Vectrze pakiet Stalowy za 9,90. Będziesz miał to co naziemnie ale w HD.

kfm877 - pisałem kilka dni temu o taką listę cen na przedłużenie pakietów premium i multiroom oraz internetu. Mógłbyś wypisać po krótce jak to wygląda w DUK i w BOK?

Wystaw antenę za 19,90 i miej wszystko za free. 

Złodzieje z Vectry..

W odkodowanym dvb-c od ok miesiąca nie jest dostepna STOPKLATKA sd. Tvp sport był odkodowany na czas MŚ, a teraz jest ponownie zakodowany. Mało tego od 1.08 odejdzie Ci Puls2, METRO, NOWA, WP i ZOOM.

Jeśli za azart płacisz w okolicach 5zl to już lepiej sobie zamów bezpośrednio w Vectrze pakiet Stalowy za 9,90. Będziesz miał to co naziemnie ale w HD.

Jedykę i dwujkę 

Dwójkę jeśli już. Ortografia się kłania

A skąd wiesz ze odejdą te kanały od 1 sierpnia Super Polsat i TV6 zostały

Mam pytanie do osób, które siedzą w temacie ofert. Obecnie płacę 162,39 zł (Super Film&Sport + Canal+Prestige + multiroom. Mam dekoder PVR i Internet o prędkości 100 Mb/s. Dzwonił dzisiaj do mnie konsultant z ofertą podwyższenia pakietu internetowego do 600 Mb/s z darmową wymianą routera za dodatkową opłatą +20 zł. Umowa na rok (tv+ internet). W moim przypadku oznacza to wydłużenie zobowiązania o 1 miesiąc (jestem mniej więcej w połowie okresu minimalnego). Co sądzicie o propozycji?

Edited by dawid_bydgoszcz

Wychodzi na to, że mamy podobne pakiety, tyle że ja mam C+ Select? Popraw mnie jeśli się mylę, ale chyba mam rację. Wniosek jest taki, że odrobinę przepłacasz. :)

Czy ktoś z tu obecnych ma wiedzę na temat ewentualnego wprowadzenia 4K w Vectrze? Czy wiadomo coś kiedy może pojawić się dekoder 4K i pierwsze programy w 4K?

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Guest kingofsouth

Na chwilę obecną nie masz co liczyć na 4K.
Znając Vectrę to szybko nie nastąpi.

Czy ktoś z tu obecnych ma wiedzę na temat ewentualnego wprowadzenia 4K w Vectrze? Czy wiadomo coś kiedy może pojawić się dekoder 4K i pierwsze programy w 4K?

Na razie to Vectra ma problemy z HD, a gdzie jej do 4K.

Czesc wszystkim, klasyczne pytanie:

Koniec umowy, napisane wypowiedzenie. Dotychczas platyna + 100mb za 89.99zl

Nowa propozycja Zloty+150mb+sno+eleveny+nowy dekoder z dyskiem za 79.99zl

1) prosic o wiecej?

2) mam cisco epc3928, jest cos lepszego?

Z gory dzeki za wszystkie odpowiedzi

Edited by Pawelbdg

To zależy od Ciebie. Biorąc pod uwagę, że przejście ze złotego na platynę to 15zł wychodzi, że za SNO+Eleveny+PVR+ szybszy internet dopłacisz 5zł w stosunku do tego, co masz dzisiaj. I tu musisz już sam ocenić, czy to Ciebie satysfakcjonuje.