Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Cała ta batalia o n sport jest śmiechu warta. Jeszcze teraz, kiedy ten kanał poza ekstraligą żużlową będzie dogorywał w pakietach.

Z tego co mi wiadomo umowa vectry z kanałami od platformy "nc+" też się ma nie najlepiej.

Lepiej tzn. jak? Mając vectrę aby oglądać eurosporty w i polsaty sportowe w HD musiałbym dokupić jakis dodatkowo płatny pakiet sportowy. A w upc mam juz je od pakietu standardowego. N sport dziś nic nie znaczy. Lada moment kanał widmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak dawno temu pisałeś, że na pewno na dniach dołączą ten kanał do UPC. Wtedy jeszcze bardzo wiele znaczył i na wielu forach abonenci UPC narzekali, że brak go w ofercie. Co do pakietu sport na ostro wiele osób(w tym ja) wynegocjowało go za 1 zł. Ja w podpisie mam cenę za moje pakiety, może Ty na forum pochwalisz się ile płacisz w UPC? Po podpisie wnioskuję, że masz ten uboższy pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dawno. Wtedy ten kanał miał coś do zaoferowania. Dziś jest tłem nadawcy. Wtedy były przesłanki, ale jak mówi się w kuluarach, upc potrafi zmienić zdanie 5x w ciagu dnia przed włączeniem danego nadawcy do oferty. Niektózy abonenci dalej narzekają i liczą, że zostanie włączony.

Za trzy usługi w upc płacę 75,- z hbo, cinemax i dwoma nagrywarkami.

Pakiet Uboższy? Nazwa wcale nie oznacza uboższy, jesli wg Cb jest uboższy ,to jak mozna nazwac pakiet złoty w vectrze? Pakiet select jest bardziej "napakowany" niż złoty w vectrze.

Osobiscie od paru lat leje na tv, dla mnie moze ona nie istnieć. Niestety dla innych członków rodziny trzeba było coś zostawić z tego medium. TV skonczyła się po 2005 roku. A moze i ciut wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie licytować. Te kablówki są po jednych pieniądzach a ich oferty różne w zależności od lokalizacji. Nie zawsze mają konkurencję a wtedy szał jest...

Pakiet Select w UPC wydaje się być "Lepszy" od Złotego w Vectrze ale jest prawie 30 PLN droższy ( Select 78 PLN, Złoty 49,90PLN)... Jest droższy od Vectrowskiej platyny. Więc nie cieszy fakt że Eurosport jest w HD... za takie pieniądze to żadna łaska.... W Vectrze za tyle to też jest...

Obie proponują umowy na 24 miesiące więc gdzie tu różnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dorzucę swoje zdanie do powyższego. Korzystałem z internetu Vectry, po rezygnacji wziąłem UPC pakiet MAX i internet 250 - wszystko za przeszło 100 zł. Jednak jak zobaczyłem że tak naprawdę ten szybszy internet nie jest mi potrzebny w takim wydaniu oraz że tak w sumie to wieksza ilość kanałów nie jest budulcem rodzinnego szczęścia zrezygnowałem z usług UPC. Obecnie za 40 zł mniej mam internet 100 Mb i TV Platyna a też nie wiem po diabła mi to. Ale mam satysfakcję że 40 zł zostaje w kieszeni i za to można iść raz na kwartał z rodziną do kina czy zoo lub teatru jak bilety będą w promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu i lipcu vectra rozsyłała nowy regulamin, oraz dwie kartki z informacjami o zmianach. W sumie kilkanaście kartek drobnym druczkiem. Jeden z akapitów w tych świstkach to była informacja o podwyżce abonamentu za którąś z usług. Ktoś kto tego szczegółowo nie przeczytał, dopiero z sierpniowej faktury dowiedział się, że ma więcej płacić. Wygląda na to, że vectra zrobiła to celowo i z premedytacją. Umieszczając to między innymi informacjami a dwa, że zrobili to w okresie letnim, kiedy gro ludzi wyjeżdża. Niby według regulaminu jest wszystko w porządku, bowiem punkt 10.8 mówi, że abonent zostanie poinformowany o tym na piśmie. Oczywiście cwaniaki z Gdyńskiej centrali nie precyzują jakim. Mogą wrzucić cokolwiek do skrzynki i oni traktują to jako oficjalną informację (pismo). Gdyby to była uczciwa firma to informację o zmianach w umowie a podwyżka jest taką zmiana powinna przysłać na osobnej kartce a nie w gąszczu innych zmian i nie zwykłym listem a listem poleconym. Będąc dzisiaj w BOK mogłem się naocznie przekonać co o tym sądzą inni abonenci. To był tłum wk.urwionych ludzi, którzy w większości składali wymówienia. Oczywiście pracownicy z BOK nie mają sobie nic do zarzucenia. Całą winę zrzucają na abonentów. Jeszcze cynicznie mówią prosto w oczy, że równie dobrze podwyżki możemy otrzymywać co miesiąc!!! bo taki jest regulamin, mimo że każdy z nas podpisywał umowę na ustaloną kwotę. Uwaga! Nazwę tej pseudokablówki celowo pisałem z małej litery. bo na dużą ci oszuści nie zasługują. Byłem ich abonentem przez dwadzieścia parę lat. Zostało mi pół roku. Ostatnie pół roku. Ostrzegam wszystkich przed tymi naciągaczami. Nie zawierać z nimi umowy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki operator a szczególnie korporacja by nie była, to mają swoje za uszami... nie tylko Vectra.

Takie czasy nastały, że trzeba wszystkiego pilnować i dokładnie czytać. Kto dokładnie czytał i wypowiedział umowę, to albo mógł odejść do innych "naciągaczy" albo dostał lepszą ofertę bez podwyżki. O swoje trzeba dbać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź z dzisiejszego poranka:

 

Szanowny Kliencie,

W nawiązaniu do otrzymanego zgłoszenia uprzejmie informuję, że nie posiadamy jeszcze dokładnej informacji o dodaniu do listy kanałów, Eleven i Eleven Sport. W przypadku pojawienia się nowych kanałów w aktualnej ofercie programowej Abonenci zostaną o tym fakcie odpowiednio poinformowani poprzez stronę Internetową lub kanały informacyjne Vectra S.A.

Z wyrazami szacunku,

Aleksandra Metzgier

Centrum Obsługi Klienta Vectra S.A.

 

Bardzo chciałbym usłyszeć, że kanały jednak zostaną dołączone, zwłaszcza, że chętnie za nie dopłacę, nawet gdyby Sport Na Ostro miał zdrożeć. Mam paczkę C+ dla sportu i czuje się lekko zawiedziony, że tyle praw odeszło. Inna sprawa, że i tak Klienci Vectry z paczką C+ nie są w tak złej sytuacji jak Klienci NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z Tobą, paczka C+ jest dużo tańsza w nc+. I tu, i tu musisz mieć podstawowe pakiety, żeby dokupić C+. Poza tym w nc+ mam wiele programów niedostępnych w Vectrze, tym bardziej że chodzą słuchy o wycofaniu kanałów tematycznych nc+ z Vectry. Myślisz, że miałbym nc+ i Vectrę, gdybym musiał płacić więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wybiera wg własnego gustu, więc nie oceniam innych wyborów. Ja mam Vectrę dla neta, potem dla reszty kanałów, C+ wykupiłem dla meczów. Za sensowną kasę miałem wszystko, co mi było potrzebne. Teraz chętnie dorzucę parę zł (jeśli włączona zostanie paczka ESN), bo jakoś nie wierzę, że będzie to za darmo (o ile będzie w ogóle). I w dalszym ciągu mam wrażenie, że jednak bardziej boleśnie utratę 3 lig odczuwają Klienci NC+ niż kablówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że każdy posiadacz paczki C+, niezależnie od tego czy w nc+, Vectrze, czy innej kablówce boleśnie odczuł ostatnie straty. Ja, przynajmniej teoretycznie, mam większe szanse na dołączenie Eleven, ponieważ posiadam i Vectrę, i nc+. Mam nadzieję, że chociaż jeden z w/w operatorów dołączy te kanały przed weekendem. Wtedy będzie można określić kto jest bardziej poszkodowany. Najlepiej oczywiście, gdyby te kanały pojawiły się i tu, i tu. Czego wszystkim kibicom sportu życzę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się ekscytować. Dołożą, nie dołożą. Szkoda nerwów, pieniędzy i czasu na oglądanie tego teatru. Szanuję kibiców, ale odkąd w sporcie w grę wchodzą tak wielkie pieniądze i jest to tak ogromny biznes niewiele jest prawdziwej i zdrowej rywalizacji. Korupcja, ustawki i wielkie zaliczki pod stołem już popłynęły. Karty rozdano, wszyscy sa zadowoleni. To jest rzeczywisty sport w dzisiejszej piłce nożnej. Tego żadne stacje telewizyjne nie pokażą i to jest poza wszelką kontrolą. Może kiedyś w przyszłości na Youtube coś za darmo będzie można obejrzeć :-).

Ile ktoś nie zapłaci za dostęp do kanałów to i tak już dawno wszystko jest ustawione i wiadomo kto wygra :-). Piłkarz piłkę kopie a pieniądze ją niosą do wykupionej bramki :-).

Jeszcze nie wszystko stracone. Na pewno jakiś operator TV jeszcze się skusi na kanały Eleven. W końcu może mu to się opłacić. Vectra pewnie też rozmawia. Zdecydują pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych opiszę moją historię z Vectrą.

 

Jako stały klient( prawie 6 letnia historia) zostałem potraktowany jak poniżej:

 

Firma Vectra świadomie odcięła mnie od usług. Świadomie, gdyż posiadała w swoim systemie informacje o tym, że mam podpisaną z nimi umowę oraz że nie zalegam z płatnościami. Usług nie miałem 3 dni.

Cała sprawa została wyjaśniona, jedynie dzięki moim telefonom. Sami w całym bałaganie, mam wrażenie nigdy by sie nie połapali.

 

Wyjaśnienia jakie uzyskałem na infolini, były następujące : z dniem 1 sierpnia 2015 przestała obowiązywać stara umowa pomiędzy mną a Vectrą, dlatego też wysłano technika dnia 18 sierpnia 2015r. by mnie odciął od usług w skrzynce kablówki. O dziwo przeciwskazaniem do takiego działania nie był fakt, że od dnia 11 sierpnia 2015r. mam podpisaną nową umowę z Vectrą na świadczenie usług. Obecnie jestem na etapie składania reklamacji.

 

Ogólnie jesli, ktoś ma wybór inny niż Vectra to zalecam wybierać tą inną firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie twoje zlecenie nie dotarło na czas tam gdzie powinno. Mam na myśli obieg dokumentu wewnątrz firmy. Ja na pierwszą fakture z vectry czekałem 5 miesięcy od uruchomienia usługi. Mimo wszystko jestem zadowolony z usług vectry (cena/jakosc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą wadą Vectry jest ich opieszałość w dodawaniu nowych kanałów. Z przecieków wynika, że na Eleven na razie nie ma co liczyć. Jeśli potwierdzi się, że wycofają kanały nc+, to już będzie przegięcie. Jako dodatek do nc+ może być, ale jako jedyna kablówka to zdecydowanie nie jest dobry pomysł. Sama cena to nie wszystko. Na szczęście net mają dobry i to jest ich największy plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra z dniem 01.10 wyłączy kolejny kanał. Tym razem RTL. Na szczęście za TCM będzie TNT. Tylko po jaką [beep]ę również w sd? W ofercie wyłącznie zmiany dyktowane przez nadawców. Żadnej inwencji z własnej strony. Pani Wojtaszko kompletnie nic nie robi. Żadnych nowych kanałów. Jeżeli już to jest wyłączany inny, żeby włączyć nowy. Oferta programowa coraz gorsza, a ceny podwyższyli. Vectra zawsze bała się nowości jak diabeł święconej wody, ale to co się dzieje teraz to już w ogóle woła o pomstę do nieba. Zacofanie i marazm powinno być hasłem reklamowym Vectry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...