Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@szyzag123 To było tak. Pierw była umowa na chyba 20 Mbit za 74 zł,po może dwóch latach do tej umowy przedłużenie na 60Mbit/s za 74 zł, trochę minęło i do tego aneksu na 60 Mbit/s był kolejny aneks na 75 zł z internetem 100Mbit/s + MOOD(z racji tego, że 100Mbit/s kosztowało 70 zł + dodatkowa usługa za 4,99 zł aby przebić o złotówkę kwotę wcześniejszego abonamentu), do tego aneksu z 100Mbit/s + MOOD był kolejny aneks na TV+INT+TEL za 75 zł + mood który biegł swoim własnym życiem czyli ogólna kwota abonamentu miałaby wynosić przez może 5 miesięcy 80 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy Vectra stosuje jakieś zniżki w miesiącu przedłużenia umowy? Nową fakturę dostałem o 10zł niższą niż płaciłem dotychczas, a powinienem płacić o prawie 30zł więcej. Wszystkie "moje usługi" na Ebok zostały włączone z datą podpisania aneksu, oprócz internetu. Został ze starą, niższą prędkością, choć fizycznie prędkość mam nową, wyższą. Ktoś też tak miał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę zadzwonić na infolinię i to wyjaśnić z konsultantem - niższe rachunki (nawet po uwzględnieniu promocji) to zazwyczaj "błąd systemu". Ja w tym roku trzy razy reklamowałem złe faktury: najpierw zaniżoną nie wiadomo dlaczego i z naliczeniem zaległości za poprzedni miesiąc (choć nie miałem zaległości), potem fakturę z podwójnym naliczeniem, a za trzecim razem wystawili fakturę i... fakturę korygującą nie wiadomo za co. Oczywiście reklamacje uwzględnili i nawet dali ponad 30 zł rekompensaty, ale co się nadzwoniłem i nawyjaśniałem to moje. Dlatego lepiej to odkręcić od razu niż się potem dziwić skąd te naliczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pierwsze wyłączenia kanałów paczki NC+. Mini Mini + i Teletoon + idą na pierwszy rzut.

Można się spodziewać że do końca roku polecą wszystkie i nie tylko z analogu. Dowodem na to jest fakt że wyłączają te kanały także w miastach gdzie nie ma wogóle telewizji cyfrowej a jest tylko analog. Więc w tym przypadku te kanały nie będą oferowane w żadnym pakiecie z Vectry. Tak jest w mieście Nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytra polityka władz vectry odbije się kiedyś czkawką w postaci braku klientów na pakiety TV. Zastępowanie kanałów w wersji kodowanej wersją FTA jest trochę nie na miejscu. Owszem program TVP ABC jest dobrą propozycją dla najmłodszych z tym, że mógł ten program zastąpić np.Disney XD czy CN a nie program z bukietu NC+. Naprawdę ciężko pojąć zachowanie tego operatora, który kompletnie ignoruje głos swoich klientów bez których jego istnienie nie miało by żadnego sensu. Myślę że jest to w pewnym sensie podyktowane ceną pakietów TV niższych od oferowanych przez UPC, która ofertę programową ma na wysokim poziomie zarówno merytorycznym jak i technicznym. Jeszcze żeby poprawili oprogramowanie mediabox-ów umożliwiając abonentom edycję list programowych wówczas naprawdę nic więcej do szczęścia nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, każdy program można przekonwertować na wersję "zjadliwą" w paśmie UHF to sprawa prosta. Najwyraźniej tutaj chodzi o zmniejszenie ilości kanałów z pakietów płatnych od gniazdka i zastąpienie ich programami ogólnodostępnymi przez zestaw anteny TV naziemnej czy satelitarnej. Idąc tym tropem zamiast "Viasat History" może być "TVP Historia". Co do kanałów tzw muzycznych już ten zabieg został wykonany i z oferty większość to programy FTA dostępne z satelity.

Szkoda że w Vectrze jakość dekoderów nie idzie w parze z jakością oferty programowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do osób, które ostatnio otrzymały dekoder od tego operatora. Trafił mi się model ADB seria HD-3831CD. Co do działania nie mam zastrzeżeń, edycja list kanałów po prostu marzenie. Jednak irytuje mnie brak przycisków (jedyny to wyłącznik) oraz ten paskudny niebieski wyświetlacz który razi w oczy. Czy macie Państwo informację, czy dekodery HD-3830 są jeszcze oferowane? Wydaje się że mają one zielony wyświetlacz i na pewno przyciski.

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kanałach Eleven mozecie zapomnieć w vectrze. Przynajmniej narazie.

Nie widzicie jakie roszady są w Waszej ofercie od dłuzszego czasu. Konkretnych nadawców Wam wyłączają, a wrzucaja nic nie warte zapchaj dziury, które rynkowo są tanie dla vectry.

Zejdzcie na ziemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...