Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wysłałem pod koniec listopada i również nikt się nie odzywa. Z poprzednich lat pamiętam, że dzwonili od razu po wpłynięciu wypowiedzenia do centrali.

Czy orientuje się ktoś co można obecnie ciekawego ugrać na przedłużenie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem pod koniec listopada i również nikt się nie odzywa. Z poprzednich lat pamiętam, że dzwonili od razu po wpłynięciu wypowiedzenia do centrali.

Czy orientuje się ktoś co można obecnie ciekawego ugrać na przedłużenie umowy?

Jaką masz teraz ofertę? Na pewno w Olsztynie masz SF Vectra, udaj się tam i zapytaj Przedstawicieli co Ci proponują...

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co oferują w Salonie Firmowym, to śmiech na sali. Zawsze z DUK dzwonili z lepszymi ofertami. Teraz cisza :(

 

Ogólnie rzecz ujmując, trochę przespałem to całe zamieszanie z Canal+ i teraz płacę 44,90 za C+Select. Domyślam się że z tej ceny zejść się zbytnio nie da? Umowa na C+ już przeszła na czas nieokreślony.

Co do podstawy (paczki) to płacę 75 zł za Platynowy PVR + Internet 20 mb/s. Najchętniej bym zszedł poniżej tej kwoty, prędkość internetu dla mnie bez znaczenia, ale pakiet platynowy z nagrywarką chciałbym zachować. Da się? Ktoś coś ostatnio negocjował?

Edytowane przez ksx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co oferują w Salonie Firmowym, to śmiech na sali. Zawsze z DUK dzwonili z lepszymi ofertami. Teraz cisza :(

 

Ogólnie rzecz ujmując, trochę przespałem to całe zamieszanie z Canal+ i teraz płacę 44,90 za C+Select. Domyślam się że z tej ceny zejść się zbytnio nie da? Umowa na C+ już przeszła na czas nieokreślony.

Co do podstawy (paczki) to płacę 75 zł za Platynowy PVR + Internet 20 mb/s. Najchętniej bym zszedł poniżej tej kwoty, prędkość internetu dla mnie bez znaczenia, ale pakiet platynowy z nagrywarką chciałbym zachować. Da się? Ktoś coś ostatnio negocjował?

Możesz spokojnie ugrać tyle co ja. Ostatnio samą platynę+50MB+pvr dostałem za 69,90, do tego sport na ostro za 1 zł, wifi oraz Cinemax za 6,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie za platyna + sport na ostro + mutliroomie + 100MB net płacę 127 zł.

 

Umowę do końca roku mam. Jeszcze nikt nie dzwonił. W salonie firmowym dawali mi wymianę dekoderów na nowsze (mam obecnie motorole tragedia) i obniżenie abonamentu o 3 zł na miesiąc... To jest kpina.

Przy platynie przysługuje Ci dekoder ADB zarówno jako główny tak i multiroom. Tak sobie na szybko policzyłem i poniżej 124,30 wątpię żeby Ci zeszli, bo to już kwota po zniżkach. Widocznie nie ma w twoim rejonie znaczącej konkurencji i nie ma oferty na paczkę platyna + 100 megsów, tylko dają ci rabaty na opcję a net z konfiguratora. To nie wina salonu, to korporacja...

 

@boski jaki net i ile płacisz teraz?

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877, obecnie mam 44 zyla za 15MB. Drogo mam, nawet mi w salonie mówili że przepłacam.

Teraz oferują mi za 55 zyla 50 MB. Więc nie wiem czy to dobra opcja czy nie, zwłaszcza że nawet tyle nie potrzebuję, a przesył który mam mi wystarczał.

Ale wypowiedzenie złożę

Edyta: Widzę w podpisie że masz 30MB (200% moich)za dychę mniej ode mnie. Zatem napewno coś da się ugrać :) A negocjacje ciężkie jak w nc+? Da się taniej niż ty masz?

Edytowane przez boski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie przepłacasz, za 55 zł powinni Ci zaproponować 50 MB + platynę. Jeśli złożyłeś wypowiedzenie- czekaj do końca i nie daj sobie wciskać drogich ofert. Ja niedawno przedłużałem umowę, też nie mam innej kablówki w bloku, więc to nie do końca prawda, że tylko przy konkurencji typu UPC można uzyskać tańszą ofertę. Powodzenia, w razie pytań zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon, telewizji nie potrzebuję. Mam nc+. Psuję sobie w brodę że nie wypowiedziałem umowy w lipcu i wziąłbym wtedy z telewizją, a tak nc+ we wrzesniu przegięło.

UPC niestety w Legnicy nie ma, więc ew. konkurencji nie ma. Ale przydusić do 30 zyla będę próbował. :)

 

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy platynie przysługuje Ci dekoder ADB zarówno jako główny tak i multiroom. Tak sobie na szybko policzyłem i poniżej 124,30 wątpię żeby Ci zeszli, bo to już kwota po zniżkach. Widocznie nie ma w twoim rejonie znaczącej konkurencji i nie ma oferty na paczkę platyna + 100 megsów, tylko dają ci rabaty na opcję a net z konfiguratora. To nie wina salonu, to korporacja...

 

@boski jaki net i ile płacisz teraz?

Dzwonili do mnie z pierwszą oferta o 10 zł tańsza czyli za 117 i wymiana dekoderów. Chcę wynegocjować jeszcze w tej samej cenie na drugi dekoder sport na ostro tylko nie wiem czy to będzie możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo za drogo...

 

Na Canal+ teraz lipa, tylko ekstraklasa... 49zł za prestige to złodziejstwo. 

 

Ja do maja 2016 mam selecet i rezygnuje. Szkoda kasy. 


507

 

Czy to jest Animal Planet HD? Chyba nie...

Edytowane przez jaceknokia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logotyp kanału "Animal Planet HD" nie ma już dodatkowego oznaczenia "HD". Podobna sytuacja jest z kanałem History HD. Zaraz rozkręci się dyskusja o logotypach jak na forum Vectry :/

 

Nie wydaje się Wam, że w ostatnim czasie spadła jakość Animal Planet HD? Nie ma takiej "żylety" jak kiedyś.

Edytowane przez whome
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...