Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

A tak na swoim FP się zapierali, że przy prezentacji oferty o tym informują. Wiem, że ulotka nie stanowi oferty handlowej, ale jednak mogliby (nawet drobnym druczkiem) o tym informować.

Każda reklama nie mówi całej prawdy albo wręcz mija się z nią. Ma być ładnie, kolorowo i "za darmo". Tak jest z każdym produktem który jest reklamowany nie tylko z usługami TV. Im bardziej coś reklamowane tym mniej prawdziwe i warte zainteresowania. Przecież wiadomo że w żadnej gospodarce nie ma nic za darmo a tanio to już było :-)

Wszystkie ulotki banków i parabanków informujące o ratach bez oprocentowania, czy niskim procencie kredytu, reklamy firm ubezpieczeniowych i tanich ubezpieczeń, czy w końcu środków na zgagę czy inne dolegliwości żołądkowo, seksualne :-) To wszystko ma ładnie brzmieć i zachęcać do spróbowania. Najczęściej na I razie się skończy a potem zmienia się nazwę produktu i jazda zaczyna się od nowa :-).

Niestety większość odbiorców reklamy ślepo w nią wierzy i ufa w dobre intencje reklamodawcy dlatego to się tak opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robert03: pełna zgoda ;). Tylko mi też chodzi o to, że we wcześniejszych ulotkach-ofertach z niższą ceną zawsze była gwiazdka lub napisane drobnym maczkiem, że po jakimś czasie cena ulegnie zwiększeniu. Na stronie internetowej wyraźnie przy zamawianiu jest napisane, że 'do końca roku za 10 zł' a także podana cena, która będzie obowiązywać po nowym roku - i to już konkret. A tutaj? Jedynie 'Oferta dotyczy okresu zobowiązania na 24 miesiące', więc dużo osób pomyśli, że przez 24 miesiące będzie taka cena, a tu taka niespodzianka po nowym roku ;). A całość to zapewne lokalna odpowiedź na wejście 'Gigakablówki' od Netii na największe żarskie osiedle ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka forma przekazu ma zachęcić osobę do przejścia się do salonu firmowego i zapytania o ofertę. Może nie każdy skorzysta, ale gwarantuje Ci ze część ciekawskich zostanie klientami. Tak to wygląda w dzisiejszych czasach. Reklama na zaciekawić i zaintrygować, zmusić do działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój sprzęt to modem ADSL z routerem. Nie będzie pasował do Vectry. Jak podpiszesz umowę to Vectra da ci modem z routerem. A jeśli weźmiesz od nich sam modem to kup router z wejściem WAN Ethernet dynamic ip. Czyli większość prostych routerów na rynku.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podpowie który z TP Link będzie dobry i sprawdzony?

Może ktoś podpowie który z TP Link będzie dobry i sprawdzony?

Czy dobrze rozumię ze według tego opisu mój router TP-LINK TD W8970 będzie działał z modemami cyfrowej Vectry? http://tplink-forum.pl/faq-konfiguracja-tp-link-a/w8970-jako-router-dsl-z-portem-wan/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z Was przerabiał opcję zejścia na niższy pakiet tv? Chciałbym zejść z platyny na niższy pakiet, najlepiej srebrny. Problem w tym, że mam paczkę canalplus na umowie terminowej i z tego co wiem to przy tym pakiecie vectra nie oferuje canal plus. Co w takiej sytuacji? Czy jak zdecyduję się na pakiet srebrny to za canal plus naliczą mi karę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...