Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Oj Multimedia jest klasę wyżej niż Vectra. Mają Planete, Kuchnia TV, Domo, tematyczne MTV czy chociażby taki bzdet jak Pro7, gdzie można obejrzeć Oscary i inne rozdania nagród w oryginale. W Vectrze też to wszystko było, kiedyś.. ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VECTRA w porównaniu do MMP nie różnicuje abonentów "na lepszych i gorszych"

MMP świadczy usługi na Południu i w przejętych, mniejszych kablówkach w bardzo okrojonym stopniu (wybrakowana oferta z kilkoma kanałami HD - dosłownie kilkoma!)

Więc kto jest lepszy?

Co byście woleli?

To co macie czy to co oferuje MMP?

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MMP w tych "wybrakowanych" lokalizacjach nie zaistniał żaden - naprawdę żaden - nowy kanał!

Mimo, iż operator w "lepszej" spółce dołączył ich sporą masę, a do końca roku jeszcze trochę ich będzie!

Więc, których abonentów operator (MMP, VECTRA) ma za większych [beep]i?

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VECTRA w porównaniu do MMP nie różnicuje abonentów "na lepszych i gorszych"

MMP świadczy usługi na Południu i w przejętych, mniejszych kablówkach w bardzo okrojonym stopniu (wybrakowana oferta z kilkoma kanałami HD - dosłownie kilkoma!)

Więc kto jest lepszy?

Co byście woleli?

To co macie czy to co oferuje MMP?

Vectra też tak robi. Coprawda cyfra jest wszędzie taka sama, ale cyfra nie wszędzie jest oferowana.

Są miejscowości gdzie oferowany jest wyłącznie analog. 53 kanały wyłącznie analogowe za 30-40 PLN. Nazywa się to Pakiet Złoty. Nie ma w nim nawet kompletu kanałów z DVB-T.  Ostatnio wyłączyli tam mini mini+ i Teletoon +  i w zamian włączyli TVP ABC i Nickelodeon. Za wyłączony RTL, ITV i Euronews nie włączyli nic.... Na prośby o włączenie Focus TV czy Puls 2 TV odpisują że nie planują włączenia tych kanałów :-).

Można jeszcze do tego wziąć Internet 10 Mb i to wszystko.

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy kto czego oczekuje od TV. Z mojego punktu widzenia NC+ jest za drogo i nawet lepsza jakość obrazu tego nie rekompensuje. Odpowiednik Vectrowskiej platyny w NC+ kosztuje więcej na jeden telewizor niż ja mam w Vectrze za 2 + dodatkowo 2 analogowe. Gdybym dodał multiroom w NC+ na 4 telewizory to wychodzi kosmos cenowy a niestety kontent telewizji z roku na rok schodzi w dół.

Canal+ mnie nie interesuje, sportu w TV nie oglądam, kanały Eleven mogą nie istnieć :-). Płacić >= 80 PLN za TV+ internet to moim zdaniem dużo za dużo coby tam tam nie było w ofercie :-).

 

A tymczasem Vectra teraz szuka "chętnych" (naiwnych) na nowe rozdanie i oferuje "wszystko" za 10 PLN. Jak chętni połkną haczyk i podpiszą umowy to z końcem roku zacznie się wyłączanie kolejnych kanałów niegwarantowanych lub ich zamiana na inne "równie atrakcyjne" :-). Cobyście powiedzieli na zamianę "Mini Mini + HD  na Wróżka HD ?

Tu bajki i tam bajki :-) kontent więc ten sam :-)

Edytowane przez Robert03
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś nie zależy na Canal+ czy HBO i wystarcza mu, za przeproszeniem, bylejakość Vectra jest jak najbardziej odpowiednia. Podobnie Multimedia czy Cyfrowy Polsat. Dla wymagającego widza nc+(szczególnie kibica piłkarskiego)  jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem. Tam przynajmniej mam pewność, że wartościowe kanały będą dodawane, a nie zabierane jak w Vectrze :). Poza tym ja pisałem a propos absurdalnie wysokich cen Canal+ w Vectrze i w większości innych kablówek. Tu nc+ wygrywa.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dokładnie. Vectra jest bardzo uboga a dodatkowe opcje absurdalnie drogie. Canal+ powinien być max za 29.99 a to co nazywają SnO absolutnie za darmo....Podobnie jak i oferowane gdzie indziej eleven i eleven sport. Co Vectra oferuje? TTV? 6? Polsat Play?itd... gdzie planet+,?domo+?kuchnia+? paramount? A tak zachwalany moduł? to też g....o -nie można nagrywać. Jeszcze tylko 9 miesięcy i spadam...Zmiany programowe w tej firmie zawsze na minus...szukajcie [beep]ów gdzie indziej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra jest jak supermarket. Nie znajdziesz tam wyszukanych kanałów dla najbardziej wymagających, podobnie jak w supermarkecie nie znajdziesz produktów najwyższej jakości które trzeba szukać na własną rękę, za granicą czy w nielicznych sklepach oferujących unikalne towary.

Widać to po ostatnich ruchach i strategii programowej jaką obrano. Niestety większość Polaków lubi supermarkety dlatego drogi Canal+ i brak kanałów Eleven w ofercie Vectrze w żaden sposób nie zaszkodzi bo to nie jest kontent Vectry.

Ilu abonentów Vectry wykupi pakiet Eleven za xx PLN ? 1-2% ? 

 

Eurosport 2 jest w Vectrze. Tak w SD jak i w HD.

Edytowane przez Robert03
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...