Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Vectra w najbliższych dniach zmienia pozycje kilku kanałów:

Od 1.12:

CBS Europa dostępny będzie na pozycji 338,

CBS Reality dostępny będzie na pozycji 723,

Discovery Life dostępny będzie na pozycji 708.

Od 9.12:

CBS Drama dostępny będzie na pozycji 724,

Fokus TV dostępny będzie na pozycji 524,

 

Ciekawie czym to jest spowodowane ? moim skromnym zdaniem te przesunięcia mogą być spowodowane dodaniem paczki kanałów Discovery np.:

- gdy przeniosą Discovery Life z pozycji 506 na 708 to będzie idealne miejsce dla Discovery Historia, 

- gdy przeniosą Fokus TV z 512 na 524 na pozycjach 512 i 513 będą dwa miejsca, w sam raz na Discovery Turbo Xtra HD i Discovery Science HD,

- a ID HD można dać na pozycje 713,

- tylko ciekawie jest to dlaczego dwa kanały CBS powędrowały dopiero na pozycje 723 i 724 jak są wolne 719, 720 i 721 być może są to pozycje na coś zaklepane ? a może na:

719 - Kuchnia+ HD, 720 - Domo+ HD i 721 - The Wellbeing Network, bo jak widać NC+ w Vectrze to kwestia niepewna ale można zobaczyć że np. Minimini+ HD i Teletoon+ HD nie dali na początek tylko na koniec kanałów Bajkowych więc tu może być podobnie bo w kanały SD już pewnie nie będą się bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy kto czego oczekuje od TV. Z mojego punktu widzenia NC+ jest za drogo i nawet lepsza jakość obrazu tego nie rekompensuje. Odpowiednik Vectrowskiej platyny w NC+ kosztuje więcej na jeden telewizor niż ja mam w Vectrze za 2 + dodatkowo 2 analogowe. Gdybym dodał multiroom w NC+ na 4 telewizory to wychodzi kosmos cenowy a niestety kontent telewizji z roku na rok schodzi w dół.

Canal+ mnie nie interesuje, sportu w TV nie oglądam, kanały Eleven mogą nie istnieć :-). Płacić >= 80 PLN za TV+ internet to moim zdaniem dużo za dużo coby tam tam nie było w ofercie :-).

 

A tymczasem Vectra teraz szuka "chętnych" (naiwnych) na nowe rozdanie i oferuje "wszystko" za 10 PLN. Jak chętni połkną haczyk i podpiszą umowy to z końcem roku zacznie się wyłączanie kolejnych kanałów niegwarantowanych lub ich zamiana na inne "równie atrakcyjne" :-). Cobyście powiedzieli na zamianę "Mini Mini + HD  na Wróżka HD ?

Tu bajki i tam bajki :-) kontent więc ten sam :-)

Masz rację tak zrobią, a za te 10 zł to jawne oszustwo..

Pytanie do abonentów Vectry, którym w ostatnio zakończył się okres zobowiązania i umowa na czas określony przekształciła się w umowę na czas nieokreślony (nie podpisana została nowa umowa) - ile płacicie, tzn. tyle samo jak w okresie zobowiązania czy więcej?

 

Dobre pytanie, też chciałbym to wiedzieć, może ktoś z forum wie coś w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki dekoder który daje vectra jest waszym zdaniem najlepszy?

Ale to nie ma wyboru jaki ty chcesz :-| teraz dają dekodery ADB 3831 CD (HD) i ADB 3831 CDX (PVR) - ja mam ten drugi i jakoś minusów nie widzę :wink: a najgorsze w tych dekoderach jest wyświetlacz na panelu dekodera taki niebieski daje dobrze po oczach, w moim starym 3830CDX był super wyświetlacz ciemno zielony np. 20 cze 15:45 a w tym 3831 CDX jest tylko godzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc.
Zamówiłem do domu internet z Vectra 100Mbit/s Technik przyszedł i zamontował Cisco EPC 3208/3212 Po lekturze wieeelu postów na forach to najlepsze rozwiązanie, bez zbędnego proszenia się o przestawienie ichniego "antenkowego" modemo-routera w tryb bridge itp., ponadto stabilność o której od lat wspominają userzy nad niestabilne Technikolory, Ubee i inne Tchompsony...
Ten modem Cisco będę chciał podłączyć skrętką ethernet do swójego routera z dwuzakresowym Wifi...ale po kolei...

Technik podłączył ten modem EPC 3202 do koncentryka a dalej ja kablem ethernet prosto do karty sieciowej w komputerze. Adres IP przydzielony, testy pomyślnie wypadają więc gra muzyka...ale...
Okazuje się że IP jakie mam na sieciówce - patrz screen - pokazuje inny IP niż na whatismyip.com (gdzie jak widać na screenie mam 93.105.42.XXX) Ten sam adres (93.105.42.XXX) pokazuje się u kumpla w logach gdy wchodzę na jego FTP który mi wystawił. Jak widać na screenie w CMD oraz w konfigu sieciówki mam 100.68.211.YYY więc to jakieś 2 różne adresy. Stąd kolega nie może się do mnie podłączyć do mnie, ani ja z kompa w firmie też nie. O co chodzi z tym ?? U kumpla jak mi pokazywał jest ten sam adres zew Ip jaki mu przydziela w CMD co i na whatismyip. Co jest przyczyną i jak to ustawić aby ten sam adres był ?

 

AVNKzen.jpg

 

Edytowane przez mattin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w podsieci. Na swoim komputerze widzisz adres, który masz w podsieci, z zewnątrz (np. z whatismyip) jesteś widoczny pod adresem "bramą" całej podsieci.

Jeśli chcesz mieć tak samo jak kolega, to potrzebujesz adresu "publicznego", w tym celu skontaktuj się z usługodawcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś 3 nowe kanały HD w ofercie VECTRA:

 

318 - Universal Channel

505 - History

506 - Adventure

 

@diablo73: po zakończeniu promocji umowa przechodzi na czas nieokreślony, z zachowaniem stawki abonamentu.

@mattin: musisz zamówić na infolinii "publiczne ip" kiedys doliczali za to 5zł/m-c wtedy twój adres będzie widoczny z zewnątrz i możesz założyć serwer.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Abonenci!


 


Już w grudniu oferta Vectry zostanie wzbogacona aż o 10 nowych programów HD. W sumie dodanych zostanie 11 programów. W każdym z naszych pakietów pojawią się nowości.


 


Już dzisiaj do oferty zostały dodane następujące kanały: History HD, Universal Channel, Universal Channel HD oraz Adventure HD. Ponadto program Power TV HD będzie dostępny od pakietu Srebrnego.


 


9 grudnia zostaną włączone takie kanały jak: Domo+ HD, Kuchnia+ HD, Planete+ HD, Fokus TV HD, Disney Channel HD, Filmbox Arthouse HD.


 


Dodatkowo 21 grudnia, w dniu startu kanału Wellbeing Network, zostanie on również dodany do oferty Vectry.


 


Mamy nadzieję, że nasza oferta kanałowa spełni Wasze oczekiwania:)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisali co dodadzą.... Jeszcze nie cieszmy się za szybko bo nie napisali co wyleci a to będzie niespodzianka...

 

Z tym MiniMini HD to bym zaczekał.... 

 

Przypomnę co było z Kuchnia, Domo.... Też super, a wyleciały na rzecz Polsatów....

 

Tu może być podobnie.

Edytowane przez jaceknokia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być transakcja wiązana. Dodali Disney Channel HD więc być może wyleci Mini Mini HD...

W ofertach wyłącznie analogowych Vectry ( tam gdzie nie ma cyfry) mini mini nie jest oferowane tak więc coś jest na rzeczy...

 

Tak czy siak mamy na kilka dni spokój na forach z marudzeniem nt. braku nowych kanałów i to cieszy najbardziej :-) :-) :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być transakcja wiązana. Dodali Disney Channel HD więc być może wyleci Mini Mini HD...

W ofertach wyłącznie analogowych Vectry ( tam gdzie nie ma cyfry) mini mini nie jest oferowane tak więc coś jest na rzeczy...

 

Tak czy siak mamy na kilka dni spokój na forach z marudzeniem nt. braku nowych kanałów i to cieszy najbardziej :-) :-) :-).

MiniMini wylatuje z analogu bo chyba nie da się w analogu dać Minimini HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy powrót kanałów  z paczki nc+.Brawo Vectra. Nareszcie coś o co prosili abonenci. Rozumiem, że wszystkie kanały trafiają jako kanły niegwarantowane? Szkoda troszkę CBS Europa ale z taką jakością w jakiej byli w Vetrze to może i dobrze, że ich już nie bedzie. Na telewizorze pozyżej 50" nie dało rady oglądać kanałów z paczki CBS. Cieszy Fokus TV w HD. Można tam znaleźc ciekawe dokumenty. Nie byłbym sobą gdybym jednak nie ponarzekał. Przepraszam z góry. Obiecuję, że tylko trochę. Na kanale Adventure HD, dzieje się to samo co na początku z nadawaniem Nuta HD. Rozsypuje się obraz przy dynamiczniejszyszych scenach. I po narzekaniach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...